PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال

sarinaj
04-06-2014, 18:00
سلم دوستان
من دیپلم زبان تو آموزشگاه دارم حالا می خواهم زبان ادامه بدم باید چه کتاب های وبخونم لطفا راهنمایی کنید

Mr.Pooya
04-06-2014, 19:13
سلام

دوست عزیز خیلی سوالتون کلی هست. نمیشه جواب خاصی داد.

شما باید ببینید در چه سطحی هستید و چه کتاب هایی رو تا حالا مطالعه کردید. شاید احتیاج داشته باشید کتاب هایی رو که قبلا مطالعه کردید رو دوباره مرور کنید.

این که چه کتابی بخونید بستگی داره چه سطحی هستید و چه مهارتی رو می خواهید کار کنید.

موفق باشید

sarinaj
05-06-2014, 10:03
من کتابهای : passage,interchange ,504
تا حالا خوندم میخواهم بدونم توآموزشگاه ها چه کتاب ها وچه مقطع های تدریس می کنند

Mr.Pooya
05-06-2014, 14:17
من کتابهای : passage,interchange ,504
تا حالا خوندم میخواهم بدونم توآموزشگاه ها چه کتاب ها وچه مقطع های تدریس می کنند

راستش نمیشه گفت چون هر آموزشگاهی متد خودش رو داره و کتاب هاش هم فرق میکنه.

مهم اینه که شما الان چه سطحی هستید. برای مثال Intermediate هستید یا بالاتر یا پایین تر.

بعد می تونید از منابع مختص به همون سطح استفاده کنید

frnsh
09-06-2014, 03:36
به نظر من اگه میخواین در یه راهی ادامه بدین که بعدا خیلی به دردتون میخوره مدرکهایی مثل IELTS و TOEFL یا امثالشون رو گرفتنه.
خیلی از آموزشگاها هم اگه از این امتحانا نمره ی خوبی داشته باشین برای درس دادن قبولتون میکنن. و همچنین جاهای دیگه.
میتونین کتابهای تمرین و مثالشون رو بگیرین و بخونین و بعد امتجان بدین.

Mr.Pooya
09-06-2014, 12:15
به نظر من اگه میخواین در یه راهی ادامه بدین که بعدا خیلی به دردتون میخوره مدرکهایی مثل IELTS و TOEFL یا امثالشون رو گرفتنه.
خیلی از آموزشگاها هم اگه از این امتحانا نمره ی خوبی داشته باشین برای درس دادن قبولتون میکنن. و همچنین جاهای دیگه.
میتونین کتابهای تمرین و مثالشون رو بگیرین و بخونین و بعد امتجان بدین.

راستش نمیشه گفت برای زبان یاد گرفتن خوبه که با هدف گرفتن IELTS ادامه داد.

IELTS و TOEFL مدارک اعتباری هستند و بدرد کسانی می خورند که دلیل مشخصی دارند برای گرفتنش مثل مهاجرت یا همونطور که خودتون هم گفتید درس دادن زبان که خیلی جاها یا حتما باید این مدارک رو داشته باشی یا اگر داشته باشی امتیاز مثبت حساب میشه و خیلی موقعیت های دیگه که به این مدارک احتیاج هست.

اما برای یاد گرفتن General English نیازی به خوندن برای IELTS نیست و اینکار به نظر من نوعی وقت تلف کردن هست برای کسی که به TOEFL و IELTS احتیاج نداره و فقط از سر یادگیری زبان می خواد امتحانشون رو بده.