PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی- ضبط خانگی و اسپیکر! کدامشان؟

Highbury
19-05-2014, 12:56
یک تلویزیون سری 4 و 32 اینچ سامسونگ دارم. محیط حدود 50 متر می باشد.
اول از همه نمیدانم سینمای خانگی بگیرم یا ضبط یا اسپیکر!
دوم اینکه آیا هر سه تای اینها به تلوزیون متصل میشوند یا خیر؟ که مثلا صدا از اینجا و تصویر از تلویزیون باشه.
سوم اینکه. قدرت ضبط خانگی ها بیشتر است یا سینمای خانگی؟ کیفیت مهم است.
بودجه نزدیک 1.5
لطفا چندین مورد را معرفی کنید که اگر ان نبود دیگری را بشود پیدا کرد. تشکر

farzadiii
21-05-2014, 02:47
بستگی به سلیقه خودت داره
اگر قدرت و باس پرقدرت و حجم صدای زیاد مد نظرت هست من ضبط را پیشنهاد میدم
اگر صدای کیفیتی می خوای و برای فیلم دیدن می خوای استفاده کنید سینما خانگی را پیشنهاد میدم
اسپیکر هم اکثرا ضعیف هستند نسبت به سینما خانگی و ضبط فقط یک مدل لاجیتک z906 هست که قویه که اونم 1400 قیمتش هست و هیچ امکانات و زیبایی نداره
من خودم هر 3 تا را دارم ولی از قدرت ضبط بیشتر لذت می برم و اگر کیفیت بخوام از سینما استفاده می کنم

Highbury
21-05-2014, 11:00
بستگی به سلیقه خودت داره
اگر قدرت و باس پرقدرت و حجم صدای زیاد مد نظرت هست من ضبط را پیشنهاد میدم
اگر صدای کیفیتی می خوای و برای فیلم دیدن می خوای استفاده کنید سینما خانگی را پیشنهاد میدم
اسپیکر هم اکثرا ضعیف هستند نسبت به سینما خانگی و ضبط فقط یک مدل لاجیتک z906 هست که قویه که اونم 1400 قیمتش هست و هیچ امکانات و زیبایی نداره
من خودم هر 3 تا را دارم ولی از قدرت ضبط بیشتر لذت می برم و اگر کیفیت بخوام از سینما استفاده می کنم

تشکر دوست عزیز. مدلی که پیشنهاد کردید ضبط است یا اسپیکر؟
اگر اسپیکر است از فلش مموری یا دی وی دی تصویری و یا سی دی صوتی ساپورت میکند؟
و اگر اسپیکر است پیشنهاد یه ضبط خوب در همین محدوده قیمت چیست؟ شیک و با صدای خوب باشه. ممنون

farzadiii
21-05-2014, 21:07
لاجیتک z906 که گفتم اسپیکر هست
همون سینما بگیری بهتره چون هر سطح کاربری را راضی می کنه
ضبط که دیگه نیست تو بازار مگر این که دست دوم بخری
تازه ضبط طراحی و قشنگی سینما ها را نداره و امکانات نداره مثل سینما ها
سینما هم اگر خرکار می خوای با صدایی قوی و بیس خوب من سونی را پیشنهاد می کنم
پایونیر هم خوبه
سامسونگ و ال جی جالب نیستند صداشون

rjhmk
21-06-2014, 15:15
اگه میخواهی صدای تی وی از سیستم موردنظرت بشنوی پس الزاما بایدسینمای خانگی بگیری،فقط دقت کن سینمای خانگی که میخواهی بگیری ورودی HDMI و اپتیکال داشته باشه تا بتونی دستگاهای جانبی و تی وی بهش وصل کنی

HOMETECH
10-07-2014, 20:38
با سلام خدمت دوستان
من هر سه رو استفاده میکنم.اما ضبط تجربه‌ای متفاوت از صداست.حجم و قدرت که تلفیقی از زیروبم صداست در ضبط هست.اما ضبط خیلی کم تولید میشه پایونیر وسونی ضبط تولید میکنن اما خیلی کم و با قیمته بالا.مثلا Shake 7 سونی 4 تومن هست،!!
اسپیکرها به دو دسته تقسیم میشن اولی اسپیکرهای حرفه ای چند تیکه که 5.1 یا 4.1 ،2.1 هستن و بیشتر.دسته ی دوم اسپیکرهای 2 کانال هستن که بسیار حجم بالایی دارن.و اکتیو امپ هستن.برندهای جاز، BSC،راک و ویکر جزء این دسته هستن.اما کیفیته اسپیکرهای ادیفایر و لاجیتک بهترین تجربه از موسیقی رو فراهم میکنن.
سینمای خانگی فقط پایونیر سونی و هوم تک که تفکیکه بالایی دارن و بدلیله استفاده از کپسولیو آی سی و خازن های 10000ویا 20000میکرو فاراد کیفیته خودشونو حتی در ماکزیمم volumeحفظ میکنن.
فقط باید فاصله ای مناسب از TV و مانیتورها داشته باشن چون صفحه ی مانیتورها رو جمع و رنگهارو بهم میریزن.