PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا به راهنمایی نیاز دارم

niloabi
25-05-2014, 20:59
استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا ، نیاز ها را به برنامه نویسی برای ایججاد یک وب سایت کاملا بر طرف می سازد ؟
من میخوام یک وب سایت برای خودم طراحی کنم میخوام بدونم با استفاده از جوملا این کار رو انجام دهم
و یا با برنامه نویسی توسط Asp یا Asp.net ؟

Mehran
25-05-2014, 22:04
سلام

قطعا نمیشه گفت کاملا

نه جوملا، نه وردپرس و نه هیچ سیستم مدیریت محتوایی دیگه ای...

قراره سایت شما چه امکاناتی داشته باشه؟ کمتر قابلیتی هست که سیستم های مدیریت محتوا نتونن برآوردش کنن.

با تشکر مهران...

Thor God
26-05-2014, 09:00
حرف های آقا مهران تایید میشه اما باید پلاگین ها و افزونه ها رو مد نظر داشت !
قطعا با اضافه کردن پلاگین ها قابلیت های یک cms بالا میره.

میتونید cms رو شخصی سازی کنید.

البته اگر وبسایت خیلی خاص مدنظر دارید مثله وبسایت های خبری که باید ایندکس های گوگل وبسایت های دیگه رو بررسی کنن، احتیاج به یک cms اختصاصی دارید.

موفق باشید

behnamy01
27-05-2014, 11:57
حرف های آقا مهران تایید میشه اما باید پلاگین ها و افزونه ها رو مد نظر داشت !
قطعا با اضافه کردن پلاگین ها قابلیت های یک cms بالا میره.

میتونید cms رو شخصی سازی کنید.

البته اگر وبسایت خیلی خاص مدنظر دارید مثله وبسایت های خبری که باید ایندکس های گوگل وبسایت های دیگه رو بررسی کنن، احتیاج به یک cms اختصاصی دارید.

موفق باشید

سلام. منظورتون از این بخش چیه؟

Thor God
27-05-2014, 14:07
سلام. منظورتون از این بخش چیه؟

وبسایت های خبری هر چه قدر هم قدرتمند باشن و نویسنده داشته باشن نمیتونن تمام اخبار رو در وبسایت قرار بدن. در نتیجه سیستمی دارن که ایندکس های سایر وبسایت های خبری رو بررسی می کنه و به صورت ifream در وبسایت خودشون قرار میدند. اینجوری میتونن کلی بازدید کننده دریافت کنن. در ظمن مبحث سئو سازی حرفه ای برای این وبسایت ها خیلی مهمه.
این سیستم نیازمند کد نویسی دستی داره.

نمونش وبسایت شهر خبر.

موفق باشید.