PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل amd catalyst control center

hamed m2m
30-05-2014, 22:59
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چگونه درستش کنم؟ میخوام سویچ کنم نمیشه!

hamed m2m
12-06-2014, 00:26
کسی نظری نداره؟:n29:

oOomid.M
12-06-2014, 16:47
سلام
الان دقیقا مشکل شما چیه ؟ بازی ها رو سوییچ نمیکنه ؟

hamed m2m
14-06-2014, 13:45
راستشو بخوای تا همین چند وقت پیش فکر میکردم سویچ میکنه خودش آخه بازی ها رو روون اجرا میکنه
ولی بعد یه مدت وسط بازی یه اروری دریافت کردم که مانع ادامه بازی شد

میخوام بدونم اصلا کارت گرافیک سویچ میشه یا نه
دستی میخوام سویچ کنم.
مرسی از توجه ت:n16:

oOomid.M
14-06-2014, 14:02
سلام
در مورد سوییچ شدن که خوب بستگی به بازیت هم داره اگر بازی خیلی بازی گرافیک پایینی باشه که با گرافیک اول هم اجرا بشه نیازی نیست که سووییچ بشه دیگه اما اگر بازی متوسط باشه مثل pes اگه روون اجرا میشه مطمئن باش که سوییچ میشه
برای اینکه بازی با کیفیت بالاتری اجرا بشه باید تو تنظیمات از برنامه کاتالیست اون بازی رو بزاری روی High Performance
مثل این عکس من بازی Pes و Need for Speed Rivals رو گذاشتم
البته خود برنامه کاتالیست بازی و یا برنامه هایی که احتیاج به پردازنده گرافیکی قوی دارن روی High Performance میزاره اتوماتیک
اون اخطاری هم که داده من سر در نیاوردم میتونی اون فایل هایی که پیداشون کرده و not found داده رو بگردی و دانلودشون کنی و بریزی تو همون فولدر
روی هم رفته کارت گرافیک AMD فعلا تنظیمات خوبی برای بازی کردن نداره و کارت گرافیک های Nvidia بهتر عمل میکنن

oOomid.M
14-06-2014, 14:05
در ضمن سعی کن آخرین ورژن کارت گرافیک ها رو بگیری و نصب کنی برای AMD آخرین ورژن که منتشر شده 14.4 هست البته 14.6 هم اومده اما هنوز beta هست

hamed m2m
14-06-2014, 23:16
از اولم دارم همینو میگم که من این قسمتو ندارم
نمیتونم سویچ کنم

oOomid.M
15-06-2014, 09:28
داداش از قسمت prefeces بزار روی حالت standard view بعد از قسمت power روی switchable graphics application settings کلیک کن
اگر همچین قسمتی نداره بهتره که کاتالیست رو از کنترل پنل آنیستال کنی و ورژن جدید رو دانلود کنی و نصب کنی

hamed m2m
15-06-2014, 19:26
داداش از قسمت prefeces بزار روی حالت standard view بعد از قسمت power روی switchable graphics application settings کلیک کن
اگر همچین قسمتی نداره بهتره که کاتالیست رو از کنترل پنل آنیستال کنی و ورژن جدید رو دانلود کنی و نصب کنی

لینکی چیزی اگه سراغ داری واسه دانلودش بزار لطفا
مدل کارت6700m HD واسه لپ تاپ
مرسی

oOomid.M
15-06-2014, 20:20
لینکی چیزی اگه سراغ داری واسه دانلودش بزار لطفا
مدل کارت6700m HD واسه لپ تاپ
مرسی

داداش وارد این صفحه شو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*gozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=246&Title=AMD-%28ATI%29-Radeon-Desktop-/-Mobility-Video-Card-Drivers-13.12

تو آدرس بالایی ستاره رو پاک کن که سایت باز بشه
از همون صفحه نسخه 14.4 رو دانلود کن ( اگر ویندوزت 32 بیتی هست نسخه 32 بیتی و اگر 64 بیتی هست نسخه 64 بیت رو دانلود بکن )
حواست باشه اونیکه نوشته : نسخه‌ی 14.4 - سری HD 5000 تا HD 8000M (لپ‌تاپ) رو دانلود کنی
اگر نتونستی پیدا کنی بگو ویندوزت 32 بیتی هست یا 64 بیتی و ویندوزت چیه بگم کدوم رو دانلود کنی

