PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مي خوام يه برنامه بنويسم كه فايل متني رو بگيره و اعداد داخل اون رو بخونه

زنبق
30-08-2006, 11:44
سلام من مي خوام يه برنامه بنويسم كه فايل متني رو بگيره و اعداد داخل اون رو بخونه و فاصله بين اعداد رو رو برداره
اين فايل متني فايل شتاب نگاشت هاي زلزله است و براي يه مقاله براي كنفرانس بين المللي زلزاله در پژوهشگاه زلزله مي خواستم
من نياز به دانستن دستورات ورودي و خروجي براي گرفتن فايل و خواندن كاراكتر ها و بيرون دادن برنامه خروجي بصورت يه فايل متني هستم
لطفا اگه ممكنه به من كمك كنيد

hoseinquest
30-08-2006, 12:49
از چه زباني ميخواي استفاده كني

imi_undertaker
30-08-2006, 16:20
دوست عزيز اگر منظورت از فاصله همان space هاست بايد خدمتت عرض كنم در هر زباني كه كار مي كني بايد اين متد را بنويسي :
از ابتداي متن تا انتهاي آن بايد حركت كني و فضاي رشته اي ديگري نيز در كنار آن در نظر داشتنه باشي مثل s كه همان طور كه گفتم از نوع string هست و فرض كنيم متن شما هم اسمش t هست كه آن هم string هست .
پس يك حلقه مي خواهيم از 0 تا انتهاي متن t. به ازاي هر بار دور زدن حلقه شما بايد چك كني كه كاراكتري كه در حال حاضر از متن گرفتي space هست يا نه اگر نبود بايد آن را در s اضافه كني اگر بود هم كه هيچ .
و اما در مورد ورودي و خروجي فايل بايد مشخض كني كه از چه زباني مي خواهي استفاده كني .