PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام بین سه مدل از گیگا ، ایسوز ، ام اس ای کدوم بهتره

mg_mahyar
29-05-2014, 02:09
سلام
از نظر سخت افزاری من سه تا لپ تاپ رو انتخاب کردم
Gigabyte Q2556N - AASUS N550JKMSI GE60 2OEمشکل اینه که من از این سه برند غیر از ایسوز لپتاپ نداشتم. و نمیدونم کیفیت اونای دیگه چیه. میخوام بدونم تایپ با کیبرد کدوم مناسب تره من الان Vaio EB دارم. و کیبردش رو به بقیه دستگاهام ترجیح میدم. و مجبورم زیاد تایپ کنم.
سه تا عامل هست
1- کیفیت ساخت بدنه (رنگش نره بر اثر تعرق دست و ...)
2- کیفیت کیبرد و تاپ پد
3- موقع تایپ زیر دستم کمتر احسا گرما کنم. توی پردازش بالا اشکالی نداره ولی وقتی ورد یا برنامه های سبک بازه نمیخوام خیلی گرم بشه.
خودم نظرم رویگیگا هست ولی کیفیت ایسوز رو شنیدم خیلی بالاتره و ضمنا ام اس ای کافیگ بسیار بالای داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Pooya
29-05-2014, 02:29
سلام

دوست عزیز بهتر بود تو همون تاپیکی که پست زده بودید پیگیر باشید که زودتر به جواب برسید. :n16:

mg_mahyar
29-05-2014, 02:57
در اصل از کاربرای این لپ تاپ ها در مورد تجربه کاربریشون پرسیدم و بحث فنی نیست. اونجا بحث پردازنده و ... بود که خودم جواب دادم

Akom@n
29-05-2014, 06:20
در اصل از کاربرای این لپ تاپ ها در مورد تجربه کاربریشون پرسیدم و بحث فنی نیست. اونجا بحث پردازنده و ... بود که خودم جواب دادم
ge60 کیبوردش عالیه و واسه تایپ کردن مشکلی نداره (البته بعضیا میگن حس تایپ کردن و فشار دادن دکمه هاش مثل بقیه لپتاپ ها نیست)
اما تاچ پدش رو نمیشه گفت عالی، فقط بد نیست
در مورد ایسوس خودم زیاد باهاش کار نکردم اما کاربراش از کیبورد و تاچ پدش تعریف می کردند
گیکابایت هم فکر میکنم این لپتاپش صفحه نمایشش در حد دو مدل دیگه نباشه و البته کارت گرافیگ خیلی ضعیف تری هم داره

sajjadgameactor
30-05-2014, 11:46
منم هر چی نقد خارجی خوندم میگفتن ge60 بهترین کیبوردی رو داشته که تا حالا دیدن ولی خودم هنوز نگرفتم. فردا میخوام برم بگیرم این لپتاب رو.