PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای مشاهده فایل چت یاهو که در درایو سیو میشه

nina.s
21-05-2014, 19:11
با سلام
لطفا اگر کسی اون برنامه ای رو که میشه از ظریقش فایل ذخیره شده از مکالمات چت در یاهو که توی درایو لپ تاپ ذخیره میشه رو تبدیل میکنه میشناسه لطفا به من بگه
ممنون

faraname
22-05-2014, 17:17
با سلام
لطفا اگر کسی اون برنامه ای رو که میشه از ظریقش فایل ذخیره شده از مکالمات چت در یاهو که توی درایو لپ تاپ ذخیره میشه رو تبدیل میکنه میشناسه لطفا به من بگه
ممنون

داده های مربوط به چت یاهو روی سرور یاهو ذخیره میشن نه درایو درون سیستم . باید از طریق تنظیمات مسنجر هیستوری چت رو فعال کنید و اونا رو به صورت دستی هر جا خواستید save کنید

nina.s
23-05-2014, 08:26
داده های مربوط به چت یاهو روی سرور یاهو ذخیره میشن نه درایو درون سیستم . باید از طریق تنظیمات مسنجر هیستوری چت رو فعال کنید و اونا رو به صورت دستی هر جا خواستید save کنید

الان توی لپ تاپ یه جاییش یه فولدر با اسم مسنجر سیو شده وقتی باز میکنم به نام هر فردی که باهاش چت شده یه فولدر وجود داره و داخل اون یه فایله ولی لون فایل رو که باز میکنم یه سری حروف به هم ریخته اس
من فکر میکردم این همون مکالمه چته که باید با یه نرم افزار تبدیل بشه تا قابل خوندن بشه
درسته یا نه؟

faraname
23-05-2014, 09:05
با نوت پد فایل رو باز کنید . اگر باز هم بهم ریخته دیدید باید همون شیوه قبلی که عرض کردم رو اعمال کنید .