hamed m2m
17-06-2014, 01:37
دانلود کردم.اما موقع نصب این ارور رو میده

oOomid.M
17-06-2014, 09:24
دانلود کردم.اما موقع نصب این ارور رو میده

سلام
داداش مطمئنی فایل رو درست دانلود کردی ؟ ( مخصوص لپ تاپ ) و اینکه نسخه 64 بیتی یا 32 بیتی..
من خودم گرافیکم AMD 8750M هست ، دقیقا همون فایلی رو که تو دانلود کردی منم دانلود کردم ، مشکلی هم بر نخوردم
اگر لپ تاپت 2 تا کارت گرافیک داره باید درایور اون گرافیک هم درست نصب بشه ( یه احتمال داره که اون ایراد داشته باشه )
شاید هم فایل رو خراب دانلودش کردی ( ناقص دانلود شده ) به همون آدرسی که توی ارور داره مراجعه کنی توضیح داده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed m2m
17-06-2014, 13:35
سلام
داداش مطمئنی فایل رو درست دانلود کردی ؟ ( مخصوص لپ تاپ ) و اینکه نسخه 64 بیتی یا 32 بیتی..
من خودم گرافیکم AMD 8750M هست ، دقیقا همون فایلی رو که تو دانلود کردی منم دانلود کردم ، مشکلی هم بر نخوردم
اگر لپ تاپت 2 تا کارت گرافیک داره باید درایور اون گرافیک هم درست نصب بشه ( یه احتمال داره که اون ایراد داشته باشه )
شاید هم فایل رو خراب دانلودش کردی ( ناقص دانلود شده ) به همون آدرسی که توی ارور داره مراجعه کنی توضیح داده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درست دانلود کردم
دوتا کارت دارن دیگه اکثرا.مال منم دوتایی.فکر نمیکنم اینتل مشکلی داشته باشه
فایل کامل دانلود شد بدون مشکل.
فقط نصب نمیشه

oOomid.M
17-06-2014, 13:52
داداش ای کاش میگفتی که ویندوزت چی هست ..
اما خوب به هرحال ، با توجه به اروری که عکسش رو تو صفحه قبل گذاشتی :

این فایل هایی که نوشته نات فوند ، فکر میکنم که فایل های مربوط به گرافیک اینتل باشن
تو پوشه system32 لپ تاپ خودم رفتم تو مشخصات این فایل ها دیدم که نوشته intel HD 4000
اگر اشتباه نکنم ویندوزت 32 بیتی هست ، اگر رمت بالای 4 گیگ هست بهت پیشنهاد میکنم که یه ویندوز 8.1 64 بیتی نصب کنی

hamed m2m
17-06-2014, 22:42
داداش ای کاش میگفتی که ویندوزت چی هست ..
اما خوب به هرحال ، با توجه به اروری که عکسش رو تو صفحه قبل گذاشتی :

این فایل هایی که نوشته نات فوند ، فکر میکنم که فایل های مربوط به گرافیک اینتل باشن
تو پوشه system32 لپ تاپ خودم رفتم تو مشخصات این فایل ها دیدم که نوشته intel HD 4000
اگر اشتباه نکنم ویندوزت 32 بیتی هست ، اگر رمت بالای 4 گیگ هست بهت پیشنهاد میکنم که یه ویندوز 8.1 64 بیتی نصب کنی

ممنون از پیگیریت راجب اون.
آره مربوط به اینتل هست.یه جورایی هم این منظورو میرسونه که گیم با گرافیک اینتل اجرا شده و دوباره اون بحث سویچ نشدن.بازیRemember Me
نه ویندوزم 64 بیت
رم4

راستی فرق ورژن بتا و ورژن معمولیAMD چیه؟

oOomid.M
18-06-2014, 00:08
ممنون از پیگیریت راجب اون.
آره مربوط به اینتل هست.یه جورایی هم این منظورو میرسونه که گیم با گرافیک اینتل اجرا شده و دوباره اون بحث سویچ نشدن.بازیRemember Me
نه ویندوزم 64 بیت
رم4

راستی فرق ورژن بتا و ورژن معمولیAMD چیه؟

داداش دوباره برگشتیم سر خونه اول ، تا وقتی که درایور گرافیک اولت یعنی اینتل درست و بی عیب و نقص نصب نشه و کار نکنه گرافیک دومت کار نمیکنه ، نصب نمیشه و سوییچ نمیکنه
شاید یکی از دلایلی که گرافیکت سوییچ نمیشه بخاطر هیمن قضیه ناقص بودن درایور اینتلت باشه

الان در حال حاضر آخرین ورژن AMD که رسمی منتشر شده نسخه 14.4 هست ، نسخه 14.6 هم بیرون اومده اما هنوز رسمی منتشر نشده ( یعنی همون نسخه بتا )
نسخه بتا رو میدن بیرون تا اونایی که حالیشون میشه ازش استفاده کنن و اگر ایراد داره به شرکت بگن تا برطرف کنه و رسمی بدش بیرون
البته AMD نسخه 14.6 رو سریع داد بیرون بیشتر بخاطر بازی watch dogs

نسخه بتا رو اکثر برنامه ها دارن ، مثلا در حال حاضر آخرین ورژن فایرفاکس که پایدار هست و رسمی منتشرشد شده نسخه 30 هست ، شاید الان روی سایت نسخه 31 بتا هم باشه برای دانلود...