PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2تاسوال اولی:وقتی کامپیوترمو روشن می کنم یه فلدر بدون اجازه ی من باز می شه

chovalier
30-08-2006, 15:52
بـــه نـــام خـــــــــــــــــــدا
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم حالتون خیلـــــــــــــــی خوب باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من وقتی کامپیوترو روشن می کنم خیلی عجیبه ولی یه فولدر باز می شه توشم هیچی نیست ها ولی نمی دونم مشکل از کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی سوال دوم این که :
قبلا کامپیوترم این جوری نبود ولی وقتی روی شات داون کلیک می کنم این پنجره ی زشت و بی ریخت باز می شه مث ویندوز XP سابق نیست اولش هم بجای اینکه مثلا بنویسه ولکام(طبق معمول) یه چیزی مث همین می یاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا راهنماییم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
موفق باشید...

mirmohammadi
30-08-2006, 16:02
در مورد اولي ببين تو start Up چيزي اضافه نشده اگر بود كه همون هست در غير اين صورت msconfig رو اجرا كن به تب start up برو و برنامه اي رو كه مي گي اونجا پيداش كن و تيكش رو بردار(اگر مطمئن نيستي تيك برنامه هاي مهم رو برنداري ها)
در مورد دومي مسير زير رو برو control panel--->user acount---> advanced---> secure logon و تيك گزينه پايين رو بردار

shahedi
30-08-2006, 16:11
ببخشيد مثل اينكه جواب دادن ديگه مجبور به ويرايش شدم

chovalier
30-08-2006, 19:19
در مورد اولي ببين تو start Up چيزي اضافه نشده اگر بود كه همون هست در غير اين صورت msconfig رو اجرا كن به تب start up برو و برنامه اي رو كه مي گي اونجا پيداش كن و تيكش رو بردار(اگر مطمئن نيستي تيك برنامه هاي مهم رو برنداري ها)
در مورد دومي مسير زير رو برو control panel--->user acount---> advanced---> secure logon و تيك گزينه پايين رو بردار
سلام عزیزم
خیلی ممنون که کمک کردی
درباره ی اولی که فکر کنم درست شد حالا ریستارت کردم بهت می گم چون الان نمی تونم
برای دومی هم باید بگم توی User Acount چیزی به نام Advanced پیدا نکردم.
اینم از عکس یوزر اکانت:
ممنون اگه کمک کنی :)

MB_Danger
31-08-2006, 01:59
سلام ...
در همین صفحه روی گزینه ی Change the way users log on or off کلیک کنید و در مرحله بعد گزینه ی Use the Wlcome screen را تیک بزنید .
اگه کادر محاوره ای Log Off هم تغییر کرده ، گزینه ی Use Fast User Switching را تیک بزنید .
موفق باشید .

chovalier
31-08-2006, 02:32
سلام ...
در همین صفحه روی گزینه ی Change the way users log on or off کلیک کنید و در مرحله بعد گزینه ی Use the Wlcome screen را تیک بزنید .
اگه کادر محاوره ای Log Off هم تغییر کرده ، گزینه ی Use Fast User Switching را تیک بزنید .
موفق باشید .
سلام عزیزم
ممنون که اومدی ولی:
همونطور که می بینی این اخطار می آد.
وحالا هم دیگه نمی زاره جایی رو تیک بزنم
حالا بفرمایید بنده چه کنم؟
ممنونم که شرکت کردی
موفق باشی...

MB_Danger
31-08-2006, 05:18
سلام ...
به مسیر زیر بروید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
روی گزینه ی Local Area Connection راست کلیک کنید .
از منوی ظاهر شده روی گزینه ی Properties کلیک کنید تا کادری مانند شکل زیر ظاهر شود .

گزینه ی Client Service for NetWare را انتخاب کنید و سپس شستی Uninstall را فشار دهید .
برای ادامه کلید Yes را فشار دهید و آنگاه سیستم را Restart کنید .
موفق باشید .

chovalier
31-08-2006, 18:27
سلام
عالــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی بود
عزیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــزم
خیلی با حالی
چند وقت بود توی کفش بودم و حالا بهتر از همه کمکم کردی درست شد رفتم برای بوتش همون که آموزش داده بودی
یه پستم دادم برو نگاه کن
ممنونم دوست خوب من
خدا نگهدارت باد

MB_Danger
02-09-2006, 01:39
سلام
عالــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی بود
عزیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــزم
خیلی با حالی
چند وقت بود توی کفش بودم و حالا بهتر از همه کمکم کردی درست شد رفتم برای بوتش همون که آموزش داده بودی
یه پستم دادم برو نگاه کن
ممنونم دوست خوب من
خدا نگهدارت باد
سلام ...
از اینکه مشکلتون بر طرف شده خوشحالم :happy:
موفق باشید .

Aminzikzak
03-09-2006, 04:29
شما یه ویندوز ریستور هم میکردین مشکلتون با صفحه شاتدان حل میشد...

MB_Danger
03-09-2006, 16:31
شما یه ویندوز ریستور هم میکردین مشکلتون با صفحه شاتدان حل میشد...
سلام ...
1 . احتمالا منظورتون از ویندوز ریستور همون System Restore ـه !
2 . بهتر اینه که راه حل مشکل رو یاد بگیریم ! نه اینکه با System Restore و امثال آن و یا نصب ویندوز جدید ، از مشکل فرار کنیم !
3 . کاربر باید بدونه که این مشکل از چه تاریخی اتفاق افتاده ، تا بتونه تنظیمات سیستم رو با استفاده از نرم افزار System Restore به زمان قبل از ایجاد مشکل برگردونه !
4 . باید قبل از زمان وقوع این مشکل ، Restore Point ی وجود داشته باشه ، تا بتونه از اون استفاده کنه !
5 . ممکنه از زمان ایجاد مشکل تا کنون تنظیمات مفیدی را در ویندوز انجام داده باشه که با System Restore تمام آنها از بین میره !
6 . ممکنه کسی ( مثل من ) این نرم افزار رو Turn Off کرده باشه !
اونوقت چی ؟
حتما میگید نصب ویندوز جدید !!!!
7 . برخی مشکلات با System Restore هم درست نمیشن و ممکنه این مشکل نیز به همین شکل باشه !
موفق باشید .