PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خریدار سابقه کار با بیمه تامین اجتماعی در تبریز

paranoid_android
31-05-2014, 23:34
بنده برای مهاجرت به خارج از کشور دنبال سابقه کار تخصصی با بیمه تامین اجتماعی برای مشاغل مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات در شهر تبریز هستم. در واقع دنبال شرکتی هستم که بتونم هر ماه مبلغ بیمه رو به حسابشون واریز کنم و برای بنده سابقه رد کنن. کسی توی تبریز آشنا یا شرکتی جایی سراغ داره که بتونه کمکم کنه؟ با سپاس.

EhsanCPU
01-06-2014, 00:28
در اصطلاح به این کار میگن رتبه بندی شرکتها
چنین شرکت هایی هستن ولی باید مدرک کاردانی به بالا داشته باشین
ضمنا این شرکتها تا زمانی که برای شما بیمه و سابقه رد میکنن اصل مدرک تحصیلی شما را از شما میگیرن
و ممکنه از اون سوء استفاده کنن و یا مشکلات زیاد دیگری برای شما بوجود بیارن
این کار اصلا توصیه نمیشه ...

paranoid_android
01-06-2014, 16:45
در اصطلاح به این کار میگن رتبه بندی شرکتها
چنین شرکت هایی هستن ولی باید مدرک کاردانی به بالا داشته باشین
ضمنا این شرکتها تا زمانی که برای شما بیمه و سابقه رد میکنن اصل مدرک تحصیلی شما را از شما میگیرن
و ممکنه از اون سوء استفاده کنن و یا مشکلات زیاد دیگری برای شما بوجود بیارن
این کار اصلا توصیه نمیشه ...
متاسفانه اصل مدرک کاردانی بنده دست دانشگاهه و بنده دانشجوی کارشناسی هستم..
بنده دنبال این روش نبودم البته.. گفتم شاید بشه کاری کرد که بدون استفاده از مدرک، در ازای دریافت هزینه صدور بیمه تامین اجتماعی برامون بیمه رد کنن.. کسایی رو دیدم دور و برم که این کار رو کردن، بدون اینکه مدرکشون رو بدن برای رتبه بندی شرکت خاصی..

frnsh
01-06-2014, 22:49
اگه نخواین مستقیم با شرکتها تماس برقرار کنین، از شرکتهای مهاجرتی میتونین بپرسین یا کمک بگیرین.
حتی خیلی موقعها وقتی باهاشون پرونده باز میکنین خودشون سابقیه کار و اینا رو یه جوری پیدا میکنن و توی پرونده میذارن. اما خب بدی هم داره، بعضی اوقات قیمتاشون زیادی بالاس و در مورد خیلی بدتر اینه که اون کشور میفهمه که اپلیکیشنتون کاملا صلاحیت نداره و ممکنه مهاجرتتون رو تا یه مدتی ممنوع کنه.

paranoid_android
12-07-2014, 19:24
بنده همچنان پیگیر این موضوع هستم.. دوستانی که در زمینه IT و ترجیحا شبکه شرکت دارن یا میتونن در ازای دریافت مبلغ منطقی ماهیانه برای بنده سابقه بیمه رد کنن به بنده پی ام بدن. متاسفانه بنده دانشجوی کارشناسی هستم و مدرک کاردانی بنده هم گرو دانشگاه هست.

paranoid_android
03-08-2014, 19:54
.............

paranoid_android
14-08-2014, 03:20
بنده حاضرم تا 400 هزار تومان براي هر ماه به يك شركت معتبر فعال در زمينه شبكه پرداخت كنم.. به اضفه ضمانتنلمه براي اعتمادسازي.. ترجيحا تبريز و در درجه دوم تهران..