PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد دانلود کردن

kazemfdisk
30-08-2006, 02:10
سلام
من امروز يه سوالي به زحنم رسيد نميدونم عملي هست يا نه اگر بشه خيلي توپه
ببينيد من ميخوام کاري کنم که هنگامي که نرم افزاري دانلود مي کنيم بدون دانلود منيجر
با خود ويندوز آيا ميشه کاري کرد که هنگامي که دانلود ميکنيم پنجره دانلود ديده نشه
يه مثال ميزنم براتون مثلا ميريم کافي نت ميزنيم يه چيزي رو دانلود ميکينم حالا ميخام برم و بزارم
دانلود بشه و بعدا بيام حالا اگر کاري کرد که بشه اون پنجره رو مخفي کرد خيلي باحاله
و اگر طرف بعدي نشست متوجه نشه
و آيا دانلود منيجري هم هست که اين قابليت رو داشته باشه و حتي هنگام دانلود آيکن برنامه
در گوشه سمت راست ويندوز ديده نشه
ممنون

AK1
30-08-2006, 02:46
اي كلك
با فلش گيت ور رفتم نشد ولي مي توني با استفاده اون كاستايز تيسكبار ايكون بغل ساعت رو مخفي كني البته با اون فلش ديده مي شه
من دانلود منيجر هاي ديگه رو امتحان مي كنم
يه برناه پي تو پي بود كه اين قابليت رو داشت
راستي مگه تو كافينت شما بعد از اتمام كاربر كامپيوتر لوگ آف نمي شه (از اين نرمافزار هاي مديريت كاربر )

mirmohammadi
30-08-2006, 10:24
من امتحان نكردم
ولي يكي از بچه ها مي گفت با Idm ميشه
يه كم باهاش ور برو ببين ميتوني كاري بكني

kazemfdisk
30-08-2006, 12:22
خیلی ممنون دوستان عزیز
خوب اون آیکون که کنار ساعت هست بدیش اینه که با کلیک روی فلش دیده میشه
به نظرم شاید برنامه ای باشه که بتونه اونو مخفی کنه اگر بشه چیزه جالبی در میاد مثل همین کیلوگرها
نه بابا کافی نت های سبزوار همه با مرام هستند فقط خواستم ببینم چنین کاری میشه کرد یا نه
در ضمن کافی نت های سبزوار ساعت 200 تومن هست که فکر نکنم توی ایران همچین قیمتی باشه توی شهرهای دیگه
خیلی منمنون باید تمام دانلود منیجرها رو تست کنم ببینم چی میشه
یا حق

AK1
30-08-2006, 12:25
زاستي اگه روي فلش گيت اون علامت مربش كليك راست كني و گزينه شو دروپ زون رو برداري حذف مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]