PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید اینترنتی از دیجی کالا و دروغی به نام هدیه نوروزی!

manya-atashin
15-05-2014, 17:55
سلام به همگی ...

امروز میخوام ماجرای خرید دوربین از سایت معروف دیجی کالا رو واستون تعریف کنم!
بنده سال گذشته تصمیم داشتم این دوربین رو بخرم و حسابی تحقیق کردم تا اینکه در تاریخ 28 اسفند ماه دیدم دیجی کالا یه اعلامیه زده بالای سایت که هر کسی از محصولات ما خریداری کنه شامل پیشنهاد نوروزی میشه و در کنار اون جنسی که میخره یه هدیه هم بهش تعلق میگیره!
خب سایت های زیادی بود که این دوربین رو میفروختن
منم ترغیب شدم بخاطر پیشنهاد نوروزی ( سه پایه دوربین ) از دیجی کالا خرید کنم.

همون لحظه سفارش خودم رو ثبت کردم و همراه با دوربین یه سه پایه هم بصورت اتومات اضافه شد به لیست خریدم تحت عنوان پیشنهاد نوروزی! یا هدیه نوروزی! یه همچین چیزی خلاصه ...
حتی تو قسمت توضیحات خرید هم قید کردم که بنده دوربین + سه پایه رو که جزو پیشنهادهای نوروزی شما هست دارم خرید میکنم ...
همون لحظه بصورت اینترنتی مبلغ دو میلیون و ... رو هم واریز کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخ رو به خوبی میتونید مشاهده کنید در تصویر بالا ...
یک ساعت بعدش هم حدود پانصد هزار تومان واسه مموری و کیف واریز کردم ...

گذشت و گذشت تا اینکه رسیدیم به 10 فروردین 93 و اصلا خبری از دوربین ما نشد!
تلفن هم که قربونش برم یه نفر تلفنچی دارن و تلفن هم همیشه مشغول!
ایمیل هم که به هیچ وجه جواب نمیدن ...
دیگه در تاریخ 11 فروردین ماه بود که سفارشات رو زدن ارسال شده و تا 20 فروردین هم رسید دستمون
اما از پیشنهاد نوروزی شون خبری نبود !

تماس گرفتیم با شرکت دی جی کالا و آره شما جزو پیشنهاد نوروزی نمیشدین چون فاکتور شما در تاریخ 10 فروردین ماه ثبت شده و شما تا پایان سال 92 فرصت داشتین خرید کنین و هدیه نوروزی رو دریافت کنید ! یعنی سفسطه میکرد دیگه ... چون فیش و ... همه چیز موجوده و یه بچه هم میتونه بفهمه کی مبلغ جنس واریز شده به حسابشون ...

گفتین مشکلی نیست ... وصل کنید به مدیریت دیجی کالا !!!
گفتن نه جلسه هستن و اینا
گفتیم موردی نداره دوباره تماس میگیریم
دوباره تماس گرفتیم گفتیم وصل کنید مدیریت !
قطع کردن !!!
مجدد تماس گرفتیم گفتیم اگه نمیخواین تو اینترنت این جریان منتشر بشه وصل کنید مدیریت !
دیگه گفتن باشه بزارین هماهنگ کنیم و بعد از 15 دقیقه پشت خط موندن گفتن آره
مدیریت گفته حق با شماست ( خریدار ) و سه پایه باید ارسال بشه !
آقایی که شما باشی تا هفته قبل به تاریخ 18-19 اردیبهشت 93 هیچ خبری نشد!
تماس گرفتیم و گفتن باشه باهاتون خودمون تماس میگیریم!
خبری نشد ... تا اینکه دیروز 24 اردیبهشت زنگ زدیم و گفتیم مسخره دارین ما رو ؟!

گفتن نه بهتون تعلق نمیگیره و این حرفا !!!
دیگه نمیدونم
قضاوت با شما ...
ببینید این مدت چه جوری ما رو مسخره داشت شرکت دیجی کالا !
مطمئن خرید کنید |:

اون جریان دیجی بن هم دروغی بیش نیست !
چند میلیون جنس میخری
بعد میخوای برای خرید بعدی از دیجی بن استفاده کنی 2 هزار تومن تخفیف میخوره جنست !!!

sansa
15-05-2014, 18:36
سلام

دقیقا همین مورد پیش اومد برای من . اصلا جنسی نفرستادن . اخری با کلی شکایت و پیگیری از سایت enamad خودشون زنگ زدن گفتن پولتون رو پس بدیم یا جنس دیگری خریداری میکنید .

منم گفتم من .... که دوباره از سایت شما خریداری کنم ..... پولمو پس گرفتم . و دیگر از دیجی خریدی نداشتم .

اما تجربه خرید از سایت ال دیجیتال رو دارم . واقعا قابل اعتمادن و جنس رو میفرستن و دزدی نمیکنن از جعبه محصول یا کالا . واقعا همون روز برات ارسالش میکنن . سریع ترین زمان ممکنه میرسه دستت .

تنها مشکل ال بسته بندی است که شکیل نیست . و معمولی هست . و فکر نکنم چیز مهمی باشه چون شما بسته بندی رو میخواین چی کار ؟؟؟؟؟؟؟ :n02:

tosan622
15-05-2014, 18:59
جالب بود . ممنون . من میخواستم یه مدت دیگه ازشون موبایل بخرم . ولی اینو که خوندم منصرف شدم از خرید. اگه یه فروشگاه سر یه مشتری کلاه بزاره باید بقیه واکنش نشون بدن تا نونشون آجر بشه .

mohammad ahmadi
15-05-2014, 19:00
سلام
این کارا سو استفاده از اعتماد مردمه یه مدت واقعا کارشون عالی بود ولی دیگه الان اصلا نمیشه ازشون چیزی خرید من هم ماه گذشته میخواستم هارد بخرم ولی نتونستم بهشون اعتماد کنم
از سایت دیگه گرفتم
یه بنده خدایی که میگفت لبتاپ خریدم کلا یه مدل دیگه فرستادن بعدم گفتن همونو بردار بره

+ f.a.r.i
15-05-2014, 19:07
نمیدونم معروفیت بیش از حد باعث شده دیگه خودشونو بالا بگیرین و ... و به خواسته های مشتریان توجهی نکنن .

Milad4171
15-05-2014, 19:10
من البسکو و آل دیجیتال رو به دوستان پیشنهاد میکنم
+
اما این بحث خرید از دیجیکالا موضوعی هست که منم باهاش سرکار داشتم
اینکه من خریدم رو 3 روز طول دادن بااینکه من پست اکسپرس انتخاب کرده بودم. اما به اندازه پست پیشتاز زمان برد!
-

Переклад не
15-05-2014, 19:31
بچه ها من خیلی موارد از این سایت خرید کردم.تویکیش که زنگ زده بودن نبودم جواب بدم دیگه با این حرفایی که قبلا هم دوستان زده بودن داشتم سکته میکردم اما حل شد .حلا مسئله اینجاس که با حرفای شما دیگه من یکی از این سایت خرید نمیکنم.درسته مشکلی برام پیش نیومده اما ممکنه از این به بعدش پیش بیاد.من نمیدونم شما چطور شهروندی هستید که حضوری نمیرید این بی احترامی رو بهشون یاد آوری بکنید. من بودم الان الم شنگه به پا کرده بودم تو فروشگاشون

mohammad ahmadi
15-05-2014, 20:14
بهتره لینک این تاپیک رو براشون ارسال کنید تا حساب کار دستشون بیاد

بردیا
15-05-2014, 20:38
من تا حالا چند باری از دیجی کالا خرید کردم هم موبایل خریدم هم دوربین هم هارد اکسترنال،فامیلای شهرستانمون هم به من خریداشون رو میدادن.
همیشه هم فرداش برام با پیک میفرستادن دم خونه،بعضی وقتا حال میکردم پرداخت در هنگام تحویل میزدم بعضی وقتا هم آنلاین.
خدا رو شکر مشکل شما برام پیش نیومده تا حالا.
البته جدیدا دیجی کالا گرون فروش شده،بعضی قیمتاشو مقایسه بکنی با آل دیجیتال میبینی گرونتره ولی تو بعضی زمینه ها هم ارزونتره،مثلا htc من همیشه از دیجی کالا ارزونتر خریدم نسبت به آل ولی وقتی پای اپل به میون بیاد فوق العاده گرون فروش میشن،حتی نسبت به بازار

Pami
15-05-2014, 21:38
من تا حالا چندتا گوشی و تبلت و دوربین و مخلفات از دیجیکالا خریدم اون هم اکثراً توی زمان پیشنهادهای ویژه بوده
تا حالا مشکلی نداشتم بزارید حالا یه تجربه من بگم براتون چون ظاهراً دارید یکطرفه قضاوت میکنید
پارسال آذرماه من یک گوشی Optimus G از دیجیکالا با گارانتی مدیا پردازش خریدم
گوشی های مدیا پردازش دو طرف پلمب با هولوگرام هستن و فقط از طرف خود شرکت چک میشه و کسی گوشی رو باز نمیکنه
گوشی که از دیجیکالا برای من رسید یک طرف لیبل داشت و طرف دیگه نداشت و جعبه به راحتی امکان باز شدن داشت
هرچند من به این موضوع اون زمان دقت نکردم و گوشی رو تحویل گرفتم و بردم خونه
گوشی رو باز کردم و روش برنامه نصب کردیم، تمام لیبل های شیشه ای دور تا دور گوشی رو هم کندیم، حتی روش برچسب محافظ هم زده بودم
آخرهای شب متوجه شدم کنار گوشی زدگی جزئی داره طوری که باعث دلزدگی خریدار میشد
صبح تماس گرفتم با دیجیکالا پیکشون رو فرستادن اومد گوشی رو از من گرفت، عصر فرداش خودم تماس گرفتم گفتن دارن بررس می کنن موضوع رو
بعد از چند ساعت دوباره تماس گرفتن و گفتن تشریف بیارید یک گوشی دیگه ببرید یا پولتون رو بگیرید
اگر دقت کنیم هر مغازه دار یا فروشنده دیگه ای بود اینطوری مرجوعی قبول نمی کرد، گوشی به کل از آکی در اومده بود و قابل پک کردن دوباره نبود

manya-atashin
15-05-2014, 21:41
ممنونم از همگی بخاطر مشارکت در تاپیک
آره آدرس رو واسشون فرستادم ...

دوستان اصلا هم نه رقیبشون هستم نه دشمنشون
ولی خب ما رو اذیت کردن و دروغ گفتن
در تاریخ 28 اسفند خرید کردیم و سه پایه دوربین حق ما بود تو سبد خریدمون اضافه شده بود
بعد گفتن شما 10 فروردین خرید کردین !!!

دروغ به این بزرگی !

یه بار میگن شامل حالتون نمیشه
یه بار گفتن مدیریت گفته بفرستیم سه پایه رو واستون
یه بار تلفن رو قطع کردن
یه بار ...

اینا بی احترامی به من مشتری هست!

شهرستان هستم ولی خب تنها کاری که میتونستم بکنم همین بود که تو اینترنت افشا کنم بعد از دو ماه !!!

اصلا هم قصدم این نیست بگم کسی ازشون خرید بکنه یا نکنه! همه آزاد هستن
بنده ماجرای خودم رو تعریف کردم !
موفق باشین

manya-atashin
15-05-2014, 21:44
من تا حالا چندتا گوشی و تبلت و دوربین و مخلفات از دیجیکالا خریدم اون هم اکثراً توی زمان پیشنهادهای ویژه بوده
تا حالا مشکلی نداشتم بزارید حالا یه تجربه من بگم براتون چون ظاهراً دارید یکطرفه قضاوت میکنید
گوشی های مدیا پردازش دو طرف پلمب با هولوگرام هستن و فقط از طرف خود شرکت چک میشه و کسی گوشی رو باز نمیکنه
گوشی که از دیجیکالا برای من رسید یک طرف لیبل داشت و طرف دیگه نداشت و جعبه به راحتی امکان باز شدن داشت
گوشی رو باز کردم و روش برنامه نصب کردیم، تمام لیبل های شیشه ای دور تا دور گوشی رو هم کندیم، حتی روش برچسب محافظ هم زده بودم
صبح تماس گرفتم با دیجیکالا پیکشون رو فرستادن اومد گوشی رو از من گرفت، عصر فرداش خودم تماس گرفتم گفتن دارن بررس می کنن موضوع رو
بعد از چند ساعت دوباره تماس گرفتن و گفتن تشریف بیارید یک گوشی دیگه ببرید یا پولتون رو بگیرید
اگر دقت کنیم هر مغازه دار یا فروشنده دیگه ای بود اینطوری مرجوعی قبول نمی کرد، گوشی به کل از آکی در اومده بود و قابل پک کردن دوباره نبود

امیدوارم قسمتی که بولد کردم منظورتون بنده نبوده باشم!
چون خیلی دوست داشتم همین جریان برای شخص شما اتفاق بیفته تا برخورد شما رو هم ببینم !!!
ماجرای بنده بسیار واضح و روشن بوده و به هیچ وجه نه دوست دارم کسی تو این تاپیک بیاد بگه دیجی کالا چه بلایی سرش آورده
نه کسی بیاد بگه دیجی کالا بهترین سایت و ... هست !

یه بچه هم دیگه میتونه تو این ماجرا بفهمه حق با کیه !

Pami
15-05-2014, 22:08
امیدوارم قسمتی که بولد کردم منظورتون بنده نبوده باشم!
چون خیلی دوست داشتم همین جریان برای شخص شما اتفاق بیفته تا برخورد شما رو هم ببینم !!!
ماجرای بنده بسیار واضح و روشن بوده و به هیچ وجه نه دوست دارم کسی تو این تاپیک بیاد بگه دیجی کالا چه بلایی سرش آورده
نه کسی بیاد بگه دیجی کالا بهترین سایت و ... هست !

یه بچه هم دیگه میتونه تو این ماجرا بفهمه حق با کیه !

شما ظاهراً خیلی عصبانی هستید
من تجربه خودم رو گفتم چون اگر قرار بود این مشکل فراگیر باشه توی اینهمه خریدی که من کردم یکبار پیش میومد انی وی !
خودمونیم دیجیکالا میزان فروشی که داره بسیار فراتر از چیزی هست که بخواد اینطوری دزدی کنه من فکر میکنم مشکل شما حل شدنی هست فقط نباید عجله کرد
اینکه مارو بچه فرض کردید یا خودتون رو جالبه ! من نگفتم شما دروغ میگی یا چیزی غیر از این ! نظر دادن در تاپیک هم به اختیار شما نیست دوست عزیز هر کسی می تونه هرجا دوست داره و دسترسی داره پست بزاره، از طرفی مسئله ای رو مطرح کردید که اگر فرضاً صحت نداشته باشه میتونه قابل پیگیری باشه و برای فروم دردسر ساز پس نمیتونید ذکر کنید کسی نظر نده یا چیزی نگه !
دیجیکالا هم مال پدر من نیست طرفداریش رو کنم ولی همین که طیف وسیعی از کالا رو با قیمت نسبتاً خوب (نه رقابتی) به همه جای ایران میفروشه می ارزه تا آدم بره با مغازه دار سر و کله بزنه آخرش هم بخاطر یه تخفیف خودش رو کوچیک کنه

dj-big
15-05-2014, 22:46
حرفتون درست اما توجه کنید اینجا ایرانه و این چیزا طبیعی هست و اینجور سایت ها هم تازه دارن جا می افتن این مشکلات هم پیش می اد تازه دیجی کالا خوبش هست بقیشون زنگ می زنن مغازه از اونجا جنس می فرستن حالا اینا انبار دارن خیر سرشون اما مشکلی که اشاره کردین و فقط مربوط به این قضیه نیست . دروع گفتن هست اگه طرف می گفت ببخشید اشتباه از ما بوده قابل تحمل تر بود

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

farzad02
15-05-2014, 23:04
دیجی کالا قبلا کارش خیلی خوب بود. ولی اخیرا شاید به دلیل حجم بالای مشتری، دیگه زیاد دنبال رضایت مشتری نیست
توی ایران معمولا وضع همینه. چون مدیریت اوصلی وجود نداره
یک شرکت یا کارخونه تولیدی یا خدماتی یک مدتی عالی کار میکنه. بعد که مشتری ها بالا رفتن، نمی تونه دیگه کیفیت رو مثل قبل نگه داره و افت میکنه

اخیرا چند موردی بوده که دوستام با دیجی کالا به مشکل بر خوردن ولی حوصله تعریف کردن ندارم...

samir.123
16-05-2014, 12:38
من دقیقا سر یه رم کلاس 10 32 گیگ که قرار بود رو ی گوشی اشانتیون بدن همین مشکل رو داشتمدقیق بقوله به پرداخته عزیز 50ـ گرونتر خریدم گوشیرو به خاطر این رم! چون قیمت این رم صد و خورده ایه بعد دقیقا و دقیقا همین مشکل پیش اومد البته اون موقع به من گفتن پیک ندارن 10 روز طول کشید بفرستن همین تهران رو!زنگ زدم موقعی که فرستادن گفتن شامل نمیشید بعد ارتباط با مدیر باز اونام پیچون گفت 2 روز دیگه زنگ بزنید والا دیگه روم نشد بزنگم . . بهترين كارو كردين شماتو فروم هاي ديگه هم منتشر كن

alireza20202003
16-05-2014, 21:28
من کلا حتی المقدور طرف دیجیکالا نمیرم چون قیمتاش از باقی فروشگاه های معتبر اینترنتی بالاتره ولی در یک مورد خرید کردم که باعث شدن 24 ساعت الاف بشم. خرید ساعت 8 صبح بود، اپراتور گفت ساعت 15 تا 17 امروز بهتون تحویل میشه، ساعت 15 باهام تماس گرفتن گفتن فردا 9 تا 13 ! به همین سادگی وقت آدم که ارزش خاصی نداره.

به هر حال دیگه دور دیجی کالا خط کشیدم. برای تجهیزات الکترونیک آل و کیمیا خوبه. از هر دوشون خرید داشتم و مشکلی نداشتن. خدا رو شکر روز به روز به تعداد فروشگاه های اینترنتی اضافه میشه و قدرت انتخاب زیادی وجود داره، مخصوصا با وجود فروشگاه هایی مثل کیمیا که ارسال سریع و رایگان برای تهران دارن و مثل دیجیکالا امروز و فردا نمیکنن که هیچ قیمتشونم خیلی پایین تره

ir.warez
16-05-2014, 22:01
من هم یه دوربین خرید که یه دوربین مشکی رو به جای نقره ای دم عید بهم قالب کردم که فلشش هم مورد داشت.گارانتی هم که پشمی بیش نبود.10 جا وصل کرد که فکر کنم یه 10 ت هم پول تلفن اکلی دادم.دست اخر وقتی گندی بالا میارن میگن که ما فقط یه واسط برای فروش هستم.اخه فلان فلان شده شما خیلی گ.. خوردین با واسطه گری از این کارا میکنین.

amlak021
20-05-2014, 20:09
منم چند مورد رو که از سایت دیجی کالا تجربه کردم بگم:
1)هارد 1 ترا 3 عدد سفارش دادیم(خدا رو شکر پول واریز نکردیم) فرداش تماس گرفتن که همین مدل هارد با همون قیمت می فرستیم فقط 500 گیگه!!!
2)لپ تاپ با رم 16 یکی از دوستان قبل عید سفارش داد که 8 گیگ بدستش رسید و گفتن اشتباه تایپی بوده و قبل شکایت هم در سایت مشخصات لپ تاپ که 16 بود رو به 8 تغییر دادن.
3)کیف دوربین خریدیم مارک سونی زیپش خراب بود و آرمش کج چسبیده بود.
4)هارد 2 ترا رو به قیمت خیلی خوبی در سایت در فروش ویژه گذاشته بود سفارش دادم هر چی فرداش منتظر شدم تماس نگرفتن بعد 100 بار تماس که اشغال بود بالاخره گفتن که تماس گرفتیم و انصراف مشتری از خرید ثبت شده و دیگه هم موجود نداریم.(حالا این مورد رو نمیشه به سایت مرتبط کرد شاید یکی از اپراتور ها میخواسته برای خودش سفارش ما رو ثبت کرده!.)
5)یه روز ساعت 10 صبح خانمه از دیجی کالا تماس گرفته با عصبانیت که چرا شما شماره ملیتون در سایت ما ثبت نشده.
6)دوباره هارد سفارش دادیم(اینبار من نبودما:n09: داداشم بود) بعد کلی هماهنگی قرار شد فرداش بفرستن که نفرستادن و با یه روز تاخیر به دستمون رسید.

حالا نمی دونم خونه ما براشون بد مسیره یا کلا اینجورین ولی تا حالا نشده پیکشون مثل آدمیزاد زنگ در خونه رو بزنه و جنس رو تحویل بده همیشه یه اس ام اس میزنن "من پیک دیجی کالا هستم با من تماس بگیرید"بعد تماس 2 3 بار باید با هاشون در مورد مکان تحویل هماهنگ کنی(یعنی میگه جنس زیاد دارم نمی تونم بیام دم در شما بیاید دم فلان بانک یا جلوی فلان نون وایی!)

samir.123
25-05-2014, 21:30
خدايي گرون فروشي هم حدي داره
هارد 500 گيگ adata ميخواستم بخرم ازشون 275 ت قيمت زدن
همون مدل رو رفتم مغازه با گارانتي 230 ت خريدم
يعني شانس آوردم:n01:

sansa
25-05-2014, 23:07
خدايي گرون فروشي هم حدي داره
هارد 500 گيگ adata ميخواستم بخرم ازشون 275 ت قيمت زدن
همون مدل رو رفتم مغازه با گارانتي 230 ت خريدم
يعني شانس آوردم:n01:

من هارد WD Ultra پاسپورتی 1 ترا خواستم بگیرم . زده 265 تومن . رفتم از شهر خودمون 235 تومن خریدم .:n16:

steps
27-05-2014, 17:53
من که چند سری خرید داشتمراضی بودم هم از نظر قیمت از هم نظر پلمپ بودن و جوایزش هم سرعت ارسال و... .
قیمت ها هم من اول بررسی میکنم همه جاهارو بعد خرید میکنم

Ali_softcenter
28-05-2014, 13:33
هارد های اکسترنالی که گذاشته همه از بازار گرون تر هستن...فقط باید در پیشنهاد ویژه بخرید که بشه هم قیمت بازار تقریبا! و تازه باز 2-3 تومن گرون تره ولی خب میگید من برم بازار همون قدر پول بنزین و تاکسی و ...میشه و دیگه میصرفه که بخری!

من شب عید ازشون نکسوس 5 خریدم....متاسفانه برخلاف چیزی که در سایت زده بودن زمان ارسال رو به تعویق انداختن....یعنی هفته قبل در سایت زده بودن سفارشاتی که تا فلان تاریخ ثبت میشه فلان تاریخ ارسال میشه...من گذاشتم یک هفته بعد از این جریان و تاریخ سفارش دادم و اون اعلان رو هم حذف کرده بودن! ولی باز به من گفتن فردا ارسال نمیشه ( پست اکسپرس تهران ) در حالی که باید فرداش ارسال میکردن...
خلاصه فردا ش قرار شد ارسال کنن!! من در سایت از 2 روز قبل زدم خرید با دستگاه pos در محل!!
بعد دو روز بعد پیکشون زنگ زده آقا من الان سر کوچه شمام! دستگاه pos هم ندارم!
منم گفتم ببخشید ولی من اینجوری ثبت سفارش کردم! طرف میگه به من ربطی نداره!!! به من دستگاه ندادن! بیام یا برم؟؟؟
دقت کنید به مشتری مداری اینا :
بیام یا برم کلا!!!

منم زنگ زدم دی جی کالا بعد از کلی پشت خط موندن...زنه میگه آره خب پیش میاد دستگاه ها خراب میشه!
میگم خانم محترم شما مگه اطلاعات ثبت سفارش مشتری رو نداری؟ وقتی می بینید اینجوریه با مشتری زودتر تماس بگیرید! من الان یک میلیون و سیصد تومن نقد از کجام بیارم؟؟
میگه خب میخوای کنسل کن! میخوای بندازیم برای فردا...

ماشالا پیکاشون هم هیچ کدوم دم در نمیان...آقا شما بیا پایین اینجا نمیشه وایساد جای پارک نیست!!!!
بهانه های الکی...

amlak021
29-05-2014, 01:12
هارد های اکسترنالی که گذاشته همه از بازار گرون تر هستن...فقط باید در پیشنهاد ویژه بخرید که بشه هم قیمت بازار تقریبا! و تازه باز 2-3 تومن گرون تره ولی خب میگید من برم بازار همون قدر پول بنزین و تاکسی و ...میشه و دیگه میصرفه که بخری!

من شب عید ازشون نکسوس 5 خریدم....متاسفانه برخلاف چیزی که در سایت زده بودن زمان ارسال رو به تعویق انداختن....یعنی هفته قبل در سایت زده بودن سفارشاتی که تا فلان تاریخ ثبت میشه فلان تاریخ ارسال میشه...من گذاشتم یک هفته بعد از این جریان و تاریخ سفارش دادم و اون اعلان رو هم حذف کرده بودن! ولی باز به من گفتن فردا ارسال نمیشه ( پست اکسپرس تهران ) در حالی که باید فرداش ارسال میکردن...
خلاصه فردا ش قرار شد ارسال کنن!! من در سایت از 2 روز قبل زدم خرید با دستگاه pos در محل!!
بعد دو روز بعد پیکشون زنگ زده آقا من الان سر کوچه شمام! دستگاه pos هم ندارم!
منم گفتم ببخشید ولی من اینجوری ثبت سفارش کردم! طرف میگه به من ربطی نداره!!! به من دستگاه ندادن! بیام یا برم؟؟؟
دقت کنید به مشتری مداری اینا :
بیام یا برم کلا!!!

منم زنگ زدم دی جی کالا بعد از کلی پشت خط موندن...زنه میگه آره خب پیش میاد دستگاه ها خراب میشه!
میگم خانم محترم شما مگه اطلاعات ثبت سفارش مشتری رو نداری؟ وقتی می بینید اینجوریه با مشتری زودتر تماس بگیرید! من الان یک میلیون و سیصد تومن نقد از کجام بیارم؟؟
میگه خب میخوای کنسل کن! میخوای بندازیم برای فردا...

ماشالا پیکاشون هم هیچ کدوم دم در نمیان...آقا شما بیا پایین اینجا نمیشه وایساد جای پارک نیست!!!!
بهانه های الکی...

برو خدا رو شکر کن که پیکشون بهت زنگ زده خدا شاهده اس ام اس می زنه ساعت 3 بعد از ظهر (قرار بود بعد 7 بیاد) که من پیک دیجی کالا هستم با من تماس بگیر.می دونی چقدر برات مرام گذاشته بهت زنگ زده!!!
انصافا این قضیه تحویلشون هم دردسره آقا بیار مثل آدم دم در تحویل بده برو دیگه.هی زنگ بزن من دم فلان بانکم بیا اینجا می ری میگه نه دیدم شما نمیای الان سر کوچه بهمانم.

775e
30-05-2014, 10:07
سلام
دوسته من خوده دی جی کالا میگه که کالا هاش 7 روز گارانتی خودشه و شما هم 24 یا 48 مدت تست داشتی و اگه دیرتر می فهمیدی ..حالا دی جی کالا گوشی رو پس نمی گرفت ..

lionf3
30-05-2014, 10:14
والا من یه usb flash خریدم با یه مودم D-Link و راضی بودم ازشون.
اما چند تا از دوستانم هم خرید کردن که ناراضی بودن.

VTC
30-05-2014, 10:41
سلام

من هم به عنوان یه مشتری دیجی کالا که مشتری پرو پا قرصش هم هستم نظرم و بگم !

فکر کنم تا به حال حدودا تا 7 تومن خرید داشتم از دیجی کالا ... خداییش از کیفیت اجناسش و از پلمپ و اورجینال بودنشون بسیار بسیار راضی هستم ... شاید حدود 3 الی 10 در صد در اجناس مختلفشون گرونتر از بازار بفروشن ولی همین که آدم میفهمه جنس آکبند و پلمپ و با گارانتی اصل و به صورت اورجینال میخره ارزشش و داره !

این از محاسن دیجی کالا !!

حالا یه عیب بزرگ تقریبا داره من و خیلی اذیت میکنه !

مثلا من آخرین بار ساعت 11 شب ... 31 اردیبهشت که روز چهارشنبه میشد سفارش ثبت و پرداختش و به صورت آنلاین انجام دادم فرداش پنجشنبه بود و روز غیر تعطیل که فقط برای من فاکتور صادر کردن و تائید و پرداخت و سفارش کردن ... پس فرداش هم جمعه بود که هیچ روز شنبه ساعت 3 بعد از ظهر ارسال کردن بسته ی من و !

یعنی خداییش 3 روز برای ارسال یه سفارش که پرداختش هم همون لحظه ی ثبت سفارش به صورت آنلاین انجام شده خیلی خیلی زیاده !!!

باید یه فکری به حال این موضوع بکنن و حداکثر نهایتا سفارشاتشون و 24 ساعته (به جز روزهای تعطیل) برا مشتریشون که خرید کرده بفرستن !

جز این مورد من عیب دیگه ای تو کار دیجی کالا نمیبینم و همونطور که گفتم با 7 تومن خرید از دیجی کالا و پرداخت همشون به صورت آنلاین تا به حال مشکلی جز این مورد نداشتم و نه بهشون زنگ زدم تا به حال و نه بهم زنگ زدن(شناختی از لحاظ اخلاقی ازشون ندارم.)

پ.ن : تا به حال هدیه ای هم ازشون نگرفتم ... جز اینکه شب عید یه گوشی سفارش دادم و برام ارسال کردن وقتی بسته رو باز کردم داخلش یه سیب سرخ خوشگل(خوشمزه:دی!)و 6 تا کارت از هفت سین بود!
این همه ی هدیه ای بود که تا به حال به من دادن + یه بسته ی گردو که کنار لپ تاپ ی که خریدم ارسال کردن که اونم صحیح و سالم و بدون مشکل هست!

این بود تجربه ی خرید من از دیجی کالا

با تشکر و سپاسگذارم

:n16:

Ali_softcenter
30-05-2014, 15:23
سلام

من هم به عنوان یه مشتری دیجی کالا که مشتری پرو پا قرصش هم هستم نظرم و بگم !

فکر کنم تا به حال حدودا تا 7 تومن خرید داشتم از دیجی کالا ... خداییش از کیفیت اجناسش و از پلمپ و اورجینال بودنشون بسیار بسیار راضی هستم ... شاید حدود 3 الی 10 در صد در اجناس مختلفشون گرونتر از بازار بفروشن ولی همین که آدم میفهمه جنس آکبند و پلمپ و با گارانتی اصل و به صورت اورجینال میخره ارزشش و داره !

این از محاسن دیجی کالا !!

حالا یه عیب بزرگ تقریبا داره من و خیلی اذیت میکنه !

مثلا من آخرین بار ساعت 11 شب ... 31 اردیبهشت که روز چهارشنبه میشد سفارش ثبت و پرداختش و به صورت آنلاین انجام دادم فرداش پنجشنبه بود و روز غیر تعطیل که فقط برای من فاکتور صادر کردن و تائید و پرداخت و سفارش کردن ... پس فرداش هم جمعه بود که هیچ روز شنبه ساعت 3 بعد از ظهر ارسال کردن بسته ی من و !

یعنی خداییش 3 روز برای ارسال یه سفارش که پرداختش هم همون لحظه ی ثبت سفارش به صورت آنلاین انجام شده خیلی خیلی زیاده !!!

باید یه فکری به حال این موضوع بکنن و حداکثر نهایتا سفارشاتشون و 24 ساعته (به جز روزهای تعطیل) برا مشتریشون که خرید کرده بفرستن !

جز این مورد من عیب دیگه ای تو کار دیجی کالا نمیبینم و همونطور که گفتم با 7 تومن خرید از دیجی کالا و پرداخت همشون به صورت آنلاین تا به حال مشکلی جز این مورد نداشتم و نه بهشون زنگ زدم تا به حال و نه بهم زنگ زدن(شناختی از لحاظ اخلاقی ازشون ندارم.)

پ.ن : تا به حال هدیه ای هم ازشون نگرفتم ... جز اینکه شب عید یه گوشی سفارش دادم و برام ارسال کردن وقتی بسته رو باز کردم داخلش یه سیب سرخ خوشگل(خوشمزه:دی!)و 6 تا کارت از هفت سین بود!
این همه ی هدیه ای بود که تا به حال به من دادن + یه بسته ی گردو که کنار لپ تاپ ی که خریدم ارسال کردن که اونم صحیح و سالم و بدون مشکل هست!

این بود تجربه ی خرید من از دیجی کالا

با تشکر و سپاسگذارم

:n16:

منم از 4 بار خرید یک بارش اونطوری روی اعصاب من رفتن...3 بار دیگه خوب بود..حتی پیکشون اومد بالا با آسانسور و بازی هم در نیاورد...

اون گردویی که ارسال کردند همراه لپ تاپ شما نهایت کج سلیقگی یه سایت IT میتونه باشه...

حالا سیب به خاطر س هفت سین میتونه توجیه داشته باشه...

