PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC 8X یا Nokia lumia 620 ؟کدوم بهتره؟

snkinect
27-05-2014, 10:29
سلام دوستان.خسته نباشید.
راستش من احتمالا میخوام یکی از دو گوشی HTC 8X یا Nokia lumia 620 رو تهیه کنم.چون نمیخوام خیلی برای گوشی هزینه کنم و به همین دو تا رسیدم.میخواستم ببینم که نظر شما چیه؟اچ تی سی رمش یک گیگه ولی لومیا 512 هستش.اون بیتس آدیو داره ولی این یکی نه.کلا میخواستم نظرتون رو درباره دوتاشون بدونم.
ممنون.

meah
27-05-2014, 10:46
سلام
برایه خرید 8X جاییو سراغ داری اصلا؟
چون اصلا تو بازار نیست
من خودم داشتم خیلی راضی بودم مخصوصا از صفحش

Javad_Ed
27-05-2014, 11:58
HTC 8X
رم بیشتر
اسکرین بهتر
بیتس اهمیتی نداره در انتخاب شما!
همون دو مورد بالا انتخاب رو مشخص می کنه البته اگه اصلا پیدا بشه

star254
27-05-2014, 13:22
سلام دوستان.خسته نباشید.
راستش من احتمالا میخوام یکی از دو گوشی HTC 8X یا Nokia lumia 620 رو تهیه کنم.چون نمیخوام خیلی برای گوشی هزینه کنم و به همین دو تا رسیدم.میخواستم ببینم که نظر شما چیه؟اچ تی سی رمش یک گیگه ولی لومیا 512 هستش.اون بیتس آدیو داره ولی این یکی نه.کلا میخواستم نظرتون رو درباره دوتاشون بدونم.
ممنون.

سلام من به تازه گی یه لومیا 520 گرفتم فرقش با 620 اینه که دوربین دوم نداره باقی مشخصاتشون یکیه 440 با گارانتی اصلی گرفتم . حاضر نیستم با هیچ گوشی اندرویدی هم عوضش کنم . انصافآ مایکروسافت تو فارسی کردنش چیزی کم نذاشته تو تاپیکی که لینکش در زیر موجوده علتش رو از نگاه خودم گفتم ظاهرآ نوکیا همآهنگی بیشتری با ویندوز فون داره . با معرفی ویندوز فون 8.1 سه مدل جدید نوکیا لومیا مجهز به این سیستم عامل هم معرفی شد. اگه دوربین دوم برات مهم نیست 520 حدود صد تومن برات ارزون تر میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VAHID321
28-05-2014, 22:21
منم دنبال 8x گشتم اصلا" پیدا نمیشه....

archenemy
29-05-2014, 12:38
ساپورت نوکیا بهتروبیشتره

bdgunn
29-05-2014, 12:49
یکمی دیگه بزار روش یه ۷۲۰ یا ۸۲۰ بگیر پشیمون نمیشی

star254
29-05-2014, 14:52
سلام امروز ویندوز لومیا 520 رو به 8.1 ارتقاع دادم . محشریه دیگه نمیشه ازش دل کند فعلآ مایکروسافت داره همه چیز رو رایگان میده تا بازار اسمارت فون ها رو به دست بگیره . فقط کسانی که از این نوع گوشی ها دارند دقت کنند برای استفاده از مارکت نباید لوکیشن رو روی ایران بزارن جایی مثل آمریکا یا انگلیس رو انتخاب کنید والا دسترسی به مارکت بسته میشه

snkinect
29-05-2014, 23:02
خیلی خیــــــــــــــــــــلی ممنون از همه عزیزان.لطف کردید جواب دادید.
فقط میخواستم بدونم که من میتونم اطلاعات روی گوشی اندرویدم رو (منظورم فقط و فقط مخاطبین و اس ام اس هاست) روی ویندوزفون انتقال بدم؟چون الان یه بکاپ از کل گوشیم دارم میخواستم بدونم میتونم به یه شیوه ای روی ویندوزفون انتقال بدم؟

star254
30-05-2014, 00:45
خیلی خیــــــــــــــــــــلی ممنون از همه عزیزان.لطف کردید جواب دادید.
فقط میخواستم بدونم که من میتونم اطلاعات روی گوشی اندرویدم رو (منظورم فقط و فقط مخاطبین و اس ام اس هاست) روی ویندوزفون انتقال بدم؟چون الان یه بکاپ از کل گوشیم دارم میخواستم بدونم میتونم به یه شیوه ای روی ویندوزفون انتقال بدم؟

