PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC "Butterfly S" Vs "ONE" Vs Sony Xperia Z1

sheeablo
04-06-2014, 14:17
آقا دیروز رفتیم گوشی بخریم ولی هر کاری کردیم نشد که نشد یک انتخاب راحت انجام بدیم، هر سه ی این گوشی ها تقریبا توی یک رنج قیمت بودن از 1.450 تا 1.560 البته طبقه ی پایین علاالدین که همه گرون فروش هستن( مغازه های طبقه بالا بسته بودن) اما واقعا نمیدونم کدوم رو بگیرم.

زی1 واقعا هیولاست اما خیلی بد دست و کاملا تخت( بدون انحنا ) بود ضمن اینکه از برند سونی هم خیلی خوشم نمیاد

اما وان (گلد) و بی اس بااینکه از زی1 ضعیف تر هستن اما بسیار شیک و خوشدست، یکی از یکی بهتر بودن و هر کدوم هم یه سری مزیت هایی نسبت به دیگری دارن

از دوستانی که این گوشی هارو داشتن یا دارن درخواست راهنمایی دارم، و خواهشا نظر خودتون رو بگید وگرنه خودم میدونم که باید مثلا قدرت زی1 رو فدای زیبایی وان یا بی اس بکنم، یا مثلا بدنه ی وان رو فدای باتریِ بی اس :دی
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون، اگر نکته ی خاصی هم راجع به هرکدوم از این گوشی ها به ذهنتون میرسه بگید که راحت تر انتخاب کنم :) بد جور گیر کردم :|

PARVIZ-XP
04-06-2014, 14:59
سلام داش وان بگیر خیلی گوشی شیک هست و لی به اچ تی سی نمیشه اعتماد کرد بخاطر پشتیبانی نرم افزار خیلی خوبی نداره ولی سونی خیلی ویژه گی های خوبی داره نصب به قیمتش زد آب زد گرد خبار سخت افزار این دو گوشی فرقی باهم ندارن فقط زد1 زد آب هست انتخاب با خودته من چا تی سی وان دارم زیاد چنگی بدل نمیزنه:n21: