PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ تا سقف 4 میلیون تومن

09123456789
28-05-2014, 23:35
سلام
4 تومن دارم البته یه ذره کم اینور اونور میتونه بشه میخوام یه لپ تاپ بخرم یه چند وقتی کار کنه واسم.
والا با این کلیسفای و طبقه بندی که کردین آدم می مونه کجا سوالشو بپرسه.
حالا من نمی دونم حرفه ای باشه- مولتی مدیا باشه هرچی

بلاخره 4 تومن بهترین های بازار رو معرفی فرمایید.

پی سونی بودم دیدم قطعات پایین قیمت بالا دارن. قیافه درست و حسابی هم ندارن. نمی دونم کیفیت قبلی ها رو دارن یا نه. دوستم به تازگی 3.600 داد یکیشو خریده ولی نه از مدلش نه از قدرتش نه از ال سی دیش خوش نیومد. طراحیش که افتضاحه به همین علت وایو از سونی هم جدا شده. قدرتش که والا زیاد لگ داشت. ال سی دیش هم که چون لمسی بود بدجور براقه هیچیش دیده نمیشه تو نور چراغ.

واسم ام اس آی هم پیشنهاد دادن. یه مدلشو پسند کردن حدود 3800 متاسفانه پشتش طراحیش بد بود

ایسوس هم میگن بدک نیس خوبه
---

حالا منتظر پیشنهادات شمام.

teragedy
28-05-2014, 23:58
من خودم ASUS و MSI رو قبول دارم...
این دو تا مدل رو با هم مقایسه کردم ASUS N550JK و MSI GE602OE
هر دوش خوبن تقریبا در یه سطح هستن..
فقط گرافیک ایسوز 4 گیگ و ام اس آی 2 گیگ...
حالا بستگی به خودت داره... اگه میخوای یه چیز ته جیبت بمونه msi بگیر اگه نه که یکم بذار روش و asus بگیر

مستدام باشید

09123456789
29-05-2014, 00:05
من خودم ASUS و MSI رو قبول دارم...
این دو تا مدل رو با هم مقایسه کردم ASUS N550JK و MSI GE602OE
هر دوش خوبن تقریبا در یه سطح هستن..
فقط گرافیک ایسوز 4 گیگ و ام اس آی 2 گیگ...
حالا بستگی به خودت داره... اگه میخوای یه چیز ته جیبت بمونه msi بگیر اگه نه که یکم بذار روش و asus بگیر

مستدام باشید

نظری راجع به وایو نداشتید؟
ممنون

lionf3
29-05-2014, 00:12
نظری راجع به وایو نداشتید؟
ممنون

با اجازه
دوستِ من وایو دیگه توسط سونی تولید و پشتیبانی نمیشه بنابراین نمیارزه.
همون گزینه هایی که دوستون معرفی کردن خوبه + Lenovo Y510p

09123456789
29-05-2014, 00:26
با اجازه
دوستِ من وایو دیگه توسط سونی تولید و پشتیبانی نمیشه بنابراین نمیارزه.
همون گزینه هایی که دوستون معرفی کردن خوبه + Lenovo Y510p

یعنی چون تولید نخواهد کرد دیگه پشتیبانیشم توسط گروه وایو که از سونی داره جدا می شه انجام نخواهد شد؟ زیاد معقول به نظر نمیرسه. چون شرکت های گارانتی کننده که مثلا 3 سال گارانتی می دن ورشکست می شن.

بین این سه برند اول ایسوس بعد ام اس آی رو می پسندم.

به نظرتون این مدل ایسوس صفحه نمایشش عین سونی با کیفیته؟

mg_mahyar
29-05-2014, 02:57
شما هم میتونید مثل من بین این سه گزینه انتخاب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر سه FULL HD و با پردازنده مناسب هستند. بهتر از اینا به نظرم باید 5600 بزاری بودجه.
وایو هم خوبه ولی پردازنده سری Core i7 u میتونید گیر بیارید که معمولا خیلی ضعیف تر است QM-HQ-MQ هستند.

lionf3
29-05-2014, 11:22
یعنی چون تولید نخواهد کرد دیگه پشتیبانیشم توسط گروه وایو که از سونی داره جدا می شه انجام نخواهد شد؟ زیاد معقول به نظر نمیرسه. چون شرکت های گارانتی کننده که مثلا 3 سال گارانتی می دن ورشکست می شن.

بین این سه برند اول ایسوس بعد ام اس آی رو می پسندم.

