ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوی ترین نرم افزار در مورد ریکاوری اطلاعات یک پارتیشن

fariborz.j
24-05-2014, 23:08
با سلام

من 2 روز پیش وقتی میخواستم ویندوز7 نصب کنم اشتباهی ی درایو دیگمو فورمت کردم والان خالی هس و هیچ چی توش نزدم اما با 4 برنامه
ریکاوری زیر ریکاوری کردم:

1-EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1
2-GetDataBack for NTFS
3-Wondershare Data Recovery
4-Stellar Phoenix Windows Data Recovery - Professional

ک اخری بهتر از همه بود تو اون عکسام و فیلم هامو نشون میداد ولی بعد از ریکاوری کامل اون عکس هامو اصلا نیورد درهالی ک تیک همشونو زده بودم

حالا میخوام قویترین برنامه ریکاوری رو برام بگین تا دانلود کنم چون همه فایل هام هس و همون طور ک گفتم نشون میداد ولی نتونس ریکاوری کنه
ممنون میشم سریع و کامل راهنمایی کنید

rzel55
25-05-2014, 06:12
سلام
من سالهاست با این برنامه EASEUS Data Recovery Wizard Professional کار میکنم و ازش راضیم تمام اطلاعاتم رو بر میگردونه نمیدونم شما چرا به نتیجه نرسیدید

fariborz.j
25-05-2014, 09:32
سلام
من سالهاست با این برنامه EASEUS Data Recovery Wizard Professional کار میکنم و ازش راضیم تمام اطلاعاتم رو بر میگردونه نمیدونم شما چرا به نتیجه نرسیدید

من ÷ارتیشن رو فرمت کردم شاید واس اون؛ دنبال نرم افزار قوی تر هستم

faraname
25-05-2014, 09:41
oo disk recovery رو حتما امتحان کنید . من ازش نتیجه گرفتم زیاد . ایشالله که برای شما هم جواب بده

fariborz.j
26-05-2014, 20:55
oo disk recovery رو حتما امتحان کنید . من ازش نتیجه گرفتم زیاد . ایشالله که برای شما هم جواب بده

متاسفانه در ویندوز 7 کرک نمیشه و نمیشه ازش استفاده کرد

لطفا ی برنامه دیگه ک قوی باشه رو معرفی کنید

ممنون

teragedy
28-05-2014, 10:40
منم به همین مشکل بر خورده بودم... منتها من کل هاردم فرمت شده بود موقعه نصبه اوبنتو...
این دوتا برنامه رو بهت معرفی میکنم... فیلم هایه منو برگردوند... اگه سریالشونو پیدا نکردی پ خ کن تا برنامه رو واست آپ کنم
:n06::n06:
Power Data Recovery
Active@ Partition Recovery Enterprise

mr_khodaei2008
28-05-2014, 18:27
مشکل من چی . موقع نصب ویدوز xp حواسم نبود یا اشتباهی ویندوز رو درایو d نصب شد درایو را فرمت کرد و نصب شد من وقتی نصب شد فهمیدم . رو درایوم کلی عکس و فیلم خانوادگی داشتم . با در تا برنامه از هر مدل حتی همینجا بهم پیشنهاد دادن ریکاوری کردم ولی دریغ از اینکه یه دونه از فایلهای منو پیدا کنه و بر گردونه

نمیدونم چطوری شده هیچ کدوم از برنامه ها حتی اینا که شما امتحان کردیدم نتونستن حتی یکی از عکسهای منو پیدا کنن انگار اصلا همیچن چیزایی وجود نداشتن

اگه راه حلی بلدید بگید

fariborz.j
30-05-2014, 08:57
منم به همین مشکل بر خورده بودم... منتها من کل هاردم فرمت شده بود موقعه نصبه اوبنتو...
این دوتا برنامه رو بهت معرفی میکنم... فیلم هایه منو برگردوند... اگه سریالشونو پیدا نکردی پ خ کن تا برنامه رو واست آپ کنم
Power Data Recovery

توی این برنامه چن تا Active@ recavery وجود داره ک واس من فقط یکی شون کار میکنه و بقیه شون ارور میده

علتش چیه؟

و خیلی از فایل ها رو برنمی گردونه

Mohammad King
30-05-2014, 11:37
سلام

بارها گفته شده

برنامه های ریکاوری به علت قفل شکسته بودن کامل و قوی کار نمیکنند...

