PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آوردن ویندوز 7 ی که sleep شده بوسیله ی باز کردن درب لپ تاپ

hassan232
31-05-2014, 11:29
سلام
بنده چند وقتی است که ویندوز عوض کرده ام.
ویندوز را در حالتی تنظیم کردم که با بسته شدن درب لپ تاپ به حالت sleep برود،
اما در بیشتر اوقات که درب لپ تاپ را پس از بستن به هنگام کار وبه sleep رفتن، می گشایم یک صفحه ی آبی می آید که ظاهرا صفحه ی desktop در زیر آن فعال است،
چون با صفحه کلید می توانم فرمان هایی را اجرا کنم.:n27:
برای خلاصی از این مشکل می بایست چندین بار لپ تاپ را با همان بستن دربش به حالت sleep ببرم و دوباره درب لپ تاپ را بگشایم تا بالاخره صفحه ی desktop ویندوز بالا بیاید.
در ضمن بنده 2 راه حل آقای jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را در پست
بالا نیامدن ویندوز بعد از Hibernate یا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])sleep
در مورد hotfix را امتحان کردم که هم اجرایشان را ندیدم (فقط extract شان را دیدم) و هم مشکلم حل نشد،
راه حل تنضیمات ویندوز در همان پست را هم چون نمی دانستم برای رم 4 گیگم آیا قابل اجرا هست یا نه و اگر هست چه عددهایی وارد کنم انجام ندادم!
همچنین باید بگم که بنده با لینوکسی که در درایوی غیر از ویندوز نصب دارم، همین کار بستن درب لپ تاپ و sleep شدن (suspend) را انجام دادم که مشکلی نبود و به نظر خودم به احتمال قوی مشکل نرم افزاری دارم!

حال از دوستان می خواهم که مرا دریافتن راه حل یاری نمایند.

این نکته را نیز متذکر شوم که گارانتی لپ تاپم حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد و بنده می خواهم اگر مشکل سخت افزاری دارم، هرچه زودتر مطلع شوم تا قبل از اتمام گارانتی ان شاء الله مشکل را برطرف نمایم.

خلاصه با این طول و تفسیر، هر چه شما کردید، پاسخ سریع به مشکل من.:rolleye:

ممنون
یا علی ع

hassan232
02-06-2014, 19:09
سلام
کسی نبود به ما جواب بده؟:n06:

sky1sky
19-07-2014, 22:32
سلام
اما در بیشتر اوقات که درب لپ تاپ را پس از بستن به هنگام کار وبه sleep رفتن، می گشایم یک صفحه ی آبی می آید که ظاهرا صفحه ی desktop در زیر آن فعال است،
برای خلاصی از این مشکل می بایست چندین بار لپ تاپ را با همان بستن دربش به حالت sleep ببرم و دوباره درب لپ تاپ را بگشایم تا بالاخره صفحه ی desktop ویندوز بالا بیاید.
در ضمن بنده 2 راه حل آقای jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را در پست
بالا نیامدن ویندوز بعد از Hibernate یا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])sleep

در مورد hotfix را امتحان کردم که هم اجرایشان را ندیدم (فقط extract شان را دیدم) و هم مشکلم حل نشد،
راه حل تنضیمات ویندوز در همان پست را هم چون نمی دانستم برای رم 4 گیگم آیا قابل اجرا هست یا نه و اگر هست چه عددهایی وارد کنم انجام ندادم!
همچنین باید بگم که بنده با لینوکسی که در درایوی غیر از ویندوز نصب دارم، همین کار بستن درب لپ تاپ و sleep شدن (suspend) را انجام دادم که مشکلی نبود و به نظر خودم به احتمال قوی مشکل نرم افزاری دارم!

این نکته را نیز متذکر شوم که گارانتی لپ تاپم حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد و بنده می خواهم اگر مشکل سخت افزاری دارم، هرچه زودتر مطلع شوم تا قبل از اتمام گارانتی ان شاء الله مشکل را برطرف نمایم.

ممنون
یا علی ع

سلام منم این مشکل رو دقیقا همون طور که فرمودید دارم راه حل اگه پیدا کردید همین جا بنئویسید تا بقیه هم استفاده کنن مرسی

.AraMesh.
19-07-2014, 22:40
سلام" اگه دوباره اینطور شد ازش تصویر قرار بدید.

anita.blue
20-07-2014, 12:22
سلام دوستان.من تازه ویندوز عوض کردم ،قبل از تعویض ویندوز ،وقتی درب لپ تاپ را میبستم میرفت روی اسلیپ و وقتی بازش میکردم با زدن دکمه پاور یا حرکت دادن موس ،خیلی راحت فعال میشد ولی الان وقتی درب لپ تاپ را میبندم و باز میکنم خود سیستم فعال میشه ولی مانیتور روشن نمیشه هر کاری هم میکنم بی فایده است منم مجبور میشم باتری را دربیارم و از اول روشن کنم!!!لطفا اگر دوستان میتونن کمک کنن.لپ تاپم 2 ماه دیگه گارانتی داره.لطفا راهنمایی کنید اگر مشکل حادی هست،یه فکری به حالش بکنم .