به نظرتون این مدل ایسوس صفحه نمایشش عین سونی با کیفیته؟

والا گروهِ وایو که مستقل نبوده از اول
الآن هم توسط یک شرکت زاپنی متشکل از چند شرکت دیگه خریداری شده و توسط اونها پشتیبانی میشه
یعنی در عمل لپتاپی با برند سونی نخواهیم دید (ممکنه وایو باشه اما سونی نخواهد بود)
بعد از سونی (هر چند خودم لنوو دارم) من اسوس رو تایید میکنم از همه نظر عالی هستش مخصوصا صفحه نمایش
MSI هم به نظرم نرین سراغش
چند تا از دوستانم داشتن از کیفیت ساختِش راضی نبودن (البته سری G واقعا خوبه اما سری C چنگی به دل نمیزنه)

09123456789
29-05-2014, 14:33
ASUS N550
مدل JK و JV چه فرقی با هم دارن؟ و کدام بهتره؟

mg_mahyar
29-05-2014, 14:53
موقع خرید باید به کارت گرافیک و پردازنده دقت کنید و مانیتور چون این دو مدل هم به روشهای متفاوتیکاستومایز میشن یعنی این دوتا توی هر مغازه ممکنه مشخصات مختلفی داشته باشند مثلا JK خودش دو مدل i5 و i7 رو داره ولی JV فقط i7

teragedy
29-05-2014, 16:27
JK گرافیک بالاتری داره و صفحه نمایش لمسی داره...

تو بقیه موارد تو یک سطح هستن

09123456789
29-05-2014, 21:58
موقع خرید باید به کارت گرافیک و پردازنده دقت کنید و مانیتور چون این دو مدل هم به روشهای متفاوتیکاستومایز میشن یعنی این دوتا توی هر مغازه ممکنه مشخصات مختلفی داشته باشند مثلا JK خودش دو مدل i5 و i7 رو داره ولی JV فقط i7

با سلام فیکیر کنم بخرم از د ی ج ی ک ا ل ا بخرمش. حالا بیزحمت شما یه نظر به دی جی بندازین ببینین مشخصاتش OK هس؟ میتونین قیمتشم واسم دربیارین؟ آخه تا جایی که دیدم این سایت تا دلت بخواد میزاره تو آستین آدم:n30:

hacker13
29-05-2014, 23:48
قیمت بازار هم همین هست ولی اگه میتونی و به کارت نمیاد لمسی نگیر وگرنه بقیه چیزا حله بهترین لبتاپ بازار همینه :n16:

09123456789
29-05-2014, 23:51
مورد جدید: یکی از دوستان فقط مدل لنووو رو پیشنهاد می دن.
بخصوص یوگا

mg_mahyar
30-05-2014, 00:34
با سلام فیکیر کنم بخرم از د ی ج ی ک ا ل ا بخرمش. حالا بیزحمت شما یه نظر به دی جی بندازین ببینین مشخصاتش OK هس؟ میتونین قیمتشم واسم دربیارین؟ آخه تا جایی که دیدم این سایت تا دلت بخواد میزاره تو آستین آدم:n30:
والا من نخریدم ازشنمیدونم
معمولا برای خرید هم میرم تو بازار میگردم اینترنتی نمیخرم که بخوام به شما پیشنهاد بدم
ولی توی بازار تا جایی که من میدونم ارزون تر هست.
برای ایسوز واحد 168 پایخت
برای HP واحد 205 پایتخت
برای گیگابایت بازار رضا واحد 47
میتونید مراجعه کنید.
غیر از دی جی کالا، دی جی آنلاین، رایان صبا و کلی سایت دیگم هست.
من توی دی جی کالا مدهای مختلف ایسوز رو ندیدم توی دی جی آنلاین تنوع بیشتره. ولی بازار یه سر بازار رضا و پایتخت برو

mg_mahyar
30-05-2014, 00:35
قیمت بازار هم همین هست ولی اگه میتونی و به کارت نمیاد لمسی نگیر وگرنه بقیه چیزا حله بهترین لبتاپ بازار همینه :n16:

اینم بگم اگر مثل من وسواسی هستی اصصلا لمسی نخر
چون واقعا دیوونه میشی از اثر انگشت و .....

09123456789
30-05-2014, 01:21
اینم بگم اگر مثل من وسواسی هستی اصصلا لمسی نخر
چون واقعا دیوونه میشی از اثر انگشت و .....