همچنین فرمت کردن شانس کمتری رو برای ریکاوری فایل ها باقی میذاره...

fariborz.j
30-05-2014, 12:43
دوست گرامی من هارد رو فرمت کردم اما چیزی توش نریختم

ثانیا الان فورمت شده، راه کار رو بیان کنید!

teragedy
30-05-2014, 12:57
توی این برنامه چن تا Active@ recavery وجود داره ک واس من فقط یکی شون کار میکنه و بقیه شون ارور میده

علتش چیه؟

و خیلی از فایل ها رو برنمی گردونه

میخوای نسخه ای که خودم دارم رو یهت بدم با اون امتحان کن

fariborz.j
30-05-2014, 18:25
منون میشم اگ بشه

fariborz.j
30-05-2014, 19:03
Power Data Recovery

راستسی Power Data Recovery اصلا خوب کار نکرد و فقط چن تا فایل عجیب و غریب رو ریکاوری کرد

teragedy
31-05-2014, 00:10
منون میشم اگ بشه

بفرمایید دوست عزیز
دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با برنامه active پارتیشنهات جدا جدا اسکن کن ...
اگه عینه من کل هاردت فرمت شده و دوباره پارتیشن بندی کردی... پارتیشن بندی جدیدت باید عینه قبل باشه...(قبل فرمت شدن)
من از هر دوتایه این برنامه ها جواب گرفتم...
و در ضمن سکتورهای هاردتونم باید سالم باشن تا برنامه های ریکاوری خوب جواب بدن
مستدام باشید

Mohammad King
31-05-2014, 15:21
دوست عزیز خدمتتون عزض کردم

توی پست قبلی خودم

فکر نمیکنم راهی باشه

fariborz.j
01-06-2014, 20:26
بفرمایید دوست عزیز
دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با برنامه active پارتیشنهات جدا جدا اسکن کن ...
اگه عینه من کل هاردت فرمت شده و دوباره پارتیشن بندی کردی... پارتیشن بندی جدیدت باید عینه قبل باشه...(قبل فرمت شدن)
من از هر دوتایه این برنامه ها جواب گرفتم...
و در ضمن سکتورهای هاردتونم باید سالم باشن تا برنامه های ریکاوری خوب جواب بدن
مستدام باشید

دوست گرامی دانلود کردم اما باز نکرد و ارور داد

لطفا دوباره اپ لود کنید

ممنون

teragedy
02-06-2014, 01:12
دوست گرامی دانلود کردم اما باز نکرد و ارور داد

لطفا دوباره اپ لود کنید

ممنون

چک کردم مشکل نداشت... کامل دانلود و باز شد...
ایندفه تو مدیافایر آپلود کردم...

دانلود از مدیا فایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

fariborz.j
02-06-2014, 12:42

دانلود از مدیا فایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

بله دفعه قبلی هم دانلود شد ولی کلا باز نشد و ارور داد در حالای ک کامی دانلود شده بود

اینم گذاشتم دانلود شه امیدوارم باز شه این بار

fariborz.j
02-06-2014, 12:50

موفق باشید

دوست عزیزم بازم کامل دانلود شد و لی بازم فایل باز نشد و ارور داد
اینم عکس اروری ک میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه فایل رو با فرمت زیپ فشرده کنی و بذاری ،شاید مشکل حلشه؟!؟

fa_shinobi
02-06-2014, 14:01
سلام منم چند وقت پیش یه درایوم رو اشتباهی پاک کردم. با Active.File.Recovery.v12.0.5 و GetData.Recover.My.Files.Pro.4.9.4.1296 بازیابی کردم. هر دوتاشون نصب شدن و خیلی هم خوب ریکاوری کردن. این ورژنها رو سرچ کنید و از سایتای فارسی دانلود کنید.

teragedy
02-06-2014, 15:15
اگه winrar رو آپدیت میکردی حل میشد...

با این حال ایندفه با خوده ویندوز زیپش کردم...

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fariborz.j
03-06-2014, 09:34
اگه winrar رو آپدیت میکردی حل میشد...

با این حال ایندفه با خوده ویندوز زیپش کردم...

