PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار اينستالر براي نصب يكجاي برنامه ها روي ويندوز

fariborz.j
16-05-2014, 20:59
با سلام

دنبال برنامه اي هستم ك بشه ي جا چندين برنامه رو بهش بدم و اون همشون رو برام نصب كن

اخه هر سري ويندوز رو عوض ميكنم بايد اونا رو يكي يكي نصب كنم

لطفا كامل راه نمايي كنيد.

fariborz.j
22-05-2014, 22:43
كسي نيس راه نمايي كنه؟

fariborz.j
27-05-2014, 15:32
کسی نمی دونه چطور میشه یک سری برنامه هایی ک بعد از نصب ویندوز نیاز میشه رو جمع کرد و تو ی برنامه دیگه قرار داد و یک بار تنظیمش کرد تا برات نصب کنه؟؟؟

ata.royalfalcon
28-05-2014, 08:49
سلام .

من پيشنهاد ميكنم يكبار كه ويندوز و كليه برنامه هاي مورد نياز را نصب كرديد و در بهترين شرايط هست (مثلاً Defragment شده) و كليه تنظيمات به دلخواه خودتان انجام شده ؛ با استفاده از برنامه هايي مثل Acronis True Image از درايو ويندوزي (معمولاً :C) بكاپ بگيريد و در درايو ديگري ذخيره كنيد . اينطوري ديگه نيازي نيست هربار دوباره ويندوز و برنامه هاي مورد نياز را نصب كنيد ، كافيست فقط اون بكاپ را restore كنيد .

reza_jolie
28-05-2014, 08:51
خوب اینطوری فقط میشه روی همون سیستم ریستور کرد، اگه بخوایم رو سیستم های مختلف بنصبیم چی؟

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

saeediranzad
29-05-2014, 10:29
کسی نمی دونه چطور میشه یک سری برنامه هایی ک بعد از نصب ویندوز نیاز میشه رو جمع کرد و تو ی برنامه دیگه قرار داد و یک بار تنظیمش کرد تا برات نصب کنه؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fariborz.j
30-05-2014, 10:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست گرامی صفحه ای رو ک گفتید باز کردم،انگلیسی بود ولی با تحقیق فهمیدم ک این برناه لیستی از نرم افزار های مورد نیازتون رو میدید ،اول دانلود میکنه (دفعه های بعدی هم باید ب اینترنت وصل باشد تا ا÷ دیت وس÷س ) نصب می کنه

که باید بازم چندین کلیک رو انجام بدبد

من دنبال ی نرم افزار میگردم ک نیاز به اینترنت نداشته باشه و با دادن یک بار مسیر نرم افزارها اونارو با تنظیماتی ک یک بار بهشون میدی برات نصب کنه

لطفا راهنمایی کنید

saeediranzad
31-05-2014, 10:07
بله شما درست میگید. ولی آفلاین هم میشه که البته نسخه پولیش هست. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fariborz.j
01-06-2014, 20:05
بله شما درست میگید. ولی آفلاین هم میشه که البته نسخه پولیش هست. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من دنبال ی نرم افزار میگردم ک نیاز به اینترنت نداشته باشه و با دادن یک بار مسیر نرم افزارها اونارو با تنظیماتی ک یک بار بهشون میدی برات نصب کنه

نرم افزار دیگه ای سراغ نداری ، دوست گرامی؟

ALI . R
02-06-2014, 10:15

نرم افزار دیگه ای سراغ نداری ، دوست گرامی؟

سلام دوست عزیز.
دوستمون ata.royalfalcon بالا یه روش گفتن. میتونید این روش رو انجام بدید.
برنامه ای من ندیدم که این کار رو انجام بده. فقط یه برنامه رو میشناسم که یه بار نصبش کرده بودم. باهاش کار نکردم. امتحانش کنید ببینید چطوره ::n01:

Almeza MultiSet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n12:

saeediranzad
02-06-2014, 12:47
راستش من خودم این کار را نکردم. ولی این سایت آموزشی خوبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.
(شاید رفرش برای شما بهتر از نصب دوباره باشه)

fariborz.j
03-06-2014, 11:20
راستش من خودم این کار را نکردم. ولی این سایت آموزشی خوبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.
(شاید رفرش برای شما بهتر از نصب دوباره باشه)

به سایتی ک شما گفته بودین و طبق معمول انگلیش بود رفتم و نرم افزارشو دانلود کردم کار با نرم افزارش خیلی سخته و بنظر میرسه ک ی ایمج مانندی از نرمافزارهای نصب شدت میگیره و اگ ویندوزتو عوض کنی متونی با این نرم افزار 2 باره نصبشون کنی

ولی ما دنبال ی نرم افزار کامل میگردیم ک بشه هر نرم افزاری رو ک میخوایم توش بذاریم مسیر بدیم و ÷یشرفتش رو تنظیم کنیم و بعد اون هرموقع لازم شد اجراش کنیم تا نرم افزار هامونو نصب کنه

fariborz.j
03-06-2014, 11:34
با جستجوی زیاد ازصفحات مختلف این رو برای گوشی پیدا کردم بنظرتون میشه ی تغییراتی توش داد و برای ویندوز اش استفاده کرد؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش نصب خود کار برنامه ها بعد از نصب ویندوز یا هارد ریست در پاکت پی سی

برای این کار شما به هیچ نرم افزاری نیاز ندارید.
فقط کافیه یه فایل TXT باز کنید و کد زیر رو توش تایپ کنید و به اسم "SDConfig.txt " اون رو سیو کنید و قرار بدید توی Storage Card.

مثلا من توی کد زیر برنامه ی Battery Status و DrYAR-Bluetooth رو می خوام نصب کنم :

LOCK: Enabled
CAB: Storage CardCabsDrYAR-Bluetooth v1.6 wm6.arm.CAB
CAB: Storage CardCabsBattery Status.CAB
LOCK: Disabled
RST: Reset

حالا توی Storage Card پوشه ی جدیدی با نام ‍Cabs درست کنید و فایل نصبی برنامه هایی که می خواید نصب کنید رو داخلش قرار بدبد.
حالا هر بار که ویندوز رو نصب می کنید یا هارد ریست می کنید برنامه های دلخواه شما به صورت خودکار نصب می شن . توجه داشته باشید که این روش فقط برای برنامه هایی کاربرد داره که وسط نصب پیغامی نده چون اگه پیغام داد گوشی گیر می کنه و ادامه ی برنامه ها رو نصب نمی کنه و شما باید گوشی رو ریست کنید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:n13:

fariborz.j
04-10-2014, 15:12
کسی هست ک راهنمایی کنه؟