PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل از کار افتادن دکمه ریست و مشکل f panel مادربورد

sina sf
04-06-2014, 08:47
سلام خدمت اساتید

من تازه ثبت نام کردم و یه مشکل جدید دارم خدمت شما عرض کنم که من دیشب دستم خورد به سیم هایی که وصل هستن به سوکت f panel مادربورد و کنده شدن منم سیستم رو خاموش کردم و دوباره وصل کردم سر جاشون اما دکمه ریست کیس از کار افتاد جابه جا هم کردم اما تاثیری نداشت الان هم فقط دکمه پاور کار میکنه جای سیم پاور و ریست رو هم عوض میکنم سیستم فقط خاموش و روشن میشه انگار ققط توی f panel مادر بور جای دکمه پاور برق داره و عمل میکنه و این هم بگم که سیم پاور رو جا به جا میکم سیستم اصلا روشن نمیشه ایا لازم هست ببرم پیش یه تعمیر کار؟

absineh
04-06-2014, 15:58
اگر دفترچه مادربورد را دارید بازکنید و قسمت fpanel را نگاه کنید و جای سیم ها را توضیح داده زمان وصل مثبت ومنفی ها را دقت کنید اگر بازم مشکل داشتید مدل مادربورد را بگید .

EXTREME
04-06-2014, 22:28
سلام خدمت اساتید

من تازه ثبت نام کردم و یه مشکل جدید دارم خدمت شما عرض کنم که من دیشب دستم خورد به سیم هایی که وصل هستن به سوکت f panel مادربورد و کنده شدن منم سیستم رو خاموش کردم و دوباره وصل کردم سر جاشون اما دکمه ریست کیس از کار افتاد جابه جا هم کردم اما تاثیری نداشت الان هم فقط دکمه پاور کار میکنه جای سیم پاور و ریست رو هم عوض میکنم سیستم فقط خاموش و روشن میشه انگار ققط توی f panel مادر بور جای دکمه پاور برق داره و عمل میکنه و این هم بگم که سیم پاور رو جا به جا میکم سیستم اصلا روشن نمیشه ایا لازم هست ببرم پیش یه تعمیر کار؟

شما سیم ها رو بکنید و سیستم رو روشن کنید با پیچ گوشتی میتونید سیم ریست رو پیدا کنید این روش آزمون خطا است

روش بعدی استفاده از دفترچه مین است

روی خود مین هم بعضی اوقات مینویسه