.AraMesh.
20-07-2014, 14:38
سلام" شما همه درایورهاشو نصب کردید؟ نگاهی ب تنظیمات پاور از کنترل پنل انداختید؟

anita.blue
20-07-2014, 15:03
ویندوز را خودم عوض نکردم برای همین گیج شدم و نمیدونم مشکل از کجاست.تنظیمات پاور را نگاه کردم ولی نمیدونم باید روی چه وضعیتی باشه تا این مشکل را از بین ببره.

.AraMesh.
20-07-2014, 15:17
ویندوز را خودم عوض نکردم برای همین گیج شدم و نمیدونم مشکل از کجاست.تنظیمات پاور را نگاه کردم ولی نمیدونم باید روی چه وضعیتی باشه تا این مشکل را از بین ببره.

سـلااام" بـيـزحـمـت بـبـيـنـيـد درايـورها نـصـب هـسـتـنـد يا خـيـر

ويـنـدوزتـون چـے هـسـتـــ…

مـدل لـپ تاپ رو بـفـرمايـيـد تا دوسـتانـے ک دارنـد راهـنـمايـے کـنـنـد :n01:

mana_nf
20-07-2014, 15:24
سلام

ممنون
یا علی ع

مشکلت سخت افزاری نمیتونه باشه.
اولا باید بگم این کار کاملا غلطه و حالت sleep عمر باتری و پاور کلاً لپ تاپ رو کم میکنه. بهتره بذاریش به حالت Hibernate .اینطوری میتونی برنامه هایی که باهاشون کار میکنی رو باز بذاری و به طور موقت لپ تاپ خاموش میشه و موقع روشن شدن همون برنامه هایی که باز گذاشتی میان رو دسکتاپ
بعدشم این مشکل میتونه از تنظیمات پاور لپ تاپ باشه.
برو control panel/power options ببین تنظیمات sleep و یا بستن در لپ تاپ عوض شده؟

anita.blue
21-07-2014, 10:15
سـلااام" بـيـزحـمـت بـبـيـنـيـد درايـورها نـصـب هـسـتـنـد يا خـيـر

ويـنـدوزتـون چـے هـسـتـــ…

مـدل لـپ تاپ رو بـفـرمايـيـد تا دوسـتانـے ک دارنـد راهـنـمايـے کـنـنـد :n01:
مدل لپ تاپ Hp 4540s هست و ویندوز هم 7Ultimate هر جایی که به نظرم میرسید را چک کردم و مشکلی پیدا نکردم.الان توی power option حالت sleep را never کردم وقتی درب لپ تاپ را بستم و باز کردم،سیستم restart شد!!!

sky1sky
05-09-2014, 23:16
سلام دوستان.من تازه ویندوز عوض کردم ،قبل از تعویض ویندوز ،وقتی درب لپ تاپ را میبستم میرفت روی اسلیپ و وقتی بازش میکردم با زدن دکمه پاور یا حرکت دادن موس ،خیلی راحت فعال میشد ولی الان وقتی درب لپ تاپ را میبندم و باز میکنم خود سیستم فعال میشه ولی مانیتور روشن نمیشه هر کاری هم میکنم بی فایده است منم مجبور میشم باتری را دربیارم و از اول روشن کنم!!!لطفا اگر دوستان میتونن کمک کنن.لپ تاپم 2 ماه دیگه گارانتی داره.لطفا راهنمایی کنید اگر مشکل حادی هست،یه فکری به حالش بکنم .

گاهی برای من هم پیش میاد
تنظیمات اینطوری هست که هم با بسته شدن در لپ تاپ sleep شه هم اینکه با کلیک گزینه sleep بره استندبای اما
با زدن sleep بعدش که sleep شد و درش رو می بندم وقتی باز می کنم درش رو ، صدای پاور سیستم میاد که روشن میشه اما مانیتور سیاه هست مثل وقتی که خاموش هست و هر چی موس رو حرکت بدم اصلا اثری از نشانه گر موش روی صفحه نیست یعنی صحفهخ کلا سیاه هست مثل حالت خاموش و فقظ چراغ های power o data laptop , wifi , سایر کلید های کیبورد روشن می شن اما هر چی کلید بزنم وارد دسکتاپ نمیشه و باید enfore shutdown power کنم و لپ تاپ رو مجدد روشن کنم

علت ازچیه و راه حل؟ مرسی

roya.rashidi
05-09-2014, 23:24
مجبور میشم باتری را دربیارم برای انکار نیاز به دراوردن باطری نیست . 5ثانیه دکمه پاور رو نگر دارید یه دقعه خاموش میشه .

برای اینکه درب لپتاب رو باز میکنید خودش روشن نشه میتونید از power option همه تنظیمات رو بصورت دستی طبق سلیقه خودتون تنظیم کنید.