آره منم اینطوریم اثر انگشت پدر آدم درمیاره ولی خوب چه ایزادی داره صفحه لمسی باشه ولی استفاده نکن! جاهایی لمس بدرد می خوره.

سوال: آیا صفحه لمسی باشه حتما براق میشه؟ یعنی صفحه لمسی مات نداریم؟

mg_mahyar
30-05-2014, 01:25
Vaio Fit رو میدونم براقه و ایسوز هم یکی از بچه ها داشت بود.
ضمنا مشکل توی قطر صفحه نملش به خاطر محافظ گوریلا گلاس هست. که باعث میشه پایه اتصال مانیتور به بدنه کمی شل بشه بعد از مدتی

09123456789
30-05-2014, 14:53
زیاد سرتونو درد آوردم
1. یکی از دوستان می گفت ایسوس دی وی دی رایترهاش افتضاحه. اینطوره؟
2. بدجور دارن لنوو رو واسم تعریف می کنن ولی دلم با لنوو نیس. میدونی چیه؟ مثالی بزنم: همه می دونن گیگابایت یکی از قدرتمندترین مادربردساز های دنیاس شاید بهتر بگم قویترینشه. وقتی گیگبابایت قدرتمندترین مادربرد رو بر فرض مثال (البته اینطور هم هس) می سازه حالا مثلا فاکسکان یا ام اس آی یا ازراک هر چقدر هم بخوان مادربرد قدرتمند بسازن باز گیگابایت یه چیز دیگس.
حالا هر چقدر بگن لنوو ال شد بل شد وقتی سونی واقعا محشره از قدیم و ندیم اینطور بوده من چه بگویم؟! دقیقا بحث بین آیفون و یار شاخ گوشی ها! که آیفون قطعاتش باکیفیته بجز بدنش:n08:(آیفون دوستم از دستم افتاد 5اس بودش. یه جاش باد کرد در حد تیم ملی:n28::n30: هم خندم گرفت هم گریم) آره سونی هم قطعات و چیپست های خوب و گرون قیمتی استفاده می کنه.
3. باز نتونستم تصمیم قطعی بگیرم

Reza31001
30-05-2014, 17:28
@09123456789 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیگه این روزها این حرفا میشه تعصب کورکورانه
نه اینکه 100% غلط باشه ولی اصلا معیار معقولی برای انتخاب دیوایس نیست

09123456789
30-05-2014, 18:11
البته که اینطوره ولی بلاخره خودتون 4 تومن الان داشتین چی می خریدین؟

mg_mahyar
30-05-2014, 18:50
لنوو اصلا مانیتور FHD نداره. از گزینه هاتون خارج کنید.
برو بازار من سه تا مدل رو خودم شک هستم توشن (یک تاپیک هم دارم برو ببین توی همین تالار) برو بازار هر کدوم رو دوست داشتی بخر. من خودم هنوزم مردد هستم. وقت کنم برم بازار از نزدیک ببینم یک بار دیگه بخرمم

lionf3
31-05-2014, 10:55
لنوو اصلا مانیتور FHD نداره. از گزینه هاتون خارج کنید.
برو بازار من سه تا مدل رو خودم شک هستم توشن (یک تاپیک هم دارم برو ببین توی همین تالار) برو بازار هر کدوم رو دوست داشتی بخر. من خودم هنوزم مردد هستم. وقت کنم برم بازار از نزدیک ببینم یک بار دیگه بخرمم

دوستِ من شما چرا میگین مانیتورِ فول نداره؟؟
Y510 با مانیتور فول هستش
تو ایران هم یافت میشه.
لطفا از لفظِ اصلا بهره نبرید.
اما باز بعد از سونی
برای کیفیتِ صفحه بالا من اسوس رو پیشنهاد میدم.

mg_mahyar
31-05-2014, 14:27
دوستِ من شما چرا میگین مانیتورِ فول نداره؟؟
Y510 با مانیتور فول هستش
تو ایران هم یافت میشه.
لطفا از لفظِ اصلا بهره نبرید.
اما باز بعد از سونی
برای کیفیتِ صفحه بالا من اسوس رو پیشنهاد میدم.
حق با شماست من ذهنم z510 بود.
و
به نظرم موقع خرید بهتره دقت کنند حتما

09123456789
01-06-2014, 00:24
پسر داییم هم سری تو فروش و تعمیرات داره. گفت سونی بخر تا ایسوس

هر دم از این باغ بری می رسد

09123456789
01-06-2014, 02:56
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 26 × 260 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.69 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4500U 1.80GHz up to 3.00 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: Serial ATA 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - لمسی
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - Microsoft Windows 8.1

بعد از ماجراهای فراوان:

رو مد نظر قرار دادم (لینک بالا از سایت د.ی.ج.ی.ک.ا.ل.ا هستش احتمال قوی هم از اونجا خرید کنم.)

