PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم! به نظرتون کدوم یکی قوی تره؟؟؟؟؟

mohamad90
04-06-2014, 02:16
سلام
من میخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم! به نظرتون کدوم یکی قوی تره؟؟؟؟؟
میخوام جوری باشه که فایل های مهم ویندوز رو پاک نکنه... کلاً فقط به ویروس ها کارداشته باشه ... نه فایل ها.
یه چیزی میخوام که از لحاظ قدرت ، آخرش باشه :D

سیستمم Core i 7 با 6 گیگ رم هست.
اما نسبت به 1 سال پیش که اینو خریدم ،احساس میکنم خیلی سرعتش کمتر شده.
یه سری مشکلات دیگه هم برای سیستمم پیش اومده مثل : اضافه شدن بعضی ارور ها... گــــــاااااااااااااهیییی ی وقتا هم اون صفحه بلو اسکرین ( صفحه آبی مرگ!!) میاد و وقتی سیستم ریاستارت میشه ، میگه باید آلتو کنترل دیلیت بزنی و این چیزا... اما با خاموش و روشن کردنش درست میشه...
کمممممممممممک!

Mr.Pooya
04-06-2014, 02:21
سلام

کند شدن همش از ویروس نیست.

هیچ آنتی ویروسی 100% امنیت رو تضمین نمی کنه چون روز به روز ویروس های جدید و پیچیده تر میاد و روز به روز هم آنتی ویروس ها آپدیت میشند ولی خب باز هم 100% امنیت وجود نداره.

من خودم چند سال ESET Smart Security خریدم خیلی عالیه. سرعت رو پایین نمیاره. قبلش Kaspersky داشتم سرعت رو پایین میاورد با اینکه سیستمم قوی هست و کلا خیلی نرم افزار سنگینی هست.

البته هر دو رو هم اصلی خریدم و نسخه کرک شده نبودند که بگیم درست کار نمی کردند. ولی دوباره باز هم Eset می خرم.

™ Hadi
04-06-2014, 09:57
سلام
من میخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم! به نظرتون کدوم یکی قوی تره؟؟؟؟؟
سلام. اينجا مطرح کنيد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]