PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد شبکه بانک

ebrahimjan
16-05-2014, 19:57
با سلام خدمت دوستان گرامی

ebrahimjan
16-05-2014, 20:12
دوستان من کارمند یک بانک هستم و متاسفانه محدودیتی که برای ما اینجا کرده اند اینکه که روی یک سیستم فقط میتونیم نرم افزار حسابداری خودم رو باز کنیم که فقط مختص به ای پی همون سیستم هست و هم زمان نمیشه چند نفر به یک سیستم ریموت شوند
کسانی که تو این زمینه تجربه دارند میتونند کمکم کنند ؟

Milad4171
16-05-2014, 21:30
سلام.
این موضوع ربطی به بانک یا مکان دیگه نداره
این نوع تنظیمات شبکه از طریق سرور انجام میشه. نوعی فیــلترینگ روی سیسیتم های شخصی تا از طریق اون کاربر نتونه به بخشی غیر از بخش مورد نظر دسترسی داشته باشه.
متاسفانه سیستم های شما به حالت کامپیوترهای مهمان فعالیت میکنند و تمامی عملکردشان زیر نظر سرور هست . ( به خودی خود قادر به انجام کاری نیستند)
راهی به اون صورت برای شما وجود نداره. در صورتی هم که شما بخواین از محدوده تحت سرویس این سیستم ها فراتر برید از طریق سرور بررسی میشه و مثل یک Anti Spy عمل میکنه و امکان داره موقعیت کاری شما را دچار چالش بکنه.

ebrahimjan
14-11-2014, 08:43
یه سوال دیگه داشتم تمام سیستم های ما ویندوز xp هست آیا راهی وجود داره که از طریق Remote Desktop Connection به سیستم همکار کناریم وارد بشم؟ در ضمن باید عرض کنم که ویندوز سرور توی شعبه نداریم

mr-hamed
14-11-2014, 23:15
یه سوال دیگه داشتم تمام سیستم های ما ویندوز xp هست آیا راهی وجود داره که از طریق Remote Desktop Connection به سیستم همکار کناریم وارد بشم؟ در ضمن باید عرض کنم که ویندوز سرور توی شعبه نداریم

اگه سیستم ها شبکه باشند چرا که البته در صورتی که گزینه Remote Desktop Connection کامپیوتر همکار فعال باشه