PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر حالت ناگهانی ویندوز 7

Juventus FC
20-05-2014, 20:33
سلام

من تو ویندوز 7 یه سری نرم افزار ها هستند وقتی بازشون میکنم ویندوز ناگهان یه تغییراتی میده ! وثلا نوار تسکبار رنگش میپره و آبی کامل میشه و برای یه لحظه در یک نیم ثانیه ویندوز تصویرش سیاه میشه دوباره دسکتاپ ظاهر میشه ! علت چیه ؟ و برای حل این مشکل باید چه کاری انجام داد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استارت ببینید آبی یک دست شده !

mohammadi_4u
20-05-2014, 20:38
سلام
مثلا کا ام پلیر رو که رو حالت سیپیو زیر 1. تنظیم کنید اونجوری میشه.
بخاطر اینه که حالت کلاسیک اجرا میشن و از سرویس aero ویندوز پشتیبانی نمیکنن. یا گرافیک سیستم اوپتیموس هستش و از گرافیک پیشفرض سوییچ میشن رو دومی

Juventus FC
20-05-2014, 20:42
خب من میخوام به صورت عادی اجرا بشه مثل دیگر نرم فزار ها ! باید چه کار کنم ؟ بعد هم جالبه KMPlayer من چنین مشکلی نداره بلکه یک نرم افزار هست ماله TV CARD اون این مشکل و داره !

mohammadi_4u
20-05-2014, 20:48
Km. سه حالت داره تو پروفایلش که پیشفرض رو سه 2 مگ هست اگه رو یک مگ تنظیم کنید این اتفاق میفته.
برای اجرای عادی اگه گرافیک اپتیموسه از کنترل سنتر گرافیک .و اگه تک هست گرافیک سیستم میتونید تز منوی کامپتبلیتی (پروپرتیس) این موردو حل کنید .اما بعضی نرم افزارها بلکل این قابلیتو از پروسه ویندوز میگیرن ازجمله برنامه cain. که با pcap فعال باشه.

Juventus FC
20-05-2014, 21:20
Km. سه حالت داره تو پروفایلش که پیشفرض رو سه 2 مگ هست اگه رو یک مگ تنظیم کنید این اتفاق میفته.
برای اجرای عادی اگه گرافیک اپتیموسه از کنترل سنتر گرافیک .و اگه تک هست گرافیک سیستم میتونید تز منوی کامپتبلیتی (پروپرتیس) این موردو حل کنید .اما بعضی نرم افزارها بلکل این قابلیتو از پروسه ویندوز میگیرن ازجمله برنامه cain. که با pcap فعال باشه.

والا این نرم افزار های پیش از این درست اجرا میشدن بعد از اینکه پاک کردم و دوباره نصب کردم این مشکل و پیدا کردند !

من گرافیک ام GT 440 ASUS GDDR2 1GB سایلنت هست ! میشه که یه خورده واضح تر توضیح بدهید که کجا باید برم چه باید بکنم ؟

mohammadi_4u
21-05-2014, 05:28
داخل کنترل پنل یه ایکن هست بنام nvidia control center با باز کردنش یه تب. تب برنامه های پیشفرض هستند که با چه قابلیتی اجرا شوند.اونجا رو به حالت reset default قرار بدید. و اینم چندتا ایده فرومهای مختلف