PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید (فوری فوری)

mohabatbiend
04-06-2014, 09:51
من تا هفتصد تومن میخوام هزینه کنم .لطف کنید ی گوشی بهم پیشنهاد بدین ممنون میشم .
البته چیزایی که مد نظرمه اینه که گوشی هنگ نکنه کیفیتش در حد خوب و مناسب باشه دو سیم باشه خوش دستم باشه .چون گوشی قبلیم ادونس بوده خیلی اذیت شدم بابتش ./
با تشکر از افراد که راهنماییم کنن
مد نظر خودم گاکسی نئوست .چوم تازه اومده شک افتادم خوب باشه یا نه ممنون

mohabatbiend
04-06-2014, 10:10
اگه ممکنه راهنمایی کنید بین سونی و سامسونگ که سمت کدوم برم باتشکر از همه تون

sayanermia
04-06-2014, 11:43
سونی Xperia C
بهترین انتخاب برای بودجه ی شماست
البته گوشی های دیگه هم هستند مثل Huawei G700-U10 با گیگ رم و صفحه نمایش بسیار خوب و با کیفیت . ولی اگر فقط بین سامسونگ و سونی میخواید بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه سمت سامسونگ نرید چون شدیدا سیستم عامل و رابط و کاربریش مشکل مدیریت رم داره و از یک گیگ رمی که بهتون میده فقط 300-400 مگابایت خالی خواهید داشت که این مقدار برای بازی برنامه هایی که در آینده نصب میکنید و همینطور مولتی تسکینگ به مشکل برخواهید خورد ( این تجربه ی دو ساله من با گوشی های اندرویدی سری گالکسی سامسونگ بود )
به هر روی سونی و Huawei از نظر مدیریت رم و پردازش بازی برنامه ها بسیار قوی تر عمل کردند ( در ردیف گوشی های میان رده )

mohabatbiend
04-06-2014, 12:28
سونی Xperia C
بهترین انتخاب برای بودجه ی شماست
البته گوشی های دیگه هم هستند مثل Huawei G700-U10 با گیگ رم و صفحه نمایش بسیار خوب و با کیفیت . ولی اگر فقط بین سامسونگ و سونی میخواید بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه سمت سامسونگ نرید چون شدیدا سیستم عامل و رابط و کاربریش مشکل مدیریت رم داره و از یک گیگ رمی که بهتون میده فقط 300-400 مگابایت خالی خواهید داشت که این مقدار برای بازی برنامه هایی که در آینده نصب میکنید و همینطور مولتی تسکینگ به مشکل برخواهید خورد ( این تجربه ی دو ساله من با گوشی های اندرویدی سری گالکسی سامسونگ بود )
به هر روی سونی و Huawei از نظر مدیریت رم و پردازش بازی برنامه ها بسیار قوی تر عمل کردند ( در ردیف گوشی های میان رده )

ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز .یکی از دوستانم lg رو هم معرفی کرد گقت از همه اینا خیلی بهتره.اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنماییم کنیدواگه مذلی پیشنهاد دارید بگید ممنونم ازتون .
باز همین expria sp با همین مذل c آن نیز گدوم پیشنهاد میکنید .ببخشید ی خرده طولانی شد .من خیلی خساسیت دارم رو حرید ببخشید

mohabatbiend
04-06-2014, 12:31
ببخشید سونی هم میگن از لحاظ کلید پاورشون زوذ خراب میشه و هزینش زیده اگه اصلاعاتی دارید ممنون میشم .ببخشید شما خودتون گوشی چی دارید ؟

sayanermia
04-06-2014, 20:29
ببینید من در مورد سونی چون با Xperia Z کار کردم نمی تونم در مورد مدل های پایین ترش نظری بدم چون فقط با اون مدل کار کردم ولی در کل از کیفیت سونی شما خیالتون باید صد در صد راحت باشه
در مورد خرابی ببینید هرچیزی ممکنه پیش بیاد و این تماما بستگی به استفاده کاربر داره! اینکه دکمه خراب بشه زودتر خیر... اینا چیزی نیست که بتونیم بگیم کلی هست و در مورد فلان مدل صد در صد همینه!! پس خیالتون راحت باشه مشکلی پیش نمیاد ولی من خودم شخصا با سونی از یک نظر حال نمی کنم! اونم دکمه های نویگیشن ( دکمه های هوم ، بک و منو ) هستند!! چون این دکمه ها بصورت مجازی و بخشی از صفحه نمایش و سیستم عامل هستش و باعث میشه شما بخشی از صفحه نمایش 5 اینچی تون اختصاص داده بشه به این دکمه ها و نتونید از تمام صفحه برای دیدن عکس یا فیلم استفاده کنید. من کلید های سخت افزاری و led رو بیشتر ترجیح میدم ولی از نظر جنس و سخت افزار و مقاومت و کیفیت من سونی رو به سامسونگ ترجیح میدم...
در مورد ال جی من فقط G2 رو می پسندم و در موردش بحث می کنم :n02: گوشی های میان ردش رو دوست ندارم ( سلیقه ای هست )
سونی sp هم در نظر داشته باشید عده ای که اپدیت کرده بودند از نظر رم و سرعت کمی شاکی بودند!! به نظرم xperia c بگیرید بهتر از sp هستش!! xperia c دقیقا هم رده با Huawei G610 هستش ولی با کیفیت سخت افزار و بدنه ی بهتر

SON OF GOD
04-06-2014, 20:30
sony xperia sp خریدمش 770 و با این امکانات ارزشش و داره و فراتر هم هست حتی در حد یک گوشی یک میلیونی!

mohabatbiend
04-06-2014, 21:03
با تشگر مفراوان از شما دوست گرامی .
از نظر حافظه داخلی اینکه 4 گیگ می باشد ولی دو گیگ آن بیشتر در دسترس نیس .نمی تون ی عیب محسوب بشود؟

sayanermia
04-06-2014, 22:08
قابلیت این رو داره که برنامه و بازی هارو به مموری کارت انتقال بدید

mohabatbiend
04-06-2014, 22:41
با تشکر از شما خیلی لطف کردید.
ی مشکل دبگه الان تو سایت خوندم اینه که نوشته در موغه ای که با سیم یک در حال صحبت هستید اون یکی میگه در شبکه نمی باشذ این مسیله ذرسته یا نه /؟

mohabatbiend
08-06-2014, 12:20
بین این گوشی ها و ال جی g2 mini کدوو بخرم ؟
ادرباره سونی گه از یک تعمیر کار سوال کردم گفت به هیچ عنوان سمتش نرم.

XXS
08-06-2014, 13:35
اگه بتونی بیشترخرج کنی قطعا جی تومینی بهتره ولی اگه من باشم اس تری دوال سیم میگیرم که به نظره من ازاین بهتره

mohabatbiend
08-06-2014, 15:23
اگه بتونی بیشترخرج کنی قطعا جی تومینی بهتره ولی اگه من باشم اس تری دوال سیم میگیرم که به نظره من ازاین بهتره

ببخشی این مدلی که معرفی کردید طرح چینی س من تو سایت چیزی ازش پیدا نکردم

CyberSunset
09-06-2014, 23:49
سلام
به نظرم توی این رنج قیمت، هوآوی G700 خیلی وسوسه کننده س. با رزولوشن 1280 در 768 و رم و حافظه داخلی 2 برابر نسبت به Xperia C خیلی بهتر به نظر میرسه. یا هوآوی G730 که فقط دوربینش 5 مگا پیکسله ولی بجاش اندازه صفحه ش 5 اینچه و 150 تومن از Xperia C ارزونتره