PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم بازگردانی

mr_khodaei2008
18-05-2014, 20:27
سلام.

دوستان یه مشکل دارم :

من روی درایود دی کامپیوترم کلی عکس و فیلم خانوادگی داشتم اومدم وبندوز عوض کنم (ایکس پی) نه اینکه بلد نباشم ها هزار بار نصب کردم ولی ایندفه نمیدونم چی شد یا حواسم نبود ویندوز روی درایو دی نصب شده و درایو دی را فرمت کرده و نصب شده

خلاصه تمام عکس و فیلمهای ما پاک شده . هر کاری کردم و با چندین نرم افزار ریکاوری قوی ریکاوری کردم حتی یدونه از عکسهام را هم پیدا نمیکنه که برگردونه هیچ کدوم ارز نرم افزارها

ویدونز را پاک کردم و باز نصب کردم ایندفه رو درایو سی . و باز با چندین نرم افزار ریکاور کردم به هر روشی جز فایلهای ویندوز قبلی هیچی حتی یک دونه از هزاران عکسی را که داشتم اصلا پیدا نمیکنه انگار که اصلا وجود نداشتند

دوستان چرا اینجوریه چرا اصلا پیداشون نمیکنه . ندیده بودم همچین چیزی. حالا باید چیکار کنم من نیاز دارم عکسها را

Mohammad King
19-05-2014, 13:27
سلام

فکر نمیکنم راهی باشه

mr_khodaei2008
19-05-2014, 17:52
اخه چرا خوب پس این نرم افزارای ریکاوری به چه دردی میخورن . اینم یه درایو بوده فرمت شده حالا میخام برگردونم ولی چرا هیچی پیدا نمیکنه نمیدونم .درایوای دیگه رو عکس مال 7 سال پیشو پیدامیکنه ها ولی اینو نه

L͠øneWolf
19-05-2014, 18:29
خب طبیعتا روی بخشی از فایل ها دوباره اطلاعات نوشته شده. فایل هایی که روش نوشته نشده رو می شه برگردوند، فقط باید نرم افزارش رو پیدا کنید.

شانسی هم برای بازگردانی سخت افزاری وجود داره. البته باید پول خرج کرد!

Mohammad King
19-05-2014, 19:18
سلام چون با داس ویندوز فرمت شده...علاوه بر این هم برنامه ی های ریکاوری قفل شکسته هستن...برای همین برنامه ضعیف تر عمل میکنه

soroosh_cz
19-05-2014, 20:07
خب طبیعتا روی بخشی از فایل ها دوباره اطلاعات نوشته شده. فایل هایی که روش نوشته نشده رو باید بشه برگردوند، فقط باید نرم افزارش رو پیدا کنید.

شانسی هم برای بازگردانی سخت افزاری وجود داره. البته باید پول خرج کرد!
فکر نمیکنم وقتی دیتا جایگذاری شده باشه، شانس سخت افزاری هم وجود داشته باشه.
شما بهتره درایو رو با یه نرم افزار نسبتا قوی تر(نسبت به بقیه) مثل R-Studio اسکن کنی، بعدش وارد بشی و هر چی که سالمه برداری، بقیه رو هم بیخیالش بشی.

به نظر من بهتره چیزای خیلی حساس اینجوری رو روی یه هارد خارجی(مثلا دسکتاپ ها) بکآپ بگیرید یا کلا بذارید اونجا باشه.

mr_khodaei2008
22-05-2014, 18:28
ظاهرا که به هیچ محو و با هیچ برنامه ای پیدا نمیشن.

Mohammad King
23-05-2014, 00:31
سلام چون با داس ویندوز فرمت شده...علاوه بر این هم برنامه ی های ریکاوری قفل شکسته هستن...برای همین برنامه ضعیف تر عمل میکنه پاسخ تاپیک همین پستی هست که تقل و قول کردم

fa_shinobi
02-06-2014, 14:13
فعلا دیگه ویندوز عوض نکنید و فایلی هم تو اون درایو نریزید. نا امید نشید و از برنامه های دیگه ای استفاده کنید. Active @ file recovery, recover my files اینا برنامه های خوبین

Mr.Pooya
02-06-2014, 14:23
سلام

دوست عزیز همونطور که بقیه دوستان هم گفتند فکر نکنم بشه فایل ها رو برگردوند مخصوصا که شما ویندوزی که توی D نصب کرده بودی رو هم فرمت کردی منظورم اینه که دوبار درایو رو فرمت کردی و اطلاعات هم ریختی روی هارد.

به روش نرم افزاری میشه گفت احتمالش 0 هست که برگردند ولی سخت افزاری شاید به احتمال خیلی کم بشه کاری کرد اما هزینش خیلی زیاد میشه