PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی نوکیا منطقیه؟ لومیا 1520

XaoS21
17-05-2014, 13:43
سلام

خب من قصد دارم گوشیمو عوض کنم، و کلا نمیخوام گوشی اندرویدی انتخاب بکنم. پس تنها گزینه های باقی مونده ویندوزفون و آیفون هستن

کسی میدونه آیفون 6 تا زمانی که بیاد و قیمتش هم بره رو 2 و نیم میلیون چقدر طول میکشه؟ خودم بهش علاقه دارم ولی اینو نمیشه همون روز اولی که عرضه شد بخریش
اما گزینه ی اصلیم ویندوزفون و نوکیا لومیا 1520 هستش. فقط از دو بابت نگرانی دارم:
اول اینکه خود گوشی چند ماهه اومده، منم شاید حدود 2 ماه دیگه بخوام بخرمش. تا اون موقع یذره قدیمی نشده؟ تا چه زمانی ازش پشتیبانی میشه؟ و ازین چیزا
دوم هم اینکه به گفته ی برخی دوستان شاید مایکروسافت که الان نوکیا رو خریده بخواد برندش رو حذف کنه و اسم خودشو رو گوشیاش بزنه. در اون صورت گوشی ای دستمه که برندش حذف شده و موقع فروشش هم خیلی میزنن تو سر مال. مثل قضیه سونی اریکسون. این درسته؟

در کل اونایی که تجربه ی کوچ کردن از اندروید به ویندوزفون رو داشتن هم اگه میتونن بیان یکم توضیح بدن مشکلی چیزی براشون نداشته.

D o l f i n
18-05-2014, 20:34
ایفون تا بیاد و ثبات قیمت پیدا کنه فیکس میشه یه سال دیگه
شما یه سرچ تو استور ویندوز فون بزن ببین اگه نرم افزارهای مورد نیازت تو استور هست و از بابت نرم افزار مشکلی نداری بقیش حله و فکر خودت رو درگیر نکن
هم پشتبانی میشه از تا چند سال دیگه
خیر قدیمی نمیشه الان که پرچمدار وینفون هست
اسم نوکیا رو گوشی خودش اعتباره نگران نباشید