PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد موضوع سایت

sadaf72
21-05-2014, 17:00
سلام من میخوام برای پایان نامم طراحی سایت رو انتخاب کنم دلم میخواد یه موضوع قشنگ و خاص باشه
دوستان میشه اگه شما ایده ای دارین بگین.ممنون

Mehran
21-05-2014, 19:14
سلام

میشه توضیحات بیشتری بدید؟ قراره موضوع پایان نامه ی شما
"طراحی سایت" باشه؟ شما دنبال جزئیات این موضوع هستید؟

با تشکر مهران...

sadaf72
21-05-2014, 19:23
بله من میخوام به عنوان پروژه پایانی یه سایت طراحی کنم و دنبال یه موضوع و ایده خوب میگردم مثلا سایت در مورد چی طراحی کنم؟در رابطه با چه موضوعی باشه

Mehran
22-05-2014, 05:37
آها، من فکر کرد موضوع شما درباره ی وب سایت هست، سایت های اینترنتی به طور کلــی، تاریخچه شون، سیر تکاملشون
ارتباطشون با مخاطب، پیش بینی وضعیت آینده شون و...

اگر بُعد فنی طراحی وبسایت به عنوان پایان نامه رو بزاریم کنار، فکر میکنم آنالیز تخصصی وب سایت های مختلف که هر کدوم
در نوع خودشون جزء بهترین ها هستن از گوگل به عنوان موتور جستجو گرفته تا ف.ب به عنوان شبکه ی اجتماعی P30World
به عنوان یکی شاخص ترین انجمن های وب فارسی و... بتونه موضوع جالب و مفیدی باشه. :)

با تشکر مهران...

kian98
24-05-2014, 08:39
سلام

موضوعی مثل مجله اینترنتی میتونه خوب باشه و اینطوری انواع مطالب رو می تونید توش بزارید.

Thor God
26-05-2014, 20:42
دقیقا میخواید سایت طراحی کنید یا cms بنویسید ؟

اگر طراحی میخواید بکنید من پیشنهاد می دم از html5up ایده بگیرید و طراحی فلت انجام بدید.
اگر میخوایید برنامه نویسی کنید من یک سرویس میکروبلاگ دهی یا فروشگاه آنلاین رو پیشنهاد میدم.

موفق باشید.

behnamy01
27-05-2014, 11:51
دقیقا میخواید سایت طراحی کنید یا cms بنویسید ؟

اگر طراحی میخواید بکنید من پیشنهاد می دم از html5up ایده بگیرید و طراحی فلت انجام بدید.
اگر میخوایید برنامه نویسی کنید من یک سرویس میکروبلاگ دهی یا فروشگاه آنلاین رو پیشنهاد میدم.

موفق باشید.

سلام. html5up که گفتید چیه؟ سایت فروش قالبه؟

Thor God
27-05-2014, 12:11
سلام. html5up که گفتید چیه؟ سایت فروش قالبه؟

یک وبسایت هست که قالب های رسپانسیو و بسیار حرفه ای که به صورت فلت و مینیمال طراحی شدند رو رایگان برای دانلود قرار میده.

سرچ کنید ... .