PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید روتر

lol_1029
18-05-2014, 20:09
سلام دوستان
میخوام یه روتر بخرم که ای ویژگیها رو داشته باشه:
1- سرعت بالا و پایداری
2_پورت usb برای اتصال هارد usb 3 و شیر کردن اظلاعاتش... اگه چند تا پورت داشته باشه بهتره
3_بتونم اینترنت مودم فضای باز ایرانسلم رو همزمان بزنم بهش و ازش استفاده کنم
4_قیمت مناسبی داشته باشه
5_موفق باشید

majidgolizadeh
19-05-2014, 20:49
ببین اگه یه چیز خوب میخوایی که پهنای بانذ زیاد داشته باشه و انتن خوب باید قسمت 4 رو بیخیال بشی و خرج کنی.
چیزی که تو بازار ایران الان موجوده و بهترینهاست
Linksys EA6900 AC1900 Smart Wi-Fi Router

البته تاپ ترین مودم حال حاضر دنیا و پر سرعت ترینش
Asus RT-AC68U AC1900 802.11ac Router

اینه که تا امروز نامبر وان دنیا هست .الیته فکر نکنم هنوز ایران اومده باشه ولی تا مدت کوتاهی دیگه میتونی بخریش.
این لینک رو هم بخون با دقت کامل تا بتونی روتر خوب انتخاب کنی .همیشه یه بار پول بده و یه جنس خوب بخر تا فردا دلت نسوزه
موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lol_1029
23-05-2014, 15:16
ببین اگه یه چیز خوب میخوایی که پهنای بانذ زیاد داشته باشه و انتن خوب باید قسمت 4 رو بیخیال بشی و خرج کنی.
چیزی که تو بازار ایران الان موجوده و بهترینهاست
Linksys EA6900 AC1900 Smart Wi-Fi Router

البته تاپ ترین مودم حال حاضر دنیا و پر سرعت ترینش
Asus RT-AC68U AC1900 802.11ac Router

اینه که تا امروز نامبر وان دنیا هست .الیته فکر نکنم هنوز ایران اومده باشه ولی تا مدت کوتاهی دیگه میتونی بخریش.
این لینک رو هم بخون با دقت کامل تا بتونی روتر خوب انتخاب کنی .همیشه یه بار پول بده و یه جنس خوب بخر تا فردا دلت نسوزه
موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز بردش زیاد مهم نیست بیشتر میخوام به راحتی به اطلاعات هاردهام دسترسی داشته باشم با سرعت معقول ...قیمت این روتر واقعا بالاست...و دنبال یه چیز با قیمت پایینتر هستم

majidgolizadeh
23-05-2014, 17:00
من تا اونجا که اطلاعات داشتم راهنمایت کردم ولی اون چیزی رو که تو میخواهی با دنیای واقعیت فاصله داره البته از نظر قیمت.
من چند روز پیش زیرزمین بازار کامپیوتر ایران Linksys EA6900 AC1900 Smart Wi-Fi Router رو قیمت کردم 700
البته فکر کنم در نهایت بتونی یه چیزی تو مایه های 300 تا 450 گیرت بیاد البته D-link یا TP-link
اگه قیمتها دست من بود که مجانی میدادم حال شو ببری اما تو دنیای واقعیت اینجور نیست ببخشید

star254
24-05-2014, 02:17
سلام دوستان
میخوام یه روتر بخرم که ای ویژگیها رو داشته باشه:
1- سرعت بالا و پایداری
2_پورت usb برای اتصال هارد usb 3 و شیر کردن اظلاعاتش... اگه چند تا پورت داشته باشه بهتره
3_بتونم اینترنت مودم فضای باز ایرانسلم رو همزمان بزنم بهش و ازش استفاده کنم
4_قیمت مناسبی داشته باشه
5_موفق باشید

سلام قبل از خرید باید به بستر شبکه خودتون دقت کنید . فرض کنید شبکه کوچکی رو که با کابلهای CAT5 و کارتهای شبکه سرعت 100 در حال کار هست حالا یه روتر با سرعت بالا رو تو این شبکه نصب کنید مطمعن باشید سرعت بالای این روتر تو این شبکه کاربردی نداره . در یک شبکه ما تمام اجزا رو بر اساس سرعت 1000 پیاده و اجرا کردیم . یک دستگاه هارد NAS به عنوان پشتیبان دیتاهای این شبکه وجود داره اما چون لن اون سرعتش 100 هست برای انتقال بک آپ سرور مجازی که حدود 100 گیگابایت میشد هفت ساعت زمان برد تا این بک آپ از روی هارد اکسترنال به اون منتقل بشه. اگه این سیستم رو برای منزل میخواهی همین روتر ها یا مودم روترهای دو آنتنه که سرعت 300 دارند گزینه مناسبی است والا با توجه به بستر شبکه به توصیه هایی که دوست قبلی کرده عمل کنید.