سلام توی قسمت بلوتوس گوشی 520 گزینه ای هست برای انتقال اطلاعات از قبیل دفتر تلفن ، پیامها ، عکسها و فیلم و تصاویر از گوشی قبلی به این گوشی البته ممکنه با هر نوع گوشی هماهنگ نشه ولی کمک بزرگی برای این انتقال هست اما نباید از پشتیبان گیری غافل شد . معلوم نیست فرمت فایلهای اندرویدی رو ویندوز فون قبول کنه هر چی باشه رقیب هستند اما اگه هنوز نظرتون روی 620 هست این گرینه شاید گره گشا باشه . دقت کنید به هیچ وجه ویندوز کمتر از 8 رو نگیرید که قابلیت ارتقاع به بالاتر رو نداره و امکانات اون رو هم همین طور بعد از خرید هم اون رو به 8.1 ارتقاع بدین اگه مثل من روزی چند ساعت با رایانه سروکار داشته باشین ویندوزفون 8.1 رو با هیچ اندرویدی عوض نمیکنید.

tiyam 01
31-05-2014, 10:47
سلام
چرا سراع لومیا 525 نمیری رمش 1 گیگه،
35 تومن از 620 ارزونتره

tiyam 01
31-05-2014, 10:55
سلام توی قسمت بلوتوس گوشی 520 گزینه ای هست برای انتقال اطلاعات از قبیل دفتر تلفن ، پیامها ، عکسها و فیلم و تصاویر از گوشی قبلی به این گوشی البته ممکنه با هر نوع گوشی هماهنگ نشه ولی کمک بزرگی برای این انتقال هست اما نباید از پشتیبان گیری غافل شد . معلوم نیست فرمت فایلهای اندرویدی رو ویندوز فون قبول کنه هر چی باشه رقیب هستند اما اگه هنوز نظرتون روی 620 هست این گرینه شاید گره گشا باشه . دقت کنید به هیچ وجه ویندوز کمتر از 8 رو نگیرید که قابلیت ارتقاع به بالاتر رو نداره و امکانات اون رو هم همین طور بعد از خرید هم اون رو به 8.1 ارتقاع بدین اگه مثل من روزی چند ساعت با رایانه سروکار داشته باشین ویندوزفون 8.1 رو با هیچ اندرویدی عوض نمیکنید.

ویندوز فون هم دردسرهای خودش رو داره، یه بار با ویندوز فون 7.8 گوشی htc کار کردم گیج شدم به زحمت تونستم دو تا برنامه نصب کنم
هارد ریست کردم به هیچ وجه برنامه ای نصب نشد
.
8.1 چقدر عوض شده؟ مثل اندروید راحت هست؟

star254
04-06-2014, 12:33
ویندوز فون هم دردسرهای خودش رو داره، یه بار با ویندوز فون 7.8 گوشی htc کار کردم گیج شدم به زحمت تونستم دو تا برنامه نصب کنم
هارد ریست کردم به هیچ وجه برنامه ای نصب نشد
.
8.1 چقدر عوض شده؟ مثل اندروید راحت هست؟

