PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا بگين اين مشكل مربوط به ويندوزه يا ويروسه؟ ( خيلي برام مهمه)

Marmoulak
30-08-2006, 02:08
با سلام

دوستان من ديشب خونه يكي از آشنايان بودم يه نرم افزاري دارم كه قبلا رو چند تا كامپيوتر نصبش كرده بودم و درست جواب داده بود حالا اينم بدونيد كه نرم افزار 118 شهرمون هست ....

خلاصه من هر كاري كردم كه اينو نصب كنم Error مي داد و وقتي هم مي خواستم روي هارد كپي كنم اين Error زير رو داد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن من اينو هم روي كامپيوتر خودم و هم روي چندتا ديگه تا حالا كپي و حتي نصب كرده بودم . ولي اينو بدونين كه مي خواستم كرك بابيلون رو هم كپي كنم اين Error رو داد ولي واسه خود بابيلون اين Error نداد و راحت كپي كرد .
من اين برنامه 118 رو هم رو 2 سي دي داشتم ولي رو هر دو سي دي اين Error رو مي داد.

بعدش اومدم يه فايل تصويري كپي كنم بازم همون Error يعني اينو داد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من مي خوام فردا برم و با يه آنتي ويروس قوي مثل Norton اسكنش كنم و اگه ويروسي بود پاكش كنم . من كه احتمالم اينه كه ويروسه.

خلاصه بهم بگين كه اين عيب از ويندوز هست يا سيستم ويروس گرفته هست ؟

منظر جواب شما هستم.

با تشكر

mahsoft
30-08-2006, 02:38
فایل دومی که به نظر وی سی دی میاد

خوب ممکنه سی دی رامش خراب باشه

موفق باشی

ali_golden
30-08-2006, 02:39
فکر نکنم ویروس باشه مشکل ویندوزته

snow chem
30-08-2006, 02:58
ويروس كه نيست ، نگران نباش. ولى اينكه آنتى ويروس قوى بريزى روى سيستمت فكر خيلى خوبيه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر دو تا يك نوع error هستن و به احتمال خيلى زياد مشكل مربوط به خود cd‌ميشه و ربطى به سيستمت نداره.
اگه cd writer دارى ، براى ريختن روى سيستم به جاى استفاده از سى دى رام از سى دى رايتر استفاده كن. شايد مشكلت حل شه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما در كل به نظر مياد مشكل مربوط به cd باشه و احتمالا خش برداشته .

Lord_theOne
30-08-2006, 03:15
ويروس نست مشكل سخت افزاري است بر مي گرده به CD rom
cd رو بگذار توي رايتر يك ايميجي بگير ازش با Alcohol يا Clone و بعد ايميجش رو باز كن و آنرا نصب كن

vandu
30-08-2006, 04:44
احتمالا مشکل سخت افزاریه!

mirmohammadi
30-08-2006, 10:16
مشكلت سخت افزاري هست دوست عزيز
اگر با image گرفتن مشكلت حل نشد بايد از يه cd rom ديگه استفاده كني
موفق باشي

Marmoulak
30-08-2006, 11:18
دوستان از جواب هاي شما خيلي ممنون .

خوب من امروز مي خوام ويندوز هاشو كنم . ولي موندم اين سيستم كه اين عيب رو داره خيلي سيستم خوبي هست . پس چرا رو سيستم من از اين Error ها نمي داد ولي رو سيستم اين اين مشكل رو داره .
ولي ديگه خيالم راحت شده كه از ويروس نيست .

حالا فقط يه سوال ديگه دارم مي خواستم ببينم با نصب دوباره ويندوز اين مشكل حل ميشه يا نه ؟

Marmoulak
30-08-2006, 13:46
پس چس سد چرا ديگه كسي راهنمايي نمي كنه ؟

mirmohammadi
30-08-2006, 14:56
دوست عزيز اين ارور مربوط به I/O هست يعني مربوط به ورودي يا خروجي Input/Output فكر نكنم با تعويض ويندوز حل بشه
چون احتمالا ورودي شما cdrom مشكل داره البته صد در صد نمي تونم بگم
ولي اگر مي خواهي براي اطمينان بيشتر ويندوز رو هم عوض كن
موفق باشي

Marmoulak
30-08-2006, 15:29
باشه عزيز .

حالا ويندوز رو عوض مي كنم ببينم چي ميشه . راستي ممكنه اين مشكل براي نصب ويندوز واسم دردسر درست كنه . چون امروز بعد از ظهر مي خوام ويندوزشو عوض كنم يه وقت وسط نصب گير نده ؟؟؟

اينو جون من زودي جواب بده كه كارم گيره .

منتظرم

snow chem
31-08-2006, 01:11
نه عزيزم
مشكل سخت افزارى با تعويض ويندوز حل نميشه! چون مشكلت اصلا به ويندوز مربوط نميشه.

mdchicho
31-08-2006, 10:34
دوست عزيز اگر سي دي رام شما مشكل داشته باشه حتي نمي توانيد ويندوز نصب كنيد.
پس شما ويندوز رو اگر ميشه حتمن عوض كن