PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیکی در ویندوز7

fariborz.j
25-05-2014, 16:06
با سلام

من رو کامپیوترم ویندوز7 نصب کردم و حالا کارت گرافیکم نصب نشده و رو دیس پلی، استاندارد وی جی ای گرافیک رو نشون میده و من نمیدونم کدوم چیبست درایور کارت گرافیکی رو باید دانلود و نصب کنم.(یعنی از کجا باید کارت گرافیکی ک نصب نشده رو بدونم چیه تا درایورشو بدست بیارم)

لطفا راهنمایی کنید

Soroush HD
25-05-2014, 16:47
با سلام

من رو کامپیوترم ویندوز7 نصب کردم و حالا کارت گرافیکم نصب نشده و رو دیس پلی، استاندارد وی جی ای گرافیک رو نشون میده و من نمیدونم کدوم چیبست درایور کارت گرافیکی رو باید دانلود و نصب کنم.(یعنی از کجا باید کارت گرافیکی ک نصب نشده رو بدونم چیه تا درایورشو بدست بیارم)

لطفا راهنمایی کنید

سلام.اول برو ببین توی Uninstall or change program ویندوز ببین برای کارت گرافیکت ننوشته که چیزی نصب شده یا نه؟؟در ضمن مدل کارت گرافیکتون چیه؟

fariborz.j
25-05-2014, 17:28
سلام.اول برو ببین توی Uninstall or change program ویندوز ببین برای کارت گرافیکت ننوشته که چیزی نصب شده یا نه؟؟در ضمن مدل کارت گرافیکتون چیه؟

دوست عزیز چیزی نصب نشده

خیرمدل کارت گرافیکی رو نمی دونم چی هس. وبا جه چیپستی باید نصب کرد ،مشکلم همین جاس

اگ میدونستم ک درایورشو دانلود میکردم و تمام

ALI16437
25-05-2014, 18:11
با سلام

برنامه رایگان Gpuz رو دانلود کن بعد اجراکن بهت میگه که کارتت چیهست مال کدوم شرکته مدلش
چیه (چندمگ هم بیشتر نیست) بعد معمولا یا باید جدیدترین درایور نویدا رو دانلود کنی یا ati که تو
سایت soft-98 هردوهست هرکدوم رو خواستی دانلود کن .

امری بود درخدمتیم پیام خصوصی بده
موفق باشی.

Soroush HD
25-05-2014, 18:21
سلام.این نرم افزار رو دانلود کن.
لینک دانلود – 870 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بدون خط تیره ها)
بعد اجراش کن.توی قسمت Name مدل کارت گرافیکتون رو نوشته.بعد برو توی سایت پی سی دانلود.تو قسمت جست و جوش بنویس «دانلود آخرین ورژن درایور کارت گرافیک NVIDIA (یا ATI اگه ATI بود).»
بعد نصبش کن.اگه نخواستی هم شما فقط مدل کارت گرافیک،مدل ویندوزت(8 یا 7)،32 یا 64 بیتی بودن ویندوزت و لپ تاب یا کامپیوتر بودن سیستمت رو به من بگو تا بهت لینک آخرین ورژنش رو بدم.

fariborz.j
26-05-2014, 21:11
مرسی از دوستان ولی دیشب تا شما جواب بدین دوم نیوردم و کیس رو باز کردم و نام علمی شو ÷یدا کردم که زوتاک بود و تو اینرنت سرچ کردم و درایورشو ÷یدا و نصب کردم

ممنون بازم از شما هر دو دوست گل:n16: