PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب مجازی ویندوز 7

شعبانی11
17-05-2014, 09:47
سلام میخاستم بدونم چطوری میشه یه شکل مجازی ویندوز 7 رونصب کرد .ویندوز کامپیوتر من 8 هست.

Ali_RNT
17-05-2014, 11:53
712:نرم افزار Virtual box را دانلود کنید.سپس آن را نصب کنید و طبق مراحل زیر پیش روید:

1.بعد از نصب ویرچوال باکس آن را اجرا کنید و روی New کلیک کنید...

2.برای ماشین مجازی خود نامی انتخاب کنید (مثلا Windows 7) و از منوی دوم Microsoft windows و از منوی سوم Windows 7 را انتخاب کنید و روی نکست کلیک کنید...

3.میزان رمی که به ماشین اختصاص میدهید را انتخاب کنید.از نظر من همون 512 مگابایت برای مجازی کافیه.بهتره که رم اختصاص داده شده از نصف رم کامپیوترتون بیشتر نشه.Next رو کلیک کنید...

4.گزینه ی Create a virtual hard drive now رو انتخاب کنید و Next رو بزنید...

5.در پنجره باز شده نوع دیسک مجازی رو انتخاب کنید.من پیشنهاد میکنم که VHD رو انتخاب کنید.Next رو بزنید...

6.گزینه ی Dynamically allocated رو انتخاب کنید.Next...

7.اون بالا روی آیکون پوشه کلیک کنید و محل ذخیره دیسک مجازی رو انتخاب کنید.(دیسک مجازی یه فایله که به عنوان هارد ویندوز مجازی شناخته میشه).سپس حجم آن را تعیین کنید.روی Create کلیک کنید...

8.حالا از لیست روی ماشین مجازی که ایجاد کردید دوبار کلیک کنید.اکنون دی وی دی نصب ویندوز رو بذارید و اون رو از لیست انتخاب کنید یا اینکه روی آیکون پوشه کلیک کنید و فایل iso رو انتخاب کنید.روی Start کلیک کنید...

9.حالا میتونید ویندوز مجازیتون رو نصب کنید.اگه سوال دیگه ای داشتید در خدمتیم!!!

Mohammad King
17-05-2014, 13:36
سلام اینجا رو هم مطالعه کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شعبانی11
19-05-2014, 11:36
ممنون ازراهنمایی شما