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست خوبم این بار دانلود شد و بازشم کردم اما توی پوشه Active@ Partition Recovery Enterprise هیچ فایل کرکی نبود
،نصب کردم اما دکمه ریکاور فعال نشد ک ریکاوری کنم

حالا دارم با برنامه Mini Tool Power Data Recovery با سریالی ک توش بود ریکاوری میکنم ببینیم نتجیه چی میشه

خبر میدم دعا کن :n28::n12::n12:

teragedy
03-06-2014, 10:37
ممنون دوست خوبم این بار دانلود شد و بازشم کردم اما توی پوشه Active@ Partition Recovery Enterprise هیچ فایل کرکی نبود
،نصب کردم اما دکمه ریکاور فعال نشد ک ریکاوری کنم

حالا دارم با برنامه Mini Tool Power Data Recovery با سریالی ک توش بود ریکاوری میکنم ببینیم نتجیه چی میشه

خبر میدم دعا کن :n28::n12::n12:

تو برنامه active اول باید از quick scan و super scan استفاده کنی تا هارد و سکتور هارو اسکن کنه... بعد از اسکن کردن اگه سکتورها سالم باشند میتونی ریکاور کنی.
اون برنامه active کرک و سریال نمیخواد... اینا از نرم افزارهای پرند هستن

fariborz.j
03-06-2014, 16:23
تو برنامه active اول باید از quick scan و super scan استفاده کنی تا هارد و سکتور هارو اسکن کنه... بعد از اسکن کردن اگه سکتورها سالم باشند میتونی ریکاور کنی.
اون برنامه active کرک و سریال نمیخواد... اینا از نرم افزارهای پرند هستن

دوست گلم با برنامه Mini Tool Power Data Recovery خیلی کم حدود 3 گیگ رکاوری انجام داد و همه عکس ها و فیلم ها و فایل ها شم ناقص و خراب ریکاوری کرده از اون 3 گیگ!!!

و در مورد این Active@ Partition Recovery Enterpris نرم افزار باید بگم اصلا دوتا گزینه ای که گفتی روی درایوی ک فورمت کردم فعال نیستن

اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

teragedy
04-06-2014, 01:33
رو همون local disk (E) یه کلیک چپ میکنی انتخابش میکنی و بعد کلیک راست میکنی گزینه super scan فعاله...

برگشتن تمام اطلاعات با این برنامه ها امکان نداره... ولی واسه من تقریبا 70 تا 80% رو برگردونده بود... به سالم بودن سکتور ها هم گفتم که بستگی داره

موفق باشید

pooyaking
10-06-2014, 16:02
سلام خدمت همه دوستان
من چند وقت پیش مموری موبایلم را که micro sd هست وارد کامپیوتر کردم ولی ارور داد که قابل خواندن نیست و فقط باید فرمت بشه:n04:
من فرمت نکردم و سعی کردم با استفاده از iCare data recovery enterprise ریکاوری کنم ولی یکسری از عکس ها خرابه و باز نمیشه یا اینکه رنگها قاطی شده.
باید از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم یا در هر صورت نمیشه
ممنون میشم از راهنمایی دوستان با تجربه

teragedy
10-06-2014, 17:32
سلام خدمت همه دوستان
من چند وقت پیش مموری موبایلم را که micro sd هست وارد کامپیوتر کردم ولی ارور داد که قابل خواندن نیست و فقط باید فرمت بشه:n04:
من فرمت نکردم و سعی کردم با استفاده از iCare data recovery enterprise ریکاوری کنم ولی یکسری از عکس ها خرابه و باز نمیشه یا اینکه رنگها قاطی شده.
باید از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم یا در هر صورت نمیشه
ممنون میشم از راهنمایی دوستان با تجربه

اگه هنوز فرمت نکردی با برنامه winNC ببین میتونی واردش بشی یا نه....
از طریق safe mode هم یه امتحانی بکن...
اگه جواب نداد که باید فرمت بشه...
به احتماله زیاد ویروسی شده

موفق باشید

pooyaking
10-06-2014, 17:57
اگه هنوز فرمت نکردی با برنامه winNC ببین میتونی واردش بشی یا نه....
از طریق safe mode هم یه امتحانی بکن...
اگه جواب نداد که باید فرمت بشه...
به احتماله زیاد ویروسی شده

موفق باشید

نه متاسفانه هیچکدوم فایده ای نداشت
هنوز هم فرمت نکردم
برنامه iCare می تونه ریکاور کنه ولی یه سری عکسا Damage شده گفتم شاید مشکل از برنامه هست با یه برنامه دیگه امتحان کنم