به نظرتون بین سونی تو رده قیمت پیشنهادی بهترین نیست؟

درسته میدونم ایسوس سخت افزارش قوی تر از اینه یعنی بهتر بگم تقریبا دو برابر اینه ولی چه کنم خودم دستم سونی دارم عادت کردم به سونی و خیلی خر کاره. هر روز خداییش 6 ساعت بکوب آنن هست واسه دانلود شبانه. بعدش روزانه چندین ساعت استفاده می کنم. شده 15 ساعت پیش سرم هم آن باشه.

یه جورایی می فهمین چرا اپل گرونه (سیاست های کاری و ... جای خود دارد) واقعا تاچش محشره. طراحیش خوشگل هم نباشه متفاوت ترینه (البته خودم خوشم نیماد از طراحیش) سخت افزار و نرم افزارش جوری بود که تو 2013 برترین گوشی معرفی شد (انگار اومدم از اپل تعریف کنم:n02: ولی خودم بدم میاد ازش:n08: البته مفت بدن حتما دست رد به سینشون نخواهم زد:n19:) میخوام بگم سونی هم اینجوریه. درسته شکل و ظاهرش خوشگله ولی اصلا بحثم خوشگلی ظاهریش نیس میخوام بگم نوع برد استفاده شده- چیپ ست های رمش- خود فن توربینی- مارک هاردی که داخلشه و... معمولا جنس ها و مارک های خوبی بوده. لااقل اینی که دستمه خبر دارم ازش. نمیخوام بگم سونی بهترینه ولی میتونه بهترین باشه. علت گرونیش هم علاوه بر سیاست هاش مثل اپل هنوز واسم معلوم نیست چرا گرونه. کاشکی این مدل سونی طراحی گوشه هاش گرد نبود و مثل مدل های 13 اینچیش زاویه دار بود...

قطعا سونی نباشه ایسوس خواهم گرفت. لپ تاپ های گرون قیمتی مثل msi هم وجود دارند اما حرفه ای هستند. حرفه ای که اصلا تو عمرم به حرفه من نخواهند خورد. تو عمرم سنگین ترین گیمی که بازی کردم انگری برد و IGI 1 بوده است. اهل وبگردی و فیلم زبان اصلی (بنا به درسم) و فرهنگ لغتم. البته خودم دیونه کامپیوتر بودم (سال 85 سیستمی جمع کرده بودم در حدود 3.5 میلیون تومن. یه فن گازی گرفته بودم واسم حدود 100 تومن ولی متوجه شدم کاریست بیهوده)

باز اگه دوستان توصیه های بهتری در این خصوص دارند خواهشا منو از تجربیات گرانبهاشون بی دریغ نکنند.

09123456789
01-06-2014, 14:23
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 26 × 260 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.69 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4500U 1.80GHz up to 3.00 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: Serial ATA 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - لمسی
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - Microsoft Windows 8.1

بعد از ماجراهای فراوان:

رو مد نظر قرار دادم (لینک بالا از سایت د.ی.ج.ی.ک.ا.ل.ا هستش احتمال قوی هم از اونجا خرید کنم.)

به نظرتون بین سونی تو رده قیمت پیشنهادی بهترین نیست؟

درسته میدونم ایسوس سخت افزارش قوی تر از اینه یعنی بهتر بگم تقریبا دو برابر اینه ولی چه کنم خودم دستم سونی دارم عادت کردم به سونی و خیلی خر کاره. هر روز خداییش 6 ساعت بکوب آنن هست واسه دانلود شبانه. بعدش روزانه چندین ساعت استفاده می کنم. شده 15 ساعت پیش سرم هم آن باشه.

