PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل دیکشنری لانگمن رو چطوری دور بزنم ؟؟

hamidchi
27-05-2014, 13:05
با سلام
دی وی دی دیکشنری لانگمن ورژن 5 رو که با کتابش بوده نصب کردم ولی فقط وقتی اجرا میشه که دی وی دی داخل سیستم باشه .با نرم افزار daemon advanced هم ازش ایمیج گرفتم ولی موقع اجرا مینویسه نسخه اصلی در دستس نیست و درایو مجازی رو غیر فعال کن
میخاستم ببینم میشه کاری کرد که بدون دی وی دی اجرا بشه ؟؟

Mr.Pooya
27-05-2014, 13:36
با سلام
دی وی دی دیکشنری لانگمن ورژن 5 رو که با کتابش بوده نصب کردم ولی فقط وقتی اجرا میشه که دی وی دی داخل سیستم باشه .با نرم افزار daemon advanced هم ازش ایمیج گرفتم ولی موقع اجرا مینویسه نسخه اصلی در دستس نیست و درایو مجازی رو غیر فعال کن
میخاستم ببینم میشه کاری کرد که بدون دی وی دی اجرا بشه ؟؟

راستش من هم با کتابش گرفتم حتی شماره سریال هم رو کتابش داره ولی بدون سی دی اجرا میشه و شماره سریال و هیچ چیز دیگه ای هم نمی خواد.

hamidchi
27-05-2014, 13:50
همین ورژن 5 رو میگید ؟
بدون دی وی دی که اجرا نمیشه اصلا . من با چند تا نرم افزار ازش ایمیج گرفتم ولی نشد

Mr.Pooya
27-05-2014, 19:54
همین ورژن 5 رو میگید ؟
بدون دی وی دی که اجرا نمیشه اصلا . من با چند تا نرم افزار ازش ایمیج گرفتم ولی نشد

Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition (LDOCE5)

من این ورژن رو دارم ولی از همون اول که نصب کردم بدون CD اجرا میشد !

hamidchi
27-05-2014, 21:47
پس چرا واسه من انیجوری نیست !!!؟؟؟:n13:

یکی کمک کنه یه جوری از شر این دی وی دی خلاص شم

igtr
06-06-2014, 00:42
یک ایمیج ازش بگیر ایمیجشو کرک کن

بهترین ، سیستم ، رزرواسیون ، مراکز ، اقامتی ، گردشگری ، تفریحی ، جزیره ، کیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidchi
06-06-2014, 09:25
یک ایمیج ازش بگیر ایمیجشو کرک کن

بهترین ، سیستم ، رزرواسیون ، مراکز ، اقامتی ، گردشگری ، تفریحی ، جزیره ، کیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطوری ؟ یکم بیشتر توشیح بدین

ela1ale
09-06-2014, 19:14
داداش گلم موقع نصب چند تا گزینه داره که باید تیک بزنی و میپرسه که میخوای کامل نصب کنی یا محدود
شما باید کامل رو انتخاب کنی:n12:

hamidchi
09-06-2014, 21:01
داداش من فول نصبش میکنم ، نمیدونم چرا بازم فقط با دیسک اجرا میشه !!!