PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوجود امدن مشکل در ویندوز 8 بعد از رفتن برق

sajadkh
24-05-2014, 14:07
درود..امروز کامپیوتر بنده روشن بود و تو اینترنت بودم که یهو برق رفت و بعد که کامپیوتر رو روشن کردم انگاری یه جورایی ریست شده بود

مثلا وقتی مرورگر رو باز کردم پیغام ست شدن به عنوان مرورگر پیشفرض رو داد..یا مثلا الان وقتی اندازه پوشه ها رو رو حالت بزرگ میزارم بعد میرم

تو یه پوشه دیگه دوباره برمیگردم میبینم به حالت قبل برگشته یا مثلا پنجره File Explorer رو بزرگ میکنم وقتی میبندم دوباره باز میکنم مثل قبل خودکار بزرگ باقی نمیمونه و

برمیگرده به حالت قبل مشکل از چیه دوستان؟؟با تشکر از جوابتون

sajadkh
24-05-2014, 15:32
کسی نبود جواب بده؟

faraname
24-05-2014, 17:48
درود..امروز کامپیوتر بنده روشن بود و تو اینترنت بودم که یهو برق رفت و بعد که کامپیوتر رو روشن کردم انگاری یه جورایی ریست شده بود

مثلا وقتی مرورگر رو باز کردم پیغام ست شدن به عنوان مرورگر پیشفرض رو داد..یا مثلا الان وقتی اندازه پوشه ها رو رو حالت بزرگ میزارم بعد میرم

تو یه پوشه دیگه دوباره برمیگردم میبینم به حالت قبل برگشته یا مثلا پنجره File Explorer رو بزرگ میکنم وقتی میبندم دوباره باز میکنم مثل قبل خودکار بزرگ باقی نمیمونه و

برمیگرده به حالت قبل مشکل از چیه دوستان؟؟با تشکر از جوابتون

این جور که شما میگی رجیستری ات مشکل پیدا کرده . شما برنامه windows repair رو دانلود کنید و یه چک آپ کلی بدید رجیستری بشه

sajadkh
24-05-2014, 18:22
این جور که شما میگی رجیستری ات مشکل پیدا کرده . شما برنامه windows repair رو دانلود کنید و یه چک آپ کلی بدید رجیستری بشه
مرسی از جوابت..برنامه های داخل منوی مترو هم باز نمیشن..وقتی کامپیوتر رو ریست میکنم خطا میده میگه فایل Sqlite3.dll پاک شده مجددا نصب نمایید..این نرم افزار درست میکنه عیب رو؟

sajadkh
24-05-2014, 19:01
دوستان خواهشا اگه میشه زود جواب منو بدین بدجور به هم ریخته ویندوز

faraname
25-05-2014, 09:53
دوستان خواهشا اگه میشه زود جواب منو بدین بدجور به هم ریخته ویندوز

شما باید تست کنید . در موارد بسیاری جواب میده ایشالله مورد شما هم همین طور . البته سرچ کنی تو نت می تونی این فایل dll پریده رو پیدا کنی