PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد آپدیت کارت گرافیک

H!DD3N
25-05-2014, 14:59
با سلام...

ببخشید من از این سایت یه برنامه ای رو دانلود کردم که وقتی نصبش میکنم این اخطار رو میده.

منظورش اینه که کارت گرافیکم رو اپدیت کنم....چه طوری باید گرافیکم رو آپدیت کنم؟؟ یعنی باید گرافیک بهتری بخرم یا باید آپدیتش کنم؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنید....باتشکر....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIR MOHAMMAD . M
25-05-2014, 16:01
شما میری تو سایت شرکت سازنده قطعه گرافیکت و بعد مدل گرافیکت رو توش سرچ میکنی و مثل آب خوردن دانلود و نصبش میکنی.

اگه از سخت افزار سیستمت اطلاع نداری از برنامه CpuZ استفاده کن و مشخصات سیستمت رو دربیار.

H!DD3N
25-05-2014, 16:22
شما میری تو سایت شرکت سازنده قطعه گرافیکت و بعد مدل گرافیکت رو توش سرچ میکنی و مثل آب خوردن دانلود و نصبش میکنی.

اگه از سخت افزار سیستمت اطلاع نداری از برنامه CpuZ استفاده کن و مشخصات سیستمت رو دربیار.

داداش الان گرافیک من اینه...کودومش رو باید دانلود کنم؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush HD
25-05-2014, 16:43

سلام.اصلا اون سایت رو ول کن.برو تو این صفحه==>لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد باتوجه به ویندوزت(مثلا 8 یا 7)، 64 یا 32 بیتی بودن ویندوزت و کامپیوتر یا لپ تاپ بودن سیستمت یکی از لینک ها رو انتخاب کن و دانلود کن.در ضمن برای نصب شدن این ورژنی که من گذاشتم،یعنی آخرین ورژن،باید Net frame work 4 رو سیستمت نصب باشه.

AMIR MOHAMMAD . M
25-05-2014, 19:12

اگه 64 بیته سیستمت این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن. یعنی اولی.

اگه 32 بیته سیستمت این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن. یعنی دومی.