PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی تا 200 دلار برای خرید از اروپا یا آمریکا

Pedram_IR
16-05-2014, 01:59
سلام
یکی از آشناهای دوست ما از اروپا یا آمریکا می خواد بیاد، حالا این دوستمون بهمون گفته که این آشناش می خواد یه گوشی samsung galaxy s iii mini براش بیاره، حالا از من خواست بگردم ببینم گوشی تو این رنج قیمت که حدود 200 دلاره بهتر از گالاکسی اس 3 مینی چیزی هست یا نه؟ با تحقیقات و جستجوهایی که من تا الان کردم به نظرم گوشی های BLU Life One و BLU Life One M بهتر اومدن، ظاهرا شرکت BLU هم آمریکاییه، قیمت GALAXY S 3 MINI حدودای 194 دلار، BLU Life One حدود 214 دلار و BLU Life One M حدود 182 دلاره
این لینکهای مقایسه ای:
بین Galaxy S III mini و BLU Life One

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و

مقایسه بین BLU Life One و BLU Life One M

ممنون میشم شما هم نظرتون رو بگید که آیا پیشنهاد بهتری دارید یا اگر نظر شما هم رو همیناست پس بگید از بین این سه تا کدوم بهتره؟

tiyam 01
16-05-2014, 09:27
سلام
از s3 مینی گزینه های خیلی بهتری هم وجود داره، مثل g610
هواوی g610 و بلو تقریباً یه سخت افزار دارن. دوربین و ال سی دی بلو بهتره
MT6589 بکار رفته در بلو و هواوی در حد اسنپ دارگون 400 (موتورولا موتو جی - گرند 2) و Exynos 4412 ( گلکسی s3 i9300) هست

بین اون دو تا blu هم one m سخت افزار قویتری داره (گرافیک دو هسته ای و سی پی یو پر سرعت تر)

lمیشه اون گوشی ها رو با S3 هم مقایسه کرد

Pedram_IR
16-05-2014, 10:05
به نظرم حالا که قراره از اون ور براش گوشی رو بیارن، ترجیحا بهتره چینی نباشه، همین بلو هم اگر در حد هووایی هست همون اس 3 مینی فکر کنم بهتره، من به این دلیل رفتم سمت بلو چون دیدم یه شرکت آمریکاییه... مخصوصا از نظر دوربین، آیا دوربین 12 مگاپیکسلی بلو در حد 8 مگاپیکسل های سامسونگ هست یا بهتره؟

tiyam 01
16-05-2014, 12:14
هواوی رده سوم دنیا تو فروش گوشیهای هوشمند رو داره، یعنی جلوی اچ تی سی و سونی و ال جی

اینور هم s3 mini داره با قیمت ارزونتر که
همین xperia m از s3 mini بهتره

یا از خود سامسونگ ، ace 3 GT-S7275

Pedram_IR
16-05-2014, 15:53
فرمایش شما متینه، ولی نمی دونم چرا از گوشی چینی خوشم نمیاد احساس بدی بهش دارم.
با اینگوشی هایی که معرفی فرمودید یعنی گوشی بلو هم در حد هوواییه که دیگه درباره اش چیزی نگفتید؟

tiyam 01
16-05-2014, 18:40
منظورم این بود BLU سخت افزارش مثل هواوی هست،
هواوی چینیه درست
ace 3 LTE و اکسپریا چی؟ از s3 mini قویترن

Pedram_IR
16-05-2014, 19:07
ace 3 LTE گوشی خوبیه...
اطلاعی از کیفیت دوربین بلو m دارین؟
بعدم سخت افزار بلو ممکنه مشابه هووایی باشه، ولی بیشتر منظورم کیفیت ساخته قطعاته، یعنی با توجه به اینکه بلو یه شرکت آمریکاییه گوشیش مثل سامسونگ و سونی سخت کاره یا مثل هووایی بگیر نگیر داره، و ممکنه بعضیاش خوب دربیاد بعضیاش بد؟؟
و چون این گوشی قطعاتش در ایران نیست میشه روش حساب کرد که راحت خراب نشه و تا چند سال کار بده؟