PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل بسیار بسیار عجیب با کابل HDMI !! خواهش میکنم کمک کنید

Memonex
21-05-2014, 00:51
سلام

دوستان من یه کابل دو متری سونی از نمایندگی اصلی گرفتم 25 تومن ساخت چین البته فکر کنم تقلبی باشه ولی روی خود کابل کلمه سونی نوشته چون قبلا یدونه تقلبی هم داشتم از بانه اونو گرفته بودم اون سونی روش نبود در کل دو بار سرم کلاه رفته و الان بخاطر مشکلی که پیش اومده خیلی ناراحتم

وقتی کابل رو به تی وی و ایکس باکس وصل میکنم اگه چراغ اتاق رو روشن کنم یه لحظه تصویر میره و میاد به نوعی پرش میکنه !! زنگ در خونه رو هم میزنن دقیقا همینطور میشه !! اما برق اتاقهای دیگه تاثیر نمیزاره همینطور با یه کابل HDMI داخل جعبه ----- استارست یکی از دوستان هست تست کردم اصلا مشکلی وجود نداشت

خیلی ذهنم مشغول شده الان نمیدونم چکار کنم هردوتا کابل سونی گرفتم این مشکلو دارن و واسم عجیبه اخه جطوری یه کابل اچ دی ام ای به فرض تقلبی با برق خونه عکس العمل نشون میده ! فردا میرم این کابل جدیده رو پس میدم ولی میترسم از مارکای دیگه هم بگیرم باز این مشکل باشه فقط با مال استارست سالمه اونم کابلش مال من نیست قرضی هست

farredsky
22-05-2014, 15:34
من هم رفته بودم کابل بخرم فروشنده می گفت اگر تقلبی باشه با روشن کردن مهتابی تصویر قطع و وصل میشه . اگر تهران هستید جمهوری طبقه بالای پاساژ بزرگمهر ( پاساز بغلی علاالدین) میتونید قیمت های خوبی پیدا کنید .من کابل daiyo خریدم ورژن 1.4 اندازه 2 متری 55 و 1.2 متری 45.مارک سونی که احتمالا اصل بود 20تومن بود در حالیکه در مغازه های دیگه 45 بود .مارک daiyo بیشتر معروف هست و اکر نیاز یبه 3 بعدی و برگشت صدا از تلوزیون به سینما خانواده نیاز دارید ورژن 1.4 بگیرید

Memonex
22-05-2014, 15:57
من هم رفته بودم کابل بخرم فروشنده می گفت اگر تقلبی باشه با روشن کردن مهتابی تصویر قطع و وصل میشه . اگر تهران هستید جمهوری طبقه بالای پاساژ بزرگمهر ( پاساز بغلی علاالدین) میتونید قیمت های خوبی پیدا کنید .من کابل daiyo خریدم ورژن 1.4 اندازه 2 متری 55 و 1.2 متری 45.مارک سونی که احتمالا اصل بود 20تومن بود در حالیکه در مغازه های دیگه 45 بود .مارک daiyo بیشتر معروف هست و اکر نیاز یبه 3 بعدی و برگشت صدا از تلوزیون به سینما خانواده نیاز دارید ورژن 1.4 بگیرید

ممنون از همون کابل سونی بود تمام کابلهای سونی اون ارزوناش این مشکلو دارن خوشبختانه یکی از اشناها یه مدل دیگه داشت مارک GMS که شکل و ظاهرش می ارزه صدتا این سونی ها رو زدم کامل مشکلم حل شد.

باقی دوستان هم توجه کنن مارک سونی به هیچ وجه حتی از نمایندگی اصلی سونی هم نخرید بدون مارک بخرید خیلی بهتر از سونیه !! خیلی وضعیت بازار خراب شده همش شده اجناس بی کیفیت و تقلبی با قیمتهای فضایی و یه کابل اونم سونی با یه قطع و وصل چراغ خونه تصویر رو قطع کنه واقعا مسخرست البته من اولش فکر میکردم مشکل یا از برقه یا از تی وی یا از ایکس باکس که خوشبختانه از هیچ کدوم نبود

rjhmk
21-06-2014, 15:19
کابلتون که حتما اصل نیست،زمانی که دولار به 2 تومن رسیده بود کابل سونی اصل 50 تومن قیمتش بود الان که دیگه خدامیدونه چقدره