PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی تا سقف 800 الی 900

denzelmovie
15-05-2014, 12:17
دوستان تا سقف 800 الی 900 چه گوشی خوبه بخرم؟ نظرتون در مورد xperia v چیه؟ چند نفر بهم پیشنهاد دادن اینو بخرم
میخواستم ببینم نظر شما چیه مثلا یه کم بزارم روو این مبلغ گوشی بهتری گیرم میاد؟ یا همین خوبه؟

Shadow-Man
15-05-2014, 12:55
از گوشی چه استفاده ای میکنی؟
به sp هم می تونی فکر کنی سخت افزار قوی تری داره

denzelmovie
15-05-2014, 13:44
بیشتر موسیقی و کمی هم دوربین واسم مهمه، البته میخوام هنگام کار کردن باهاش خیلی هنگ نکنه، خیلی اهل بازی کردن با گوشی نیستم ولی توو بازیها و برنامه های اندورید هم زیاد مشکلی نداشته باشه
sp هم خوبه ولی چند نفر بهم گفتن داری 800 میدی 70 بزار رووش یه xperia v بخر از هر نظر بهتره، دوربینش هم 13 هست، sp هشت هست

SORAR
15-05-2014, 15:43
ایکسپریا tx هم میتونه انتخاب خوبی باشه برات.

denzelmovie
15-05-2014, 15:56
ایکسپریا tx هم میتونه انتخاب خوبی باشه برات.

این بهتر از sp و v هست؟ از چه نظر؟

GOLDFINCH
15-05-2014, 17:03
Xperia V فقط اینش خوبه که ضد آبه.

اگه من جای شما بودم، SP می خریدم. فقط دوربینش یکم بی کیفیته.

پردازنده بسیار بالا و صفحه نمایش خوب از ویژگی های این مدل هست.

TX هم دقیقاً مثل Vـه اما ضذ آب نیست و صفحه نمایشش بزرگ تره. سخت افزارش هم یکم قویتره.

درکل، به نظر من شما SP بگیری پشیمون نمی شی.

denzelmovie
15-05-2014, 17:45
Xperia V فقط اینش خوبه که ضد آبه.

اگه من جای شما بودم، SP می خریدم. فقط دوربینش یکم بی کیفیته.

پردازنده بسیار بالا و صفحه نمایش خوب از ویژگی های این مدل هست.

TX هم دقیقاً مثل Vـه اما ضذ آب نیست و صفحه نمایشش بزرگ تره. سخت افزارش هم یکم قویتره.

درکل، به نظر من شما SP بگیری پشیمون نمی شی.

آره SP رو از نطر ظاهر هم بیشتر میپسندم ولی از نظر کارکرد مثل پردازنده و صفحه نمایش، خیلی فرقی نمیکنه با مدلهای دیگه
دوربینش هم که کمتره میگن عکساش خیلی کیفیت بالایی نداره، نمیدونم گیج شدم :دی همین SP بخرم آیا؟ :n13:

GOLDFINCH
15-05-2014, 20:06
آره SP رو از نطر ظاهر هم بیشتر میپسندم ولی از نظر کارکرد مثل پردازنده و صفحه نمایش، خیلی فرقی نمیکنه با مدلهای دیگه
دوربینش هم که کمتره میگن عکساش خیلی کیفیت بالایی نداره، نمیدونم گیج شدم :دی همین SP بخرم آیا؟ :n13:

از نظر پردانزده فرق نمی کنه؟

عملکردش از Z بهتره. درسته پردازندش از Z کمتره، اما بخاطر کمتر بودن رزولوشن صفحه نمایشش، نسبتاً قدرتش افزایش پیدا می کنه.

تو خریدش شک نکن.

ولی از لحاظ ظاهر، به نظر من TX یه چیز دیگس.

clau
15-05-2014, 20:41
چرا xperia zr نمیگیری قیمتش در سایت 946 تومانه از گوشی های بالا هم خیلی سرتره

denzelmovie
15-05-2014, 20:49
چرا xperia zr نمیگیری قیمتش در سایت 946 تومانه از گوشی های بالا هم خیلی سرتره

از ظاهرش خیلی خوشم نمیاد، یه کم چاق هم هست :n02:

denzelmovie
15-05-2014, 21:15
از نظر پردانزده فرق نمی کنه؟

عملکردش از Z بهتره. درسته پردازندش از Z کمتره، اما بخاطر کمتر بودن رزولوشن صفحه نمایشش، نسبتاً قدرتش افزایش پیدا می کنه.

تو خریدش شک نکن.

ولی از لحاظ ظاهر، به نظر من TX یه چیز دیگس.