گردو با لپ تاپ؟

یه مجله IT میفرستادن به عنوان هدیه توجیه پذیر تر بود.

گردو؟ :n02:

hassanshaikhi
30-05-2014, 15:31
منم از 4 بار خرید یک بارش اونطوری روی اعصاب من رفتن...3 بار دیگه خوب بود..حتی پیکشون اومد بالا با آسانسور و بازی هم در نیاورد...

اون گردویی که ارسال کردند همراه لپ تاپ شما نهایت کج سلیقگی یه سایت IT میتونه باشه...

گردو با لپ تاپ؟

فکر کنم منظورشون بسته نرمافزاری گردو هست نه خود گردو:n02:

VTC
30-05-2014, 15:47

گردو با لپ تاپ؟

سلام

ببخشید من بد توضیح دادم ... منظورم این بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی سیب , سیبه واقعی بود ها !!

:n02:

آی گفتی دوست عزیز وقتی سفارش و دیر ارسال میکنن بیشتر میرن رو مخ !!

پست تیپاکس هم که مرکز استان به مرکز استان و 3 روزه تحوبل میده !

:n14:

Ali_softcenter
30-05-2014, 15:53
سلام

ببخشید من بد توضیح دادم ... منظورم این بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی سیب , سیبه واقعی بود ها !!

:n02:

آی گفتی دوست عزیز وقتی سفارش و دیر ارسال میکنن بیشتر میرن رو مخ !!

پست تیپاکس هم که مرکز استان به مرکز استان و 3 روزه تحوبل میده !

:n14:

آها اون گردو :n08:

والا من پست اکسپرس 24 ساعته تهران بود و 3 روز بعد تحویل دادن..شب عید بود و سرشون شلوغ بود ولی توجیه نداشت .

majid_306
01-06-2014, 07:27
سرخ کن بدون روغن 9220 فیلیپس
قیمت در تهران کالا 798,000تومان
قیمت در دیجی کالا 1,095,000 تومان
!!!!!!!

hermione
06-06-2014, 01:38
در حالی که باید اولویت اول رضایت صد درصدیه مشتری باشه با این توهین به شخصیت خریدار و دروغ گویی همین اعتماد کمی که داره شکل میگیره در خرید الکترونیک رو اینجور از بین میبرن .

حتماً پیگیری کنید به صورت حضوری و مطمئن باشید این حق شماست که اون هدیه رو بگیرید و نه لطفی از جانب اونا . چه بسا اگر هدیه ای قید نمیشد کسی هم خرید نمیکرد .

امیدوارم این مشکل حل بشه و گرنه واقعا جای بسی تأسف هست برای این سایت ...:n03:

hamzeh-vampire
15-06-2014, 01:32
این سایت واقعا گرون میفروشه! جنسی که تو بازار 1.5 قیمتشه دیجی میده 1.75 !!! در حالیکه باید ارزونتر از بازار باشه از نظر عقلی!!!

AliSub
20-06-2014, 00:11
یکی از رفیقای من یه دوربین فیلم برداری خرید از دی جی کالا بعد که زیر دوربین رو نگاه کردیم دیدیم شماره سریالش با تیغ یا موکت بر بریده شده!!!!!!
البته دوربین سالم بود و هنوز داره کار میکنه ولی خب اگر مشکلی پیش میامد گارانتی پـ . . . !!!

arsenik
20-06-2014, 21:41
گرونفروشن خیلی مثلا باید اینترنتی از بازار یکم ارزونتر باشه ولی گرونتره

hm@d@
27-06-2014, 06:01
سلام و عرض ادب به همه شما...میخوام تجربه تلخی باهاتون در میون بذارم و امیدوارم اطلاع رسانی به همه بشه.

من تاریخ 92.4.30 یه دونه لپ تاپ fujitsu lifebook s761A از سایت دیجی کالا خرید کردم.البته تنها خریدم نبود و بیش از دو میلیون خرید کردم.این دستگاه از ابتدا مشکل شدید پرش تصویر داشت(بماند که بعد 7 روز به دستم رسید!!) که با تماس های تلفنی مکرر بهونه میاوردن که مشکلش از سیستم عاملشه گذشت و گذشت من همش انواع سیستم عامل تعویض کردم و با مشکلات کاریم تداخل داشت تا اینکه مهلت تست به اصطلاح 7 روزش تموم شد گرچه به قول خودشون توی اون مهلت هم تعویض نمیکردن(با توجیه های مسخره ای که آدم به حالشون افسوس میخوره).امسال در تاریخ 93.2.30 واسه یه مصاحبه کاری رفتم تهران و در اوج بی اعتمادی به این شرکت تصمیم گرفتم حضوری بهشون تحویل بدم.با پیدا کردن آدرس لپ تاپ رو به همراه متعلقات تحویل دادم(البته من با یک سال گارانتی طلایی خودشون خریدم).در بدو ورودم با صحنه عجیبی روبرو شدم،آقایی که با مسئول اونجا صحبت میکرد به شدت شاکی بود از عملکردشون و ظاهرا اپراتوری رو میخواست که در فلان روز بابت یه موضوعی بهش زنگ زده و خانومه هم در جبهه مقابل میگفت ما اینجا 50 تا تلفنچی داریم نمیتونم تک تکشونو بهت معرفی کنم(در حالی که مکالمات ثبت و ضبط میشه) تو همین بهبوهه از طبقه بالا صدای یکی از خانوم های تلفنچی میومد که با صدای بلند داشت پشت تلفن با یکی دیگه شدید بحث میکرد. کاملا خشکم زده بود که چرا اینجا اینطوریه.در همین حین یه آقایی اومد لپ تاپو تحویل دادم و رسید گرفتم.فکر میکردم این همه راه بردمش یه تست اولیه میزنه یا یه نظر میده اما فقط حرفش همین بود که با شما تماس میگیریم.

اما داستان از اینجا شروع میشه:بعد از گذشت 17 روز تماس گرفتم که شما چرا تماس نگرفتین؟به کجا رسید این موضوع؟ در جواب شنیدم که آقای محترم گارانتی ما زمان بره.25روز طول میکشه.در صورتی که من حرفم این بود که مشکلش چیه! اما تلفن قطع شد به فاصله هر دوروزی زنگ میزدم و هر روز جوابای سر بالا و اخلاق تند رو شاهد بودم.اصرارم بر این بود که تا ابتدای تیرماه ارسال کنند چون وسیله کارم بود و سفر کاری داشتم.ظاهرا قبول کردن اما هنوز لپ تاپی به دستم نرسیده.بارها ایمیل زدم و و در صفحه تماس با ما پیام دادم اما کسی جواب نداد! هر روز دارم زنگ میزنم اما هر روز جواب متفاوتی میشنوم.بعضی از جواب هارو گوش کنین:در دست بررسیه-امروز که پنج شنبست شنبه براتون 100% ارسال میشه-همچین سفارشی به دست ما نرسیده-یکشنبه ارسال شده-سه شنبه ارسال شده-آقای محترم صحبت کردن یاد نداری؟کد مرسوله با کد رهگیری تفاوت داره!!-همکارمون نیست-من در جریان نیستم-کد رهگیری پستی رو به ما ندادن!-فردا بهتون زنگ میزنم-همکارمون شنبه میاد-شماره بخش گارانتی رو نمیتونم بهتون بدم!-مطمئنین برای ما ارسال کردین(در صورتی که حضوری تحویل دادم ها)-چند بار بهتون بگم در دست بررسیه و...
هیچ گونه شفافیتی در صحبت کردنشون نیست.معلوم نیست چه بلایی سرش آوردن که دیگه جوابگو نیستن و دارن میپیچوننش.حتی زمانی که از خونه زنگ میزنم اتومات قطع میکنه از تلفن همراه هم تا خودمو معرفی میکنم پشت خط نگهم میدارن و بعدش قطع میکنن!
دوستان کافیه قبل خرید به بخش فروش و خدمات پس از فروش تماس بگیرین تا تفاوت هارو حس کنین.نهایت بی احترامی و بی اعتنایی به شعور مشتری و خریدار رو میشه فهمید.فقط به فکر سود کردنن یه سرچ بزنین میفهمین چی میگم.من به عنوان یه مشتری که کلی از خریدم پشیمونم بهتون پیشنهاد میدم از این سایت خرید نکنین تا توی این منجلاب ها گرفتار نشین.اون وسیله کارم بود و الان با نبودش کلی ضرر بهم وارد شده علاوه بر اون اطلاعات شخصی ،خانوادگی و کاریم داخلشه. من حتی ابتدای خریدم داخل همون صفحه لپ تاپ یه بررسی منصفانه گذاشتم و حقایق رو گفتم اما نمیدونم چرا محتواش تغییر کرد و تایید شد!!
از سایت آل دیجیتال هم فقط یه خرید داشتم اونم نوت3 بود که فوق العاده راضی ام با همون شرایطم که خواستم ارسال شد دو روزه به دستم رسید.پلمپ و آنلاک فکتوری بود.فقط فقط آل بسته بندی هاش ساده هست که نمیشه اینم جزو معایبش گذاشت جدا از این کارشناس آل قبلش بهت زنگ میزنه کلی راجع به اون موضوع صحبت میکنی و سوالاتو جواب میده خدایی لذت میبری مثل اون خانومه توی دیجی نیست که نمیدونه آنلاک فکتوری چیه!
امیدوارم این متنم رو یکی از همون تیم بیخیالشون ببینه تا شاید روش هاشو اصلاح کنه و اما در پایان:
فقط محض اطلاع :

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.
فعلا که داخل سایت enamad.ir ازشون شکایت کردم شما هم اگه نظری به ذهنتون میرسه که بتونین کمکم کنید بفرمایید.بازم تشکر که این نقد منو خوندین :n13:

bas ali
27-06-2014, 08:24
شما با چه فکری میرین اینترنتی خرید میکنین
خرید حضوری ،سر ادم رو کلاه میزارن چه برسه به اینترنتیش

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-06-2014, 16:40
شما با چه فکری میرین اینترنتی خرید میکنین خرید حضوری ،سر ادم رو کلاه میزارن چه برسه به اینترنتیشسلام . شما چیزی رو که بنده میخواستم بنویسم, کلمه کلمه نوشتین . بنده بارها رفتم یک کالای ده دوازده هزار تومنی بخرم متوجه شدم قصد کم فروشی یا گرانفروشی یا بنجل فروشی یا تقلبی فروشی یا معیوب فروشی دارند . چطور بعضیها اعتماد میکنند کالاهای گرانقیمت رو ندیده بخرند ؟؟؟!!! اون هم توی ایرانی که متاسفانه بازارش بی در و پیکر هست و انواع کلاهبرداریها بیداد میکنه توی بازارش

ali_agha1981
28-06-2014, 22:37
سلام . شما چیزی رو که بنده میخواستم بنویسم, کلمه کلمه نوشتین . بنده بارها رفتم یک کالای ده دوازده هزار تومنی بخرم متوجه شدم قصد کم فروشی یا گرانفروشی یا بنجل فروشی یا تقلبی فروشی یا معیوب فروشی دارند . چطور بعضیها اعتماد میکنند کالاهای گرانقیمت رو ندیده بخرند ؟؟؟!!! اون هم توی ایرانی که متاسفانه بازارش بی در و پیکر هست و انواع کلاهبرداریها بیداد میکنه توی بازارش

جواب شما :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lkvc
10-08-2014, 19:08
متن حذف شد

Abdolreza2012
10-08-2014, 20:37
من تا حالا دو بار از دیجی کالا خرید داشتم
یه گوشی و یدونه تبلت
خریدم و بعد دو روز دستم رسید و مشکلی نداشت
البته یه لپ تاپ هم از نمایندگیشون ( دروغی ، چون اصلا نمایندگی ندارن ) گرفتم
در کل مشکلی باهاش نداشتم ، فقط تازگیا واقعا داره گروه میدن
مثلا گوشی سونی Z1 تو بازار تا 1200 بود ولی تو سایتشون 1600 زده بودن
و جدیدا خیلی شکایت ها تو اینترنت ازشون زیاد شده

ir.warez
11-08-2014, 20:31
دوستان دی جی مالا حداقل 50 تومن توی جنس های تا 400 ت میکشه روش.تا حد 1 ت رو راحت 150 ت میکشه روش.الان من میتونم از بانه جنس بگیرم راحت جنس که 2 ت بیشتر باشه رو حداقل یه 500 هزار ت روش نکشه رو نمیفروشه.جنش ها اکثرا از مرزهای غربی میاد.طرف برای رضای خدا نشته که اونجا بدون سود اونم انچنانی جنس بفروشه.منم یه دوربین سفارش دادم.رنگش رو مشکلی نقره ای زده بودم.مشکی از اب در اومد.فلشش هم که خراب بود و کسی هم جواب نداد.سگ ضرر.ولی در کل از من که کلاهبرداری کرد.شماره بنده روی فاکتور نقره ای بود و توی کارتون هم مشکی.برای گارانتی هم خدا نکنه کارتون بیفته اون موقه میگن ما فقط فروشنده ایم برو دنبال نخود سیا.

در کل یه دلال و واسطه هست و به چیزی جر سود خودش فکر نمیکنه.خلاسه کلام.

samir.1234
12-08-2014, 10:35
در کل یه دلال و واسطه هست و به چیزی جر سود خودش فکر نمیکنه

تو اين مملكت هم دلال ها و واسطه ها به همه چي رسيدن !