یه جورایی می فهمین چرا اپل گرونه (سیاست های کاری و ... جای خود دارد) واقعا تاچش محشره. طراحیش خوشگل هم نباشه متفاوت ترینه (البته خودم خوشم نیماد از طراحیش) سخت افزار و نرم افزارش جوری بود که تو 2013 برترین گوشی معرفی شد (انگار اومدم از اپل تعریف کنم:n02: ولی خودم بدم میاد ازش:n08: البته مفت بدن حتما دست رد به سینشون نخواهم زد:n19:) میخوام بگم سونی هم اینجوریه. درسته شکل و ظاهرش خوشگله ولی اصلا بحثم خوشگلی ظاهریش نیس میخوام بگم نوع برد استفاده شده- چیپ ست های رمش- خود فن توربینی- مارک هاردی که داخلشه و... معمولا جنس ها و مارک های خوبی بوده. لااقل اینی که دستمه خبر دارم ازش. نمیخوام بگم سونی بهترینه ولی میتونه بهترین باشه. علت گرونیش هم علاوه بر سیاست هاش مثل اپل هنوز واسم معلوم نیست چرا گرونه. کاشکی این مدل سونی طراحی گوشه هاش گرد نبود و مثل مدل های 13 اینچیش زاویه دار بود...

قطعا سونی نباشه ایسوس خواهم گرفت. لپ تاپ های گرون قیمتی مثل msi هم وجود دارند اما حرفه ای هستند. حرفه ای که اصلا تو عمرم به حرفه من نخواهند خورد. تو عمرم سنگین ترین گیمی که بازی کردم انگری برد و IGI 1 بوده است. اهل وبگردی و فیلم زبان اصلی (بنا به درسم) و فرهنگ لغتم. البته خودم دیونه کامپیوتر بودم (سال 85 سیستمی جمع کرده بودم در حدود 3.5 میلیون تومن. یه فن گازی گرفته بودم واسم حدود 100 تومن ولی متوجه شدم کاریست بیهوده)

باز اگه دوستان توصیه های بهتری در این خصوص دارند خواهشا منو از تجربیات گرانبهاشون بی دریغ نکنند.

سلام دوستان. یه چیز خوبی پیدا کردیم

این یعنی سی پی یوهای کارگذاشته شده توسط سونی به خاطر ولتاژ پایین بودن و پایین اومدن مصرف یا موارد دیگه همگی دو هسته ای 4 راهه نه 4 هسته ای 4 راه. این یعنی :n19: یعنی گند :n21: دست سونی درد نکنه میگم چرا این سونی ها زیاد جون می کندنا. ارزش نداره پول به این قلمبگی به این لپ تاپهای ضعیف

Akom@n
01-06-2014, 16:51
سلام دوستان. یه چیز خوبی پیدا کردیم

این یعنی سی پی یوهای کارگذاشته شده توسط سونی به خاطر ولتاژ پایین بودن و پایین اومدن مصرف یا موارد دیگه همگی دو هسته ای 4 راهه نه 4 هسته ای 4 راه. این یعنی :n19: یعنی گند :n21: دست سونی درد نکنه میگم چرا این سونی ها زیاد جون می کندنا. ارزش نداره پول به این قلمبگی به این لپ تاپهای ضعیف
اکثر پردازنده های سری u و حتی بعضی پردازنده های سری m هم دو هسته ای هستند و این موضوع چندان عجیبی نیست!!
شما هم انگار بیشتر درگیر حاشیه هستین تا خرید لپتاپ

09123456789
01-06-2014, 22:56
اکثر پردازنده های سری u و حتی بعضی پردازنده های سری m هم دو هسته ای هستند و این موضوع چندان عجیبی نیست!!
شما هم انگار بیشتر درگیر حاشیه هستین تا خرید لپتاپ

یعنی پول سی پی یوی 4 هسته ای رو بابت دو هسته ای بدیم این یعنی حاشیه؟ شرمنده ما خرپول نیستیم که هر ماه یه لپ تاپ عوض کنیم:n02: نفسمون بالا نمیاد.

خوب چیکار کنم. 4 میلیون پول کمی نیس اونم با وام از دانشگاه و دو سه جا :n09:

kenzu
01-06-2014, 23:04
این همه لپ تاپ خوب ایسوس اومده تو بازار تو چسبیدی به وایو چرا؟

asus n56jn
asus n56jr
asus n500jk

Actros
02-06-2014, 10:38
یا یکی از این ایسوس ها رو بگیر یا msi ge60
ولا غیر
مثلا msi اصلا دستگاهی نداره که cpu سری u روش باشه . همگی m هستن.
gaming ها هم که mq

09123456789
02-06-2014, 13:53
بیزحمت حذف شود

09123456789
03-06-2014, 00:14
این همه لپ تاپ خوب ایسوس اومده تو بازار تو چسبیدی به وایو چرا؟

asus n56jn
asus n56jr
asus n500jk

تو سایت آل دیجیتال دات آی آر پیداشون کردم

دو مدل ان 56 جی ان و جی آر هر دو غیر لمسی هستند. و تفاوت اصلیشون تو گرافیکشونه که نفهمیدم کدوم یکیش قوی تره: قیمتاش هم عین همه
JN:

كارت گرافيك:
NVIDIA

مدل كارت گرافيك:
Geforce GTX850M

حافظه كارت گرافيك:
2 GB

JR:

ارت گرافيك:
NVIDIA

مدل كارت گرافيك:
Geforce GTX760M

حافظه كارت گرافيك:
2 GB GDDR5

مدل ان 550 جی کا هم که لمسیه و 2 کانفیگ داره:

یکیش با 8 گیگ رم و دیگری 16 گیگ بهمراه درایو بلو ری که بالای 5 تومنه
------------------

موضوع دو تا شد:

الف: در حالت کلی لمسی یا غیر لمسی؟

ب: اگه غیر لمسی پس اونوقت JN یا JR ؟ (لازم به ذکره که غیرلمسی ها گرافیکشون 2 گیگ هستن البته تو سایت دیجتال آل. شما 4 گیگشو سراغ دارین؟) انگاری جی آر قویتره. آره؟ راستی این دو مدل ساب ووفر تو پکش داره؟ Leap Motion چطو؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1

توجه: مدل جدیدی هم به اسم Asus G550JK یه هفته پیش معرفی شده

Akom@n
03-06-2014, 08:09
تو سایت آل دیجیتال دات آی آر پیداشون کردم

دو مدل ان 56 جی ان و جی آر هر دو غیر لمسی هستند. و تفاوت اصلیشون تو گرافیکشونه که نفهمیدم کدوم یکیش قوی تره: قیمتاش هم عین همه
JN:

كارت گرافيك:
NVIDIA

مدل كارت گرافيك:
Geforce GTX850M

حافظه كارت گرافيك:
2 GB

JR:

ارت گرافيك:
NVIDIA

مدل كارت گرافيك:
Geforce GTX760M

حافظه كارت گرافيك:
2 GB GDDR5

مدل ان 550 جی کا هم که لمسیه و 2 کانفیگ داره:

یکیش با 8 گیگ رم و دیگری 16 گیگ بهمراه درایو بلو ری که بالای 5 تومنه
------------------

موضوع دو تا شد:

الف: در حالت کلی لمسی یا غیر لمسی؟

ب: اگه غیر لمسی پس اونوقت JN یا JR ؟ (لازم به ذکره که غیرلمسی ها گرافیکشون 2 گیگ هستن البته تو سایت دیجتال آل. شما 4 گیگشو سراغ دارین؟) انگاری جی آر قویتره. آره؟ راستی این دو مدل ساب ووفر تو پکش داره؟ Leap Motion چطو؟

توجه: مدل جدیدی هم به اسم Asus G550JK یه هفته پیش معرفی شده

لمسی و غیر لمسی به سلیقه خودتون بستگی داره (البته مدل لمسی صفحه براق داره)
حتی اگه میخواین غیر لمسی هم بگیرین باز همین n550 غیر لمسی گیر بیارین بهتره

n56 دیگه قدیمی شده و نمی ارزه خیلی (حتی با سخت افزار آپدیت شده!) اما اگر خواستین بگیرین حتما jn بگیرین

رم گرافیک هم اگر کاربرد رندر ندارین فقط واسه تبلیغات هست ، بنابراین روش حساسیت نشون ندین

g550 هم خیلی وقته معرفی شده اما بعیده که وارد بشه (چون g56 هم بود که وارد نشد)

09123456789
04-06-2014, 00:44
مورد قابل ذکر دیگری اگه نیس ایشالا بریم واسه خرید

09123456789
11-06-2014, 03:12
بچه ها مقایسه ای حضوری کردم دو صفحه نمایش ایسوس (غیر لمسی) و سونی رو (لمسی)

ایسوس پیکسل ها رو بخوبی نشون میده و یکم آزار دهندس
سونی هم یه ذره مات نشون میده (سونی قدیمی خودم خیلی واضحه)
--------------------

تا دیروز دردمون این بود نداریم که بخریم
الان که داریم درمان بدتر شد که چی بخریم

vahid-dvb
15-06-2014, 23:41
سلام دوست عزبز یه لپ تاپ عالی با قیمت خوب برات دارم: