PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرمافزار ردیابی گوشی مبایل

amin tala
26-05-2014, 22:49
با سلام خدمت دوستان...
بنده نرم افزاری میخواستم برای رد یابی مبایل...البته میدانم که ردیابی مبایل با شماره سریال یا سیمکارت برای عموم غیر ممکن است...اما با پیشرفت تکنولوزی ردیابی مبایل شخصی دور از عمل نیست....
خب مثلآ اگه مبایلی به اینترنت وصل باشد با دانستن شماره ای پی ان محدوده گوشی مورد نظر را میتوان یافت...اما من دقیق تر میخوام...
راستش نرم افزاری میخوام که روی گوشی GPS دار نسب بشه و گوشی بتونه موقعیت دقیق خودش رو پیدا کنه...بعد این اطلاعات رو از طریق اینترنت گوشی یه یه رایانه دیگه بفرسته و اون رایانه با یه نرم افزار دیگه اون موقعیت مکانی رو روی نقشه پیدا کنه....
ایا شما نرم افزار یا سایتی سراغ دارید که رایگان باشه...شنیدم ویروسش هم اومده ....اون رو هم ندارید:n09:

amin tala
29-05-2014, 23:22
خب اگه هیچکس جواب نمیده خودم یه جوابی میدم....یک سایت ایرانی بنام GPSRAD هست که همین کار رو میکنه ...اما چون هزینه هایی داره برای من و شما که کار خاصی با این نرم افزار نمیکنیم به درد نمیخوره...
حالا سایت خارجی و رایگانش رو کسی سراغ داره؟ البته من دنبال ویروسش میگردم...یا این که مجبورم خودم بسازمش:n13:

amin tala
18-06-2014, 23:03
خب بازم کسی جواب نداد و بایددوباره خودم جواب بدم.....
میگن انتی ویروس ESETیه کارایی داره که یه رمزی رو بهش میدی و هر وقت اس ام اسی با محتوای رمز از یک گوشی دیگر به گوشی خودت بفرستی>در صورت وصل بودن اینترنت گوشی همراهتون مکان دقیق شخص رو به صورت mms برای گوشی ارسال کننده اس ام اس بر روی نقشه گوگل مپ ارسال میکنه>>>>
البته میگن.:n01:.....و من هم شنیدم:n09:........دوستان اگه اطلاعاتی دارند تکمیلش کنند.......................................... ..............................................

engineer2046
19-06-2014, 11:37
برای گوشی های غیر آیفون سخت میشه اینکارو کرد.

amin tala
19-06-2014, 23:38
گوشی های غیر ایفون یا گوشی های غیر اندرویدی؟؟؟؟؟؟منظورتون کدومه؟

amin tala
22-06-2014, 12:22
اقایون کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟؟؟شدید مورد نیازه...........:n27::n27::n27:

m_hoseyny
23-06-2014, 18:17
یه کلک هایی میشه زد
برنامه ی وایبر یه سرچ لوکیشن داره میتونید اونو روی گوشی فعال کنید و محل شخص را ببینید اما نیاز به اینترنت داره!

amin tala
23-06-2014, 20:49
اونوقت چقدر دقیق نشون میده؟؟؟؟

m_hoseyny
24-06-2014, 19:55
در حد متر هستش دقتش!
ثلا دوست من تو خونشون هستش نشون میده که تو این خونس و اسم ساختمان اگر تو دیتا بیس گوگل ثبت شده باشه نشون مید

amin tala
24-06-2014, 23:53
ممنون از راهنماییتون...بعدش اینکه این مکان رو روی نقشه گوگل مپ نشون میده یا گوگل ارت......و چه مدتی طول میکشه تا موقعیت جدید رو نشون بده؟یا به قول معروف اپدیت بشه؟
راستی یه نرم فزار مخصوصتری سراغ ندارید؟

m_hoseyny
25-06-2014, 03:30
والا باید تست کنید!
در این حد نمیدونم
برنامه ی دیگری هم ندیدم!