Alireza SM
14-08-2014, 11:47
دیجی کالا برچسب هدیه 20 هزار تومانی آسیاتک که روی مودم 120 هزار تومنی نصب هست رو هم دزدیده بود و قلابیش رو به جاش زده بود.
بهشون تلفن زدم بعد کلی صحبت کردن گفت به ما ربطی نداره میخواستین موقع خرید دقت کنین که برچسبش واقعیه یا تقلبی ! اوج فهم و شعورشون در همین حده دیگه در مورد کالایی که از اینترنت خریداری شده این حرفو میزنن

Alireza SM
14-08-2014, 11:50
دوستم هم کلی جنس سفارش داده بود که باه فرستادن ولی رم 32 گیگ 50 تومنی رو نفرستادن هیچجوری هم زیر بار نرفتن آخر سر کار به شکایت کشید الانم ÷رونده رفته آگاهی و بسته رو وزن کردن و یدن اگه رم توی بسته بوده وزنش بیشتر میشده فعلا دروغشون دراومده اگه این ÷رونده به نتیجه برسه ممکنه حتی دیجی کالا با اتهام کلاهبرداری روبرو بشه و سایتشون فیلتر بشه و شرکتشون جریمه بشه به خاطر یه دونه جنس 50 تومنی.

Abdolreza2012
14-08-2014, 14:11
دوستم هم کلی جنس سفارش داده بود که باه فرستادن ولی رم 32 گیگ 50 تومنی رو نفرستادن هیچجوری هم زیر بار نرفتن آخر سر کار به شکایت کشید الانم ÷رونده رفته آگاهی و بسته رو وزن کردن و یدن اگه رم توی بسته بوده وزنش بیشتر میشده فعلا دروغشون دراومده اگه این ÷رونده به نتیجه برسه ممکنه حتی دیجی کالا با اتهام کلاهبرداری روبرو بشه و سایتشون فیلتر بشه و شرکتشون جریمه بشه به خاطر یه دونه جنس 50 تومنی.
امیدوارم یه درس حسابی بشه براشون
البته فکر نکنم چیزیشون بشه ( کلاهبرداری و ... ) ولی در کل دوست دارم یه کوچولو هم شده ادب بشن
واقعا تو خدمات پس از فروش افتضاحن

sansa
14-08-2014, 14:28
برید enamad شکایت کنید دهنشون سرویس میشه .

samir.1234
15-08-2014, 09:34
اونايي كه از ديجي كالا دفاع ميكردن ( البته يه نفر بود تا الان ) بياد جواب بده ؟؟؟

HOJ-JAT
15-08-2014, 23:02
من قبل از عید یک هدفون ۳۰۰ تومنی سفارش دادم بسلامتی اومد رسید خیلی هم جعبه و بسته بندی شکیلی داشت (منظورم بسته بندی دیجی هست)
سریالشو چک کردم اصل بود و گارانتیش هم دقیقا از روزی که خریده بودم شروع شد

گفتم اعلام کنم

Ali_softcenter
16-08-2014, 14:36
دیجی کالا برچسب هدیه 20 هزار تومانی آسیاتک که روی مودم 120 هزار تومنی نصب هست رو هم دزدیده بود و قلابیش رو به جاش زده بود.
بهشون تلفن زدم بعد کلی صحبت کردن گفت به ما ربطی نداره میخواستین موقع خرید دقت کنین که برچسبش واقعیه یا تقلبی ! اوج فهم و شعورشون در همین حده دیگه در مورد کالایی که از اینترنت خریداری شده این حرفو میزنن

عذر میخوام برچسب 20 هزار تومنی برای مودم؟؟؟ برچسب برای کجای مودم؟!!

namgo
16-08-2014, 20:37
عذر میخوام برچسب 20 هزار تومنی برای مودم؟؟؟ برچسب برای کجای مودم؟!!

وقتی میخری یک برچسب اینترنت داره که روی سر کارتن بحساب پلمپ شده هست که باید کد یا یوزر پسورد .... رو از زیر لاک تراش بدی مشخص بشه

من وقتی خریدم برچسبه بود منتها انقضا شده بودش 2ماه هم از اعتبارش گذشته بود

hmdfar
12-02-2016, 07:14
سلام

ولی من دو تا دستگاه All in one خریدم هر کدوم به قیمت تقریبی 3200000 تومن، یکی از دستگاهها رسید دیدم یک پیکسل سوخته رو مانیتورش داره، مرجوع کردم اونام قبول کردن و پولم رو برگردوندن، در نهایت برای خرید دو تا دستگاه دو بار این اتفاق افتاد یعنی 4 تا دستگاه گرفتم تا دو تاش درست در اومد ولی هم پول رو برگردوندن هر بار و هم هزینه پستی که براشون برگردونده بودم، البته یکبار که ارسال از دیجی برای من رایگان افتاد ولی هزینه ارسال دفعه دوم هنوز برنگشته
البته بماند که اولیش طرح یلدا بود شلوغ بود دیر فرستادن، ولی خود گارانتی ماتریکس هم در حالت عادی یک پیکسل خراب رو قبول نمیکنه و حتی تو برگه گارانتیش هم نوشته، اما اینا قرارداد اصالت و سلامت فیزیکی دارن، البته موقع برگردوندن منم قشنگ بسته بندی کردم و کارتن کالا رو تو یه کارتون دیگه گذاشتم که کوچکترین آسیبی حتی کارتونش نبینه

ولی خب اینکه بعضی اجناسشون از بازار و سایتهای دیگه گرونتره رو قبول دارم حتی گاهی میبینی یه چیزی مثلا 100 تومن تخیف خورده بعد تو سایتهای دیگه قیمتش از قیمت اصلی دیجی 80 تومن پایینتره یعنی نهایتا 20 تومن تخفیف داده نه 100 تومن بعضی اوقات هم در حد چند تومن، نمی‌دونم چه کاریه بعضیا یاد گرفتن قیمت رو بالا میبرن بعد میگن تخفیف داره فکر می‌کنن مردم از پشت کوه اومدن و هیچی نمیفهمن !!!

ehsaaaan
25-02-2016, 11:56
سلام دوستان ما یک رنگ مو color and soin از دی جی کالا سفارش دادیم هم دیر اوردن (قرار بود دوشنبه بیارن چهارشنبه اوردن) و هم اینکه تاریخ تولیدش مال 4 سال پیش (2012) بود :n24: کم مونده تاریخ انقضاش تموم بشه

ehsan500
19-07-2017, 14:53
سلام
سالهاست که از دیجی کالا خرید میکنم. اما توی 4-5 سفارش قبلم همیشه با تاخیرهای چند روزه و بعد از ده ها بار پیگیری و زنگ زدن به دستم رسیده. بسیار بی نظم شدند و سفارش را حتی ناقص هم آورده اند. فکر نمیکنم دیگر از دیجی کالا خرید کنم. واقعا ارزش این همه اعضاب خرد کردن را ندارد.