PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا گوشی Huawei Ascend Y300 این مشکلات را دارد؟

ehsan_iace
16-05-2014, 14:49
تو سایت دیجی کالا دیدم بعضی کاربرها این مشکلات را برای این گوشی نوشته بودند :

------------
اگه زیاد در فضای باز با گوشی کار میکنین پیشنهاد میکنم از خیر این گوشی بگذرین چون واقعا همونجور که بقیه نوشتن چیزی دیده نمیشه
در زیر آفتاب اصلا دیده نمی شود اگرم دیده شود باید چشماتونو آنقدر خیره کنید تا یک چیزهایی را ببینید
------------
- صدای اسپیکر موقع تلفن زدن زیاد با کیفیت نیست ولی اسپیکر پشتش خوبه
- صدای اسپیکر یک عیب دیگر این گوشی است. صدای اسپیکر و هدست هر دو از حد متوسط پایین تر است که می توان آن را از نظر صدا هم رده iphone 5 و xperia z و ... دانست یعنی در مکانهای شلوغ حتما تماسها را از دست خواهید داد
------------
فیلهای hd را نمی تواند به روانی اجرا کند حالا چه باشد full hd .
------------
اس ام اس خالی ارسال نمیکند
بر فرض مثال من میخواهم یه اس ام اس خالی به فلان شماره بفرستم تا فلان امکانات برایم فعال شود ولی این گوشی قابلیت ارسال پیام خالی را ندارد
------------
- این گوشی فیلم برداریش خیلی خیلی بده
- باتریش ضعیفه و خیلی هم طول میکشه شارژ بشه(3ساعت)
------------
دوربین این گوشی گرچه 5 هستش ولی واقعا یکی از بی کیفیت ترین دوربینهایی هست که من تو گوشیها دیدم.دوربین گلکسی استار با این که 2 هست ولی کیفیت عکسها به مراتب بالاتر از این هست.
------------
برای ذخیره مخاطبین به صورت فارسی میشود سیو کرد ولی موقع نمایش دادن نصفه نیمه نشان میدهد ولی اگر انگلیسی ذخیره کنم درست میشه .
------------
وقتی با کابل usb به کامپیوتر وصل بشوید بعد از درآوردن فیش بعضی برنامه ها می پره و بعد از چند ساعت دوباره می آید و بعضی ها هم دیگه نمی آید
بعضی وقت ها هم بعد از درآوردن کابل از کامپیوتر موبایل دیگر مموری را نمی شناسد و به این دلیل باید از مبدل کارت حافظه برای کامپیوتر استفاده کرد و برنامه روی آن ریخت.
------------
موقع بازی کردن باطری 100% فول رو در عرض 1ساعت خالی میکنه

x8800
13-06-2014, 12:21
اگه زیاد در فضای باز با گوشی کار میکنین پیشنهاد میکنم از خیر این گوشی بگذرین چون واقعا همونجور که بقیه نوشتن چیزی دیده نمیشه
در زیر آفتاب اصلا دیده نمی شود اگرم دیده شود باید چشماتونو آنقدر خیره کنید تا یک چیزهایی را ببینید

فیلهای hd را نمی تواند به روانی اجرا کند حالا چه باشد full hd .

اس ام اس خالی ارسال نمیکند

این 3 تای بالا رو بنده تائید می کنم.

دوربینش معمولیه و انقدرها هم بد نیست.
شارژ خوب نگه میداره.
مشکل برنامه و اینا هم من تا حالا ازش ندیدم.

ehsan_iace
13-06-2014, 12:40
این 3 تای بالا رو بنده تائید می کنم.

دوربینش معمولیه و انقدرها هم بد نیست.
شارژ خوب نگه میداره.
مشکل برنامه و اینا هم من تا حالا ازش ندیدم.

در صورت امکان لطفاًً نمونه عکس و کلیپ با این گوشی را بگذارید