بستگی به خود کاربر داره از ویژه گی های مهم اندروید برنامه های زیادیه که براش موجوده اما مهم اینه که در زمینه ای که شما نیاز دارین موجود باشه . مارکت ویندوز فون هم به سرعت رو به گسترش هست ولی هنوز به اندروید نمیرسه . با ویندوز 7.8 کار نکردم اما من 8.1 رو به اندروید ترجیه میدم هر دو مدل تو خونه موجوده من و پسرم طرفدار ویندوز فون هستیم من با اون راحت تر از اندروید کار میکنم امکان شخصی سازی محیط کار در ویندوز فون بیشتر از اندروید هست . یکی از بزرگترین نقاط ضعف ویندوز فون 8.1 اینه که امکان تنظیم ای پی به صورت دستی در اون موجود نیست و این باعث اعتراض زیاد کاربران این سیستم عامل روی سایت مایکروسافت شده همچنین فایل منیجر با ویندوز فون ارائه نشده که ماکروسافت اعلام کرده تا آخر خرداد این برنامه رو به ویندوز فون اضافه میکنه . با سرمایه گزاری که ماکروسافت روی ویندوز فون کرده من احتمال میدم اگه از اندروید جلو نزنه هم شانه اون رشد خواهد کرد به تازگی شرکتهای سامسونگ ، اچ تی سی و هواوی نیز مدلهای جدید گوشیهای خود بر مبنای ویندوزفون 8 رو ارائه کردن که اخبار اون رو میتونید در سایت ویندوزفون ببینید

star254
05-06-2014, 09:04
مطلب دیگه ای که فراموش کردم بگم اینه که چون مارکت ویندوزفون روی کاربران ایرانی باز هست میشه به دو صورت آنلاین و آفلاین به نصب برنامه روی گوشی اقدام کرد . برنامه های قرار گرفته در مارکت کاملآ با سیستم عامل هماهنگ هستند البته شاید با برخی گوشیها اینطور نباشند . در صورت وجود هر گونه مشکل یا عدم پشتیبانی از گوشی به شما اطلاع داده میشه پس نگران این موضوع نباید بود من تا الان بیش از 20 برنامه کاربردی در زمینه های مختلف رو روی گوشی نصب و برخی رو هم حذف کردم مشکلی هم تا الان نداشتم. در صورت نصب آفلاین بعد از دانلود باید برنامه روی مموری ریخته بشه و در هنگان نصب حتمآ انلاین باشید تا برنامه ها رو بتونید نصب کنید.معمولآ مشکل در هنگام نصب به برنامه های کرک شده برمیگرده که فعلآ در ویندوزفون 8 این مشکل وجود نداره.

snkinect
07-06-2014, 12:14
خب دوستان برای انتقال اطلاعات گوشی نمیشه از نرم افزار های مشترک برای sms بین ویندوزفون و اندروید استفاده کرد؟مثلا الان go sms برای ویندوزفون نیست ولی من اس ام اس های اندروید رو با این برنامه بک آپ گرفتم و میتونم اطلاعاتم رو روی هر گوشی اندرویدی یا گوشی که این نرم افزار رو ساپورت کنه داشته باشم.میخواستم بدونم شما نرم افزار های مشترکی رو بین این دو تا (ویندوزفون و اندروید) سراغ دارید؟
بازم ممنون

star254
07-06-2014, 16:26
خب دوستان برای انتقال اطلاعات گوشی نمیشه از نرم افزار های مشترک برای sms بین ویندوزفون و اندروید استفاده کرد؟مثلا الان go sms برای ویندوزفون نیست ولی من اس ام اس های اندروید رو با این برنامه بک آپ گرفتم و میتونم اطلاعاتم رو روی هر گوشی اندرویدی یا گوشی که این نرم افزار رو ساپورت کنه داشته باشم.میخواستم بدونم شما نرم افزار های مشترکی رو بین این دو تا (ویندوزفون و اندروید) سراغ دارید؟
بازم ممنون
من تا الآن چیزی در این زمینه ندیدم البته یه جستجوی مختصری هم کردم ولی نتیجه نداشت . برنامه های دو سیستم عامل مختلف رو نمیشه به این راحتی با هم همآهنگ کرد خصوصآ این که اکثر برنامه های پولی حداکثر 2 دلار قیمت داره و تقریبآ ارزش اینکه به دیگری تبدیل بشن اون هم با کلی اما و اگر ندارند.