PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن خود بخود مرورگر اینترنت اکسپلورر

alimahboobi
24-05-2014, 20:13
سلام آقا یکی یه کمکی به ما بکنه دیگه والا نمیدونم چیکار کنم ... از ویندز عوض کردن بگید تا killdisk و برخی از کارایی که تو همین سایت گفتین .... دیگه دارم گیج میشم هر کاری می کنم این مشکل حل نمیشه ....
هی مرورگرم باز میشه خود بخود و وقتی میبندم بازم خودکار باز میشه اصلا زمانی که سیستم رو روشن می کنم 2 دقیقه نگذشته شروع می کنه به باز کردن صفحات مرورگر تا دلتون بخواد هی من میبندم هی باز میشه . ... شدیدا نیازمند کمک شما هستیم ..... :n03::n03::n03:

alimahboobi
25-05-2014, 17:52
آقا کسی نیست یه کمکی به ما بکنه؟؟؟ کارم گیره یه کمکی به من بکنید این مشکل حل بشه

ALI16437
27-05-2014, 09:52
با سلام

اینجا رو بخون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

alimahboobi
27-05-2014, 13:55
با سلام

اینجا رو بخون

موفق باشی

خیلی ممنونم ازتون ولی کاری که بگین رو بالغ بر ده ها بار تست کردم ولی جواب نمیده دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

alimahboobi
30-05-2014, 23:39
آقایون مدیر این انجمن یعنی کسی پیدا نمیشه جواب این سوال رو بده؟؟؟؟ کارم خیلی گیره

Mr Online
31-05-2014, 02:20
آقایون مدیر این انجمن یعنی کسی پیدا نمیشه جواب این سوال رو بده؟؟؟؟ کارم خیلی گیره

خیر :دی
.....

*Batman*
31-05-2014, 10:46

سلام
یه مشکل مشابه تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح شده.

alimahboobi
31-05-2014, 11:34
سلام
یه مشکل مشابه تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح شده.

سلام و ممنونم از راهنمایتون ولی مشکل من اینه که مرورگر هر چی که دیفالت باشه خودکار باز میشه اونم نه یک یهو 10 20 تا باز میشه بعد هر چی میبندم بازم باز میشه .... از دیسک های نجات و MBAM و یکسری نرم افزار که تو تاپیک اولتون هست هم استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ چیزی پیدا نکرده ..... :n03::n03:

*Batman*
31-05-2014, 12:15
سلام و ممنونم از راهنمایتون ولی مشکل من اینه که مرورگر هر چی که دیفالت باشه خودکار باز میشه اونم نه یک یهو 10 20 تا باز میشه بعد هر چی میبندم بازم باز میشه .... از دیسک های نجات و MBAM و یکسری نرم افزار که تو تاپیک اولتون هست هم استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ چیزی پیدا نکرده ..... :n03::n03:

بسیار خوب.
پست اول تاپیک زیر رو بخونید و یه گزارش آماده کنید
آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alimahboobi
31-05-2014, 18:44
بسیار خوب.
پست اول تاپیک زیر رو بخونید و یه گزارش آماده کنید
آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر از جوابتون من از برنامه ای که فرمودین یعنی Hijack This استفاده کردم ولی اولش یه error داد به شکل زیر :

بعد ok رو زدم که جستجو رو انجام داد اما فایل log رو برام نیاورد ولی این چیزی بود که من دیدم:

بی صبرانه منتظر جوابتون هستم با تشکر :)

*Batman*
31-05-2014, 19:27
شما باید HijackThis رو در حالت Admin اجرا کنید.
اون فایل hosts رو که تو پیغام خطا مشخص کرده آپلود کنید.

فایل cscript.exe رو End Task کنید( از طریق Task Manager ) . بعد بررسی کنید که مرورگرها مجددا باز میشن یا نه.
ظاهرا آنتی ویروس هم ندارید!

alimahboobi
31-05-2014, 22:26
شما باید HijackThis رو در حالت Admin اجرا کنید.
اون فایل hosts رو که تو پیغام خطا مشخص کرده آپلود کنید.

فایل cscript.exe رو End Task کنید( از طریق Task Manager ) . بعد بررسی کنید که مرورگرها مجددا باز میشن یا نه.
ظاهرا آنتی ویروس هم ندارید!

واقعا ازتون ممنونم که اینقدر خوب ومستمر جواب منو میدید...
راستیتش من با یوزری که دارم از برنامه استفاده می کنم admine ولی نمیدونم چرا این erorr میاد ...
بعد چون من هی ویندوز رو عوض کردم یعنی fdisk و killdisk و خیلی کارای دیگه د واقع ویندوزم تازه عوض شده است وهیچ آنتی ویروس ندارم البته بد نیست بدونید که از دیسک نجات نود و کسپراسکای هم استفاده کردم ولی دریغ از یه جواب گرفتن...البته شما اگر چیزی پیشنهاد می کنید امر بفرمائید اسمشو بگید تا من نصبش کنم ...
فایل hosts رو هم ضمیمه کردم

و اینکه باید بگم cscript.exe توی task manager من وجود نداشت وقتی مرورگر ها باز میشن در واقع انگار همچین چیزی لود نمشه

منتظر جوابتون هستم

*Batman*
01-06-2014, 00:08
خوب فعلا نیازی به نصب آنتی ویروس نیست.

این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کنید.

قبل از کار با این برنامه :
آنتی ویروس و فایروال و سایر برنامه های امنیتی رو غیرفعال کنید.

مراحل انجام کار:

1-System Restore ویندوز رو حتما فعال کنید.
2-برنامه رو(در حالت Admin) اجرا کنید.
3-اتصال اینترنت رو قطع کنید.

4-فقط گزینه های زیر را مانند شکل تنظیم کنید و بقیه رو بدون تغییر رها کنید.

5-در پایین صفحه یک نوار آبی رنگ وجود داره با این نوشته :Custom Scans/Fixes
شما باید مواردی رو که در تگِ کد قرار دادم عینا در این بخش کپی کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6- حالا روی گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید

اسکن و آنالیز ممکنه کمی وقت گیر باشه.
گزارش این برنامه در قالب دو فایل ارائه میشه به نام های OTL و Extras .
این دو فایل در کنار فایل اجرایی برنامه ذخیره میشن که باید آپلود کنید و اینجا قرار بدید.
================================================== ===
================================================
===========================================
چند روزه دچار این مشکل شدید؟
ویندوزهای مختلف رو امتحان کردید یا فقط یک ویندوز رو از یک منبع نصب کردید؟

alimahboobi
01-06-2014, 14:55
سلام.
بابت پیگیریهاتون بسیار ممنونم.
من فایلهای نتیجه رو ضمیمه کردم.
الان حدودا یه ماهی هست این مشکل رو دارم.
چند تا ویندوز رو از cd های مختلف نصب کردم.
همه شون این مشکل رو داشتن.

فقط یه چیزی: امروز توی یه فروم خارجی یه نفر همچین مشکلی رو داشت با کمک بقیه متوجه شده بود که دکمه ی quick web access هست که روی کیبورد این نوع لپ تاپ سونی وجود داره.
منم یکم با این دکمه ور رفتم، احساس میکنم مشکل از همینه.
یکم از اینترنت جستجو کردم ابزاری پیدا نکردم که بتونم دکمه رو بصورتنرم افزاری غیرفعال کنم.
شاید ببرم پیش یه تعمیرکار برام قطع کنه اتصالشو.

نظر شما چیه؟
آیا شما هم فکر میکنید مشکل همینه؟ و بنظرتون چجوری دکمه رو غیرفعال کنم بهتره؟

*Batman*
01-06-2014, 15:12
سلام
من گزارش شما رو هنوز ندیدم اما به احتمال قوی مشکل بر میگرده به لپتاپ شما.
شما موردِ سونی رو دیدید. من موارد زیادی از HP دیدم که این مشکل رو داشتن.
یکیشون باطری لپتاپ و مادربورد رو در آورده بود و مرورگر کروم رو هم پاک کرده بود. میگفت نتیجه گرفته.
راه حل بعدی Internet Options >> Security >> Reset all zones to default level خواهد بود.
همچنین همه آدرسهای (احتمالی) موجود در قسمت Trusted Sites باید حذف بشه.

شما ویندوز رو به روز رسانی کنید. درایورهای لپتاپ رو هم به روز کنید. همه برنامه های startup رو غیر فعال کنید.
در آخر همه‌ی سرویس های مربوط به Application های لپتاپ رو( از داخل پنجره Services) غیرفعال کنید.
اگر Quick Web Access تو لیست برنامه های نصب شده قابل مشاهده است ، Uninstall کنید.

AEH1989
02-06-2014, 13:51
داخل msconfig برنامه رو غیر فعال کنید

alimahboobi
02-06-2014, 17:24
داخل msconfig برنامه رو غیر فعال کنید

کدوم برنامه رو غیر فعال کنم؟؟؟ میشه اسمشو بگید؟؟

alimahboobi
02-06-2014, 17:30
سلام
من گزارش شما رو هنوز ندیدم اما به احتمال قوی مشکل بر میگرده به لپتاپ شما.
شما موردِ سونی رو دیدید. من موارد زیادی از HP دیدم که این مشکل رو داشتن.
یکیشون باطری لپتاپ و مادربورد رو در آورده بود و مرورگر کروم رو هم پاک کرده بود. میگفت نتیجه گرفته.
راه حل بعدی Internet Options >> Security >> Reset all zones to default level خواهد بود.

شما ویندوز رو به روز رسانی کنید. درایورهای لپتاپ رو هم به روز کنید. همه برنامه های startup رو غیر فعال کنید.
در آخر همه‌ی سرویس های مربوط به Application های لپتاپ رو( از داخل پنجره Services) غیرفعال کنید.
اگر Quick Web Access تو لیست برنامه های نصب شده قابل مشاهده است ، Uninstall کنید.

نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم که اینقدر پیگیر هستید....

چون ویندوزمو تازه عوض کردم این ها رو چک کردم در قسمت Security همه رو ریست کردم و در قسمت Truste Site هم چیزی نبود که حذف کنم...

الان هم دارم داریو های لب تاپ رو به روز رسانی میکنم به محض اتمام بهتون صد در صد خبر میدم....