حالا رفتم درست نگاه کردم، راست میگی TX خوشگلتره
همینو بخرم خوبه؟ زیاد که فرقی ندارن؟ منم که نمیخوام زیاد بازی کنم (خیلی اهل بازی با گوشی نیستم)

alli1600
15-05-2014, 22:20
سلام به نظر من spبگیری خیلی خوبه و جدید تره وتازه قرار به 4.4کیت کت آپدیت بشه

DragonVsPhoenix
15-05-2014, 22:43
همینو بخرم خوبه؟ زیاد که فرقی ندارن؟ منم که نمیخوام زیاد بازی کنم (خیلی اهل بازی با گوشی نیستم)

اگه اهل بازی نیستی به g2 mini هم فك كن. باتريش خيلى بهتره همين طور دوربينش. به جرات ميتونم ميگم كيفيت فیلمبرداریش در حد sony xperia z1ه.
از نظر گیمینگ هم 305 و adreno225 تو يه سطحن.
تنها اشكالش رزولوشن پایینتر صفحشه.
البته IR Blasterهم داره كه ميتونى از گوشی به عنوان ریموت کنترل از پروژکتور کلاس گرفته تا کولر خونه استفاده کنی.

GOLDFINCH
15-05-2014, 22:53

اگه اهل بازی نیستی و نمی خوای Walking dead بازی کنی، همین TX انتخاب خوبیه.
فقط یه نکته، اگه با نور حداکثر بخوای بازی کنی، مثلاً آسفالت 8، 2 ساعت بیشتر دووم نمياره.

SORAR
15-05-2014, 23:34
این بهتر از sp و v هست؟ از چه نظر؟
تقریبا" در حد v هستن ولی از نظر سخت افزاری tx قویتره.

denzelmovie
16-05-2014, 10:16
تقریبا" در حد v هستن ولی از نظر سخت افزاری tx قویتره.

داداش SP که پردازنده اش 1.7 گیگا هست ولی TX و V 1.5 هست، گرافیک هم که SP بهتره فکر کنم، چرا شما میگید سخت افزاری TX بهتره؟

یه کم با دوربین SP مشکل دارم وگرنه همین رو میخریدم، البته از نظر ظاهر TX خوشگلتره

LOVEFORLOVE
16-05-2014, 11:34
سلام ر چی فک میکنم نمیتونم به نتیجه برسم با 700 800 چی بگیرم اس 3 خوبه بنظرتون
چشم بدجور جی 2 رو گرفته تمان از بی پولی:n03:

GOLDFINCH
16-05-2014, 13:11
به نظرم بهترین انتخاب شما S 3 هست. البته با افزایش بودجه.
به امکاناتش می ارزه. اما سخت افزارش از Sp پایین تره. اما
دوربینش بسیار عالیه.

سلام ر چی فک میکنم نمیتونم به نتیجه برسم با 700 800 چی بگیرم اس 3 خوبه بنظرتون
چشم بدجور جی 2 رو گرفته تمان از بی پولی:n03:

تاپیک جدا بزنید.

denzelmovie
16-05-2014, 14:47
به احتمال زیاد همون TX میخرم :دی
عکس زیر رو ببینید اون گوشی بالایی سمت راست خوشگلتره، نظرتون چیه در مورد رنگش؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LOVEFORLOVE
16-05-2014, 16:42
ممنون میخام 500 قرض کنم جی 2 سفید 16 گیگ بخرم در حدشو 1200 میشه خرید!

ولی هر چی فکر میکنم هیچی مثله جی 2 نمیتونه منو ارضا کنه

عیبش حافظه 10 گیگه که میتونم باش کنار بیام!قبلا یه ایفون 64 گیگ داشتم هر چی میریختم نصبم نمیشد:n02:

tiyam 01
16-05-2014, 17:11
تو یه سایت adreno 225 رو بعد از adreno 305 زده بودن
xperia m - g2 mini - ace 3 lte گرافیک adreno 305 دارن

sp هم گرافیک هم پردازنده قویتری داره
MSM8960T در مقابل MSM8260A
Adreno 320 در مقابل Adreno 225
tx گوشی 2012 هست

GOLDFINCH
16-05-2014, 17:19
به احتمال زیاد همون TX میخرم :دی
عکس زیر رو ببینید اون گوشی بالایی سمت راست خوشگلتره، نظرتون چیه در مورد رنگش؟

منم TX سفید دارم. خیلی زیباست. هرکس دستم می بینه، می گه یه لحظه می دی؟
خیلی هم خوش دست و سبک. دوربینش هم تو محیط های پر نور، عالیه. با این
آپدیت هایی که معمولا هر ماه براش میاد، کلا عملکرد همه سیستم بهتر میشه.
دوربین هم از این قاعده مستثنا نیست.

denzelmovie
16-05-2014, 20:25
دوستان حالا رفتم بخرم از کجا بفهمم اصل هست یا نه؟ یه چیز بی خود نندازن بهمون :دی

denzelmovie
17-05-2014, 10:25
دوستان من رفتم TX بخرم، بهم گفتن 7-8 ماهه دیگه تولید نمیشه خیلی کم گیر میاد
اگه باشه هم امکان داره مثلا گوشی های خراب بوده باشه که به شرکت برگشت دادن و درستشون کردن و پس دادن !! نمیشه بهشون اطمینان کرد

چکار کنم به نظرتون؟ xperia v بخرم؟ سفیدش مثل tx خوشگله آیا؟

tiyam 01
17-05-2014, 10:53
چرا sp نمیگیری ؟ یا g2 mini

denzelmovie
17-05-2014, 11:09
چرا sp نمیگیری ؟ یا g2 mini

آخه sp میگن دوربینش زیاد جالب نیست، g2 هم زیاد از ظاهرش خوشم نمیاد، از نظر سخت افزاری هم که فکر کنم کمتر از سونی باشه

clau
17-05-2014, 12:21
xperia v اگه مد نظرته گوشی ردیفیه

فقط باید یک رم براش بگیری چون 8 گیگ حافظه داخلیش اذیتت میکنه اگه زیاد اهل بازی فیلم ریختن تو گوشی باشی

denzelmovie
17-05-2014, 12:27
xperia v اگه مد نظرته گوشی ردیفیه

فقط باید یک رم براش بگیری چون 8 گیگ حافظه داخلیش اذیتت میکنه اگه زیاد اهل بازی فیلم ریختن تو گوشی باشی

همون 8 گیگ کافیه واسه من، به احتمال زیاد همین V رو میخرم، TX که پیدا نکردم

Iloveu-ALL
17-05-2014, 12:50
آخه sp میگن دوربینش زیاد جالب نیست، g2 هم زیاد از ظاهرش خوشم نمیاد، از نظر سخت افزاری هم که فکر کنم کمتر از سونی باشه

بله از نظر سخت افزاری ضعیف تره. ولی باتری و صفحه نمایش بهتری داره!
اگه از ظاهر g2 mini خوشت نمیاد یه نگاه به lg l90 بندازه ببین چطوره (مدل دو سیم کارته از نظر ظاهر کمی متفاوته دکمه هاش فرق میکنه به جا 3تا، 4تا داره)

denzelmovie
17-05-2014, 13:25
بله از نظر سخت افزاری ضعیف تره. ولی باتری و صفحه نمایش بهتری داره! اگه از ظاهر g2 mini خوشت نمیاد یه نگاه به lg l90 بندازه ببین چطوره (مدل دو سیم کارته از نظر ظاهر کمی متفاوته دکمه هاش فرق میکنه به جا 3تا، 4تا داره) این هم خیلی فرقی نداره، دوربینش هم که ضعیف تره 5 مگاپیکسل

Iloveu-ALL
17-05-2014, 13:33
این هم خیلی فرقی نداره، دوربینش هم که ضعیف تره 5 مگاپیکسل

بله از نظر ظاهری تقریبا شبیه به هم هستن
این گوشی در دو مدل با دوربین 5 و 8 وجود داره

GOLDFINCH
17-05-2014, 13:57
از کجا پرسیدی؟
علاالدین رفتی؟ تاج موبایل. باید داشته باشه. چون هر وقت می رم گوشی قیمت می کنم، TX هم می پرسم. آخرین بار هفته پیش رفتم. اگه نداشت حتما یادم می موند.

مشکل V اینه که یه مقدار طراحيش خشنه و ظریف نیست و گرنه، بقیه مشخصاتش مثل TX می مونه.

Iloveu-ALL
17-05-2014, 13:57
TX سفید بگیر بنظرم مشکیش قشنگ نیست !
از نزدیک ببین هر دو رنگ رو چون سلیقه ایه

denzelmovie
17-05-2014, 14:04
از کجا پرسیدی؟
علاالدین رفتی؟ تاج موبایل. باید داشته باشه. چون هر وقت می رم گوشی قیمت می کنم، TX هم می پرسم. آخرین بار هفته پیش رفتم. اگه نداشت حتما یادم می موند.

مشکل V اینه که یه مقدار طراحيش خشنه و ظریف نیست و گرنه، بقیه مشخصاتش مثل TX می مونه.

آره خودم TX بیشتر دوست دارم تا V ،ولی چون اینطوری بهم گفتن یه کم دو دل شدم :دی
به نظرت راست میگه چون 7-8 ماهه دیگه تولید نکردن اگه باشه هم از این تعمیری هاست که فرستادن شرکت درست کردن پس دادن؟!
برم چندجا بگردم پیدا میکنم، تهران هم نیستم

TX سفید بگیر بنظرم مشکیش قشنگ نیست !
از نزدیک ببین هر دو رنگ رو چون سلیقه ایه

خودم Tx بیشتر دوست دارم ولی پیدا نکردم

tiyam 01
17-05-2014, 14:05
از کجا پرسیدی؟

تاج موبایل موجودی هاشون رو تو سایت میزنه
--------------

تاج xperia t رو داره، فرق زیادی با tx نداره. 0.8 میلیمتر ضخیم تره، پهنا و درازا 1.3 و 1.6 میلیمتر کمتره - وزنش هم 12 گرم سنگین تره و یه برتری OTG هم ساپورت میکنه

LOVEFORLOVE
17-05-2014, 21:33
سلام من نخواستم تایپیک جدید باز کنم

من با افزایش بودجه 1300 تونستم یه جی 2 32 گیگ سفید پک طلایی گیر بیایرم

این گوشی یه فلیب کاور اسلی 2 قاب ژله ای یه برپسب بوف روشه خیلی تمیزه یه باتری اورجینال اضافه داره! با باتری بگیرم یا بدون باتری؟1320 بدون باتری میده شاید 1340 با باتری بده!
نظرتون چیه

denzelmovie
17-05-2014, 23:25
آره خودم TX بیشتر دوست دارم تا V ،ولی چون اینطوری بهم گفتن یه کم دو دل شدم :دی
به نظرت راست میگه چون 7-8 ماهه دیگه تولید نکردن اگه باشه هم از این تعمیری هاست که فرستادن شرکت درست کردن پس دادن؟!
برم چندجا بگردم پیدا میکنم، تهران هم نیستم

خودم Tx بیشتر دوست دارم ولی پیدا نکردم

دوستان به نظرتون چکار کنم؟ برم tx بخرم؟ به قول این فروشنده، از این گوشی های تقلبی و تعمیری ندن بهم؟ یا الکی گفته؟ :n13:

ALISTAR
18-05-2014, 13:29
سلام من نخواستم تایپیک جدید باز کنم

من با افزایش بودجه 1300 تونستم یه جی 2 32 گیگ سفید پک طلایی گیر بیایرم

این گوشی یه فلیب کاور اسلی 2 قاب ژله ای یه برپسب بوف روشه خیلی تمیزه یه باتری اورجینال اضافه داره! با باتری بگیرم یا بدون باتری؟1320 بدون باتری میده شاید 1340 با باتری بده!
نظرتون چیه

نو ؟..................1300

zadis
18-05-2014, 19:51
از هم نصیحت طرف سونی تا قیمت زیر 1 تومن نرو . کیفیت ساختشون اصلا خوب نیست . اس پی که همه ناراضی ان . مدل های دیگه هم خیلی زشت هستن . سونی دست من بود از فاصله کم از دستم افتاد رو موکت ترک برداشت صفحه ش ولی سامسونگ تا حالا بیشتر از 20 بار افتاده ولی هیچیش نشده .....ال جی هم خوبه . موتورولا هم خوبه البته اگه کیفیت ساخت برات مهم نیست سونی. سونی زد که میگفتن ضد ابه تو آب افتاد دیگه روشن نشد . حالم از سونی به هم خورد

LOVEFORLOVE
18-05-2014, 20:50
نو ؟..................1300
نه عزیزم 2 ماهه کار کرده در حد قراره فردا ارسال کنه تا ببنیم چی میشه!

خوب شد اس پی نگرفتم خدایشش با این بودجه اصلا گوشی که باب میلم باشه نبود تو این رنج جی 2 بهترین :n12:

از فروم همسایه خریدم یه جی 2 اکبند همین قیمت در حاله فروشه!!!!

SORAR
19-05-2014, 20:11
از هم نصیحت طرف سونی تا قیمت زیر 1 تومن نرو . کیفیت ساختشون اصلا خوب نیست . اس پی که همه ناراضی ان . مدل های دیگه هم خیلی زشت هستن . سونی دست من بود از فاصله کم از دستم افتاد رو موکت ترک برداشت صفحه ش ولی سامسونگ تا حالا بیشتر از 20 بار افتاده ولی هیچیش نشده .....ال جی هم خوبه . موتورولا هم خوبه البته اگه کیفیت ساخت برات مهم نیست سونی. سونی زد که میگفتن ضد ابه تو آب افتاد دیگه روشن نشد . حالم از سونی به هم خورد
دوست عزیز دلیل نمیشه به شما جنس بنجل انداختن کیفت سونی بد باشه .خوده من 2تا گوشی سونی دارم ولی تا حالا هیچ ایرادی نداشتند . L تا حالا چند بار از دستم افتاد(صفحش محکم به زمین خورد) و هیچ اتفاقی