PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل گیرگردن مادربرد درهنگام نصب ویندوز

ali_jmong
20-05-2014, 19:17
سلام دوستان مدل مادربردp5pe-vmهست

موقعی که هرنوع ویندوزی که میخای نصب کنی روش توی محیط بوت شدن در این قسمت که مینویسه وینوز استارتیت هنگ میکنه ودیگه اجازه نمیده که ویندوز نصب کنی اینم تصویرش-درکل مطمعن هستم که مشکل ازهارد نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akpa
20-05-2014, 20:05
دوست عزیز عکستون مشکل داره لطفا تصحیح کنید
نصب با فلش رو امتحان کردید؟

EXTREME
20-05-2014, 23:02
سلام دوستان مدل مادربردp5pe-vmهست

موقعی که هرنوع ویندوزی که میخای نصب کنی روش توی محیط بوت شدن در این قسمت که مینویسه وینوز استارتیت هنگ میکنه ودیگه اجازه نمیده که ویندوز نصب کنی اینم تصویرش-درکل مطمعن هستم که مشکل ازهارد نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو نصب ویندوز xp این مشکل رو دارید ؟ سی دی ویندوز درایو و هارد و اتصالات هارد همرو باید بررسی کنید

ali_jmong
21-05-2014, 22:06
باسلام وتشکر ازمهندسین محترم-تمامی کابل های هارد رو جدا کردم وبدون هارد ادامه دادم ولی بازهم در همان جاگیرکرد..درایورهای نوری هم سالم هستندچون 2تادارم وتقریبا نوهستند..بایوس روهم کلیر کردم.بایک رم دیگه هم امتحان کردم ولی بازهم گیرمیکنه ممنون میشم کمک کنید

بله درهنگام نصب ویندوزxpاین مشکل رو دارم.نصب ازطریق فلش روبلدنیستم..

EXTREME
21-05-2014, 22:09
باسلام وتشکر ازمهندسین محترم-تمامی کابل های هارد رو جدا کردم وبدون هارد ادامه دادم ولی بازهم در همان جاگیرکرد..درایورهای نوری هم سالم هستندچون 2تادارم وتقریبا نوهستند..بایوس روهم کلیر کردم.بایک رم دیگه هم امتحان کردم ولی بازهم گیرمیکنه ممنون میشم کمک کنید

بله درهنگام نصب ویندوزxpاین مشکل رو دارم.نصب ازطریق فلش روبلدنیستم..

در ویندوز از ویندوز ایمیچ بگیرید با فرمت iso با نرم افزار ultra iso بعد با نرم افزاری رایت ایمیج تو فلش برای ویندوز، ویندوز رو روی فلش رایت کنید بوت سیستم رو روی یو اس بی بزارید و با اون سیستم رو بوت کنید
اگه اتصالات هارد درست باشه و با تعویض پورت کابل دیتا درست نشه و رم هم سالم باشه سی دی ویندوز و درایو هم سالم باشه باید با یک هارد دیگه سیستم بررسی بشه تا بشه فهمید مشکل از کجاست

ali_jmong
21-05-2014, 22:11

این عکس محیط گیر کردن

EXTREME
22-05-2014, 07:04

این عکس محیط گیر کردن

عکسی من نمیبینم