PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی اندرویدی با دوربین خوب تا 350 تومان؟

ehsan_iace
15-05-2014, 21:44
چی پیشنهاد می‌کنید؟

tiyam 01
16-05-2014, 09:05
گوشی اندرویدی خوب با این قیمت فقط هواوی y300 هست و LG L40
ال جی دوربین 3 مگاپیکسل داره

نمونه عکسهای y300 هم تو اینترنت هست

ehsan_iace
16-05-2014, 10:44
گوشی اندرویدی خوب با این قیمت فقط هواوی y300 هست و LG L40
ال جی دوربین 3 مگاپیکسل داره

نمونه عکسهای y300 هم تو اینترنت هست

گوشیهای LG , هوآیی کدامشان اندرویدشان قابل بروزرسانی به نسخه جدیدتر هست؟

tiyam 01
16-05-2014, 11:57
ال جی خودش پیش فرض اندروید 4.4 داره، y300 هم اندروید 4.1 داره فکر نکنم اپدیت براش بیاد ، اما رام کاستوم 4.4 براش هست
مقایسه هر دو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال جی lcd اش 3.5 اینچه و رزولوشنش و دوربینش هم پایین تره؛ از این نظر مثل سامسونگ s6310 میمونه، اما از نظر چیپست و ورژن اندروید از s6310 سرتره

ehsan_iace
16-05-2014, 14:56
آیا گوشی Huawei Ascend Y300 این مشکلات را دارد؟

تو سایت دیجی کالا دیدم بعضی کاربرها این مشکلات را برای این گوشی نوشته بودند :

------------
اگه زیاد در فضای باز با گوشی کار میکنین پیشنهاد میکنم از خیر این گوشی بگذرین چون واقعا همونجور که بقیه نوشتن چیزی دیده نمیشه
در زیر آفتاب اصلا دیده نمی شود اگرم دیده شود باید چشماتونو آنقدر خیره کنید تا یک چیزهایی را ببینید
------------
- صدای اسپیکر موقع تلفن زدن زیاد با کیفیت نیست ولی اسپیکر پشتش خوبه
- صدای اسپیکر یک عیب دیگر این گوشی است. صدای اسپیکر و هدست هر دو از حد متوسط پایین تر است که می توان آن را از نظر صدا هم رده iphone 5 و xperia z و ... دانست یعنی در مکانهای شلوغ حتما تماسها را از دست خواهید داد
------------
فیلهای hd را نمی تواند به روانی اجرا کند حالا چه باشد full hd .
------------
اس ام اس خالی ارسال نمیکند
بر فرض مثال من میخواهم یه اس ام اس خالی به فلان شماره بفرستم تا فلان امکانات برایم فعال شود ولی این گوشی قابلیت ارسال پیام خالی را ندارد
------------
- این گوشی فیلم برداریش خیلی خیلی بده
- باتریش ضعیفه و خیلی هم طول میکشه شارژ بشه(3ساعت)
------------
دوربین این گوشی گرچه 5 هستش ولی واقعا یکی از بی کیفیت ترین دوربینهایی هست که من تو گوشیها دیدم.دوربین گلکسی استار با این که 2 هست ولی کیفیت عکسها به مراتب بالاتر از این هست.
------------
برای ذخیره مخاطبین به صورت فارسی میشود سیو کرد ولی موقع نمایش دادن نصفه نیمه نشان میدهد ولی اگر انگلیسی ذخیره کنم درست میشه .
------------
وقتی با کابل usb به کامپیوتر وصل بشوید بعد از درآوردن فیش بعضی برنامه ها می پره و بعد از چند ساعت دوباره می آید و بعضی ها هم دیگه نمی آید
بعضی وقت ها هم بعد از درآوردن کابل از کامپیوتر موبایل دیگر مموری را نمی شناسد و به این دلیل باید از مبدل کارت حافظه برای کامپیوتر استفاده کرد و برنامه روی آن ریخت.
------------
موقع بازی کردن باطری 100% فول رو در عرض 1ساعت خالی میکنه

tiyam 01
16-05-2014, 15:12
خودم y320 داشتم فکر نکنم فرق زیادی با y300 داشته باشه

y320 فیلمهای full hd رو پخش میکرد
y300 گرافیک ضعیفتری داره شاید hd رو بتونه، با این حال گرافیکش از گوشیهای هم قیمت بالاتر هست

اس ام اس خالی نمشد فرستاد، بعضی گوشیها اینطوری هستن

دوربین y320 خیلی بد بود اما y300 به نظر نمیرسه اونقدرها که گفتن بد باشه
این نمونه عکسشه

y320 وقتی به صورت MSC به پی سی وصل میکردی برنامه هاش میپرید، هر گوشی دیگه هم اینطوریه، واسه اینکه بسته نشن باید MTP انتخاب شه

صدای اسپیکر و باتری ال سی دی زیر نور خورشید نمیتونم نظر بدم، چون با y320 فرق داره

این ریویو y300 هست