PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهکار شما برای افزایش تمرکز چیست؟

alittlequestion11
17-05-2014, 18:04
سلام

لطفا راهکار های خود را برای افزایش تمرکز بنویسید.
تمرکز حین مطالعه، گوش دادن به سخنان یک نفر و ...

ممنون.

جای بهتری برای ایجاد تاپیک به ذهنم نرسید، اگه جاش مناسب نیست مدیران انتقال بدهند.

روانپریش
28-05-2014, 13:07
سلام

لطفا راهکار های خود را برای افزایش تمرکز بنویسید.
تمرکز حین مطالعه، گوش دادن به سخنان یک نفر و ...

ممنون.

جای بهتری برای ایجاد تاپیک به ذهنم نرسید، اگه جاش مناسب نیست مدیران انتقال بدهند.
من خودم وقتی اظطراب ندارم تمرکزم خیلی بالا میره
به نظرم اگه ادم بتونه اظطرابش رو کنترل کنه تمرکزش خیلی بالا میره

brad pitt
29-05-2014, 14:11
مویز سیاه (نمونه اعلا . شاهانی )
کندر
کنجد
عسل طبیعی
سیب

به نظر من که عسل و مویز از همه بهترند

Demon King
03-06-2014, 16:01
این چهار توصیه حین مطالعه حتما برای تمرکز بالا رعایت بشه:

۱ - اگه فعالیتی انجام بدید که باعث عرق کردن و نفس نفس زدن میشه، این کار بعد از مطالعه انجام بشه، چرا که عرق کردن و نفس نفس زدن باعث عدم تمرکز حین مطالعه میشه.

۲ - حتما استراحت کافی داشته باشید. ( اگر دو ساعت برای مطالعه وقت دارید ولی اون رو دریک ساعت تموم میکنید، اون یک ساعت باقی مونده رو بخشیش رو استراحت کنید، چرا که مغز بعد از فعالیت به استراحت کافی نیاز داره. )

۳ - اگه قراره هم به انجمن اینترنتی برید، هم درس بخونید، اول درس رو شروع کنید. چون کار های دیگه علاوه بر وقتی که خودشون میگیرن، باعث میشن تا چندین ساعت بعد فکرتون مشغول باشه.

۴ - مطالعه رو تقسیم بندی کنید. اگه برای یه امتحان ۳ روز وقت دارید و کتاب ۳۰ فصله. لازم نیست روزی یه بار کتاب رو بخونید، بلکه روزی ۱۰ فصل. در پایان هم یه مرور فهرصت وار برای یادآوری. چرا که زیاد خوندن شاید دارای کمیت مناسبی باشه، ولی به طور حتم دارای کیفیت زیادی نیست. مهم خوب خوندنه.

امیدوارم مفید واقع بشه.:n16:

COD MW3
03-06-2014, 20:13
تغذیه خوب...گوشت ..پسته...نسکافه به مقدار کافی نه زیاد..نوشیدنیهای ویتامین دار مثل هایپ...مغذتو باید اکتیو کنی دیگه....ببین هر چی B داره توش بخور دیگه یه مقدار نسکافه تا ترو تازه بمونه مغذت...خیلی سادست...

Mr.Pooya
03-06-2014, 20:24
سلام

به نظر من خواب به اندازه به شدت تاثیر داره در تمرکز.

متاسفانه این روز ها با وجود اینترنت خیلی ها از جمله خود من خواب درست و حسابی ندارند.

Iloveu-ALL
03-06-2014, 22:11
سلام

به نظر من خواب به اندازه به شدت تاثیر داره در تمرکز.

متاسفانه این روز ها با وجود اینترنت خیلی ها از جمله خود من خواب درست و حسابی ندارند.

به نظر من هم مهم ترین دلیلش همین خوابه. فقط خوابه که به تنهایی میتونه تمرکز رو بهم بزنه در درجه بعدی تغذیه، ورزش و کلا سبک زندگی!