PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر منفی نسبت به خوابگاه

behnamcp
28-05-2014, 19:36
سلام
من پسری 25 ساله هستم که قصد دارم شروع به مطالعه برای ازمون ارشد کنم مشکلم اینه که در صورت قبولی برای ادامه تحصیل باید به شهرهای دیگر مخصوصا تهران بروم اما متاسفانه من نظر خوبی نسبت به خوابگاه ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که نظرم نسبت به خوابگاه عوض بشه ممنونم

Pami
28-05-2014, 20:13
لذت زندگی دانشجویی در شهر غریب به خونه دانشجویی داشتنه ، خوابگاه محدودیت هایی داره که من یکی باهاش کنار نمیام
اما مقرون به صرفه بودنش و امنیتی که داره خونه دانشجویی نداره

.AraMesh.
28-05-2014, 21:04
سلام
من پسری 25 ساله هستم که قصد دارم شروع به مطالعه برای ازمون ارشد کنم مشکلم اینه که در صورت قبولی برای ادامه تحصیل باید به شهرهای دیگر مخصوصا تهران بروم اما متاسفانه من نظر خوبی نسبت به خوابگاه ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که نظرم نسبت به خوابگاه عوض بشه ممنونم
سلام" نظرتون درمورد خابگاه چطوره؟
فکر میکنید وارد خوابگاه بشید چ اتفاقی براتون میفته؟
قبلا برای کارشناسی، خوابگاه بودید؟

" M e H r D a D "
28-05-2014, 21:05
من هم تا حدودی با دوستمون موافقم ولی باید به هزینه خونه دانشجویی هم توجه کرد (مخصوصا توی این وضع اقتصادی)
ولی خوب باید به خدمات خود خوابگاه (مخصوصا اگه واسه یه دانشگاه خوب باشه) هم توجه کرد، مثل سالن مطالعه و اینترنت پرسرعت رایگان (مخصوصا واسه شما که میخوای ارشد بخونی) و توزیع غذای دانشگاه توی خوابگاه البته اگه با خوردن غذای دانشگاه مشکل نداشته باشی (معمولا فقط شام) و ....
درسته یکم ممکنه بعضی شرایط خوابگاه آدمو اذیت بکنه ولی کلا بد نیست و میتونه یه دوره خوب باشه
خونه هم آزادی که داره عالیه ولی خوب میتونه مشکلای خاص خودشو هم داشته باشه (به خودت هم بستگی داره که بخوای از خونه چه استفاده ای بکنی:n10:)

sansa
28-05-2014, 21:17
خوابگاه خوب نیست !

هر کی ساز خودشو میزنه ، یکی اهنگ گوش میده ، یکی تلوزیون نگاه میکنه .... و اصلا سازش نیست . به نظر من اصلا بدرد نمیخوره خوابگاه.:n03:

G.O.Batistuta
29-05-2014, 13:29
سلام

من هم خونه و هم خوابگاه رو تجربه داشتم سوالی بود در خدمتم
اما کلا
بستگی به روحیت داره + هم اتاقیات