PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن پی در پی صفحات اینترنت اکسپلورر پس از بستن یک تب و هنگ سیستم

pa13
22-05-2014, 22:24
سلام....دوستان ویندوزم 8 هست و نورتون 2014 آپدیت دارم.مشکلم اینه که بعد بستن یه تب تو اینترنت اکسپلورر1000تا تب باز میشه همش هم به آدرس همون تبی که بستم!با آنتی میلوار بایتس اسکن کردم هیچی پیدا نکرد.با نورتون هم سیستم رو اسکن کردم ولی باز هم همین مشکل هست البته همیشه اینطوری نمیشه!بعضی وقتا این اتفاق پیش میاد...تا حالا هرچی ویروس بود همشو خودم تونسته بودم پاکشون کنم حتی یه بار سالیتی هم گرفتم که تونستم خودم پاکش کنم ولی اینو نمیدونم!البته نمیدونم ویروسه یا باگ اکسپلورر10؟؟لطفا راهنماییم کنید.

ALI16437
23-05-2014, 10:10
با سلام ،
اول از همه چنین باگی تا به حال گذارش نشده پس باگ ie نیست دوم ممکنه ویندوزت ویروسی شده باشه
که توصیه من اینه که با دیسک نجات کسپر بوت کرده و ویندوز رو اسکن کنی و اگر الودگی گزارش شد پاک
کنی .
سوم ویندوز اکسپلور رو ریست کن یک سرچ بزنی نحوش انجامش تو اینترنت هست.
چهارم از مرورگرهای دیگه مثل موزیلا و کروم استفاده کن .
پنج بهتر از سندبکس برای اجرای مرورگر استفاده کنی

موفق باشی.

pa13
23-05-2014, 13:16
با سلام ،
اول از همه چنین باگی تا به حال گذارش نشده پس باگ ie نیست دوم ممکنه ویندوزت ویروسی شده باشه
که توصیه من اینه که با دیسک نجات کسپر بوت کرده و ویندوز رو اسکن کنی و اگر الودگی گزارش شد پاک
کنی .
سوم ویندوز اکسپلور رو ریست کن یک سرچ بزنی نحوش انجامش تو اینترنت هست.
چهارم از مرورگرهای دیگه مثل موزیلا و کروم استفاده کن .
پنج بهتر از سندبکس برای اجرای مرورگر استفاده کنی

موفق باشی.

دوست عزیز با دیسک نجات نه ولی با کسپر 2014 آپدیت شده اسکن کردم هیچی که پیدا نکرد!

ALI16437
28-05-2014, 17:29
با سلام ،

بعضی از ویروسها به علت اینکه در کار انتی ویروس اختلال ایجاد میکنند ویا در قسمتهای خاصی از ویندوز مینشینند
که بطور معمول قابل اسکن نیستتند با اجرای انتی ویروس که در ویندوز نصبه دیده نمیشوند خوبه هر ماه حداقل یکبار سیستم
رو با دیسک بوت کسپر چون به کرک خیلی گیر نمیده اسکن کنید اینکار رو انجام بدید در حالت سختگیرانه تمام درایوها و قسمتهای
پارتیشنها رو اسکن کنید هر چیز پیداکرد پاک کنید .

اما من نیز پارسال با مشکل شما روبرو شده بودم مشکل من اینطور بود که اینترنت اکسپلورر مدام صفحه home page عوض میشود
به یه سایت غریبه لینکهای رو باز میکر و به هرجا میخواست میرفت بدون اینکه من بهش ادرسی بدم چند بارسیستم رو اسکن کردم
با چند تا انتی ویروس مثل نورتون وکسپر چیزی پیدا نکردنند بارها اینترنت اکسپلورر رو ریست کردم ولی بی فایده بود بعد از چند روز
گشتن در اینترنت دنبال راه حل تقریبا از سایت ماکروسافت گرفته سایتهای گمنام رو دنبال راه حل گشتم اخرش وقتی خسته شده بودم
یک اسکن کامل با Malwarebytes Anti-Malware (2) کردم چیزی پیدا نکرد فقط یک فایل رو مشکوک اعلام کرد وقتی رفتم به فولدر نصب فایل
متوجه شدم که این برنامه رو من نصب نکردم و در واقع یک افزونه است که از اینترنت خود به خود روی ie لود شده من هم مثلا یک تایید زدم
و روی سیستم من نصب شده کارشم فرستادن من به یک سری سایت مشخص بیشتر نیست و جلوی اجرای add on زهای مثل افزونه
نورتون و بقیه رو هم میگیره پاکش کردم مشکل کامل حل شد حالا بهترین کمک برای شما دقت عمل شما است روی تغییرات انجام شده
روی سیستم خودتون ، ما هم تا جایی که بتونیم سعی میکنیم راهنمایی کنیم .
استفاده از سندبکس جلوی خیلی از الودگیها و مشکلات رو میگیرعه تجربه نشون داده ولی قبل از ایجاد مشکل بعدش دیگه کارایی نداره
و باید دنبال راه حل درمان باشید خوب اگر هیچ جور نتونستید مشکل رو حل کنید سی دی ویندوز 8 رو در درایو بگزارید و با سی دی لود
کنید در مراحل نصب گزینه repair بعد گزینه rest تنظیمات و فیلهای مهم یا ریست کلی سیستم با پاک شدن تمام نصبیها رو بزنید
یه سرچ تو اینترنت کنی مراحل کاملش با عکس هست ولی اگر ویروسی باشی ممکنه بعد از نصب یا ریست ویندوز دوباره از درایوهای دیگه
به درایو ویندوزت ویروس برگرده پس ابتدا اسکن کامل با دیسک نجات رو در اولویت قرار بده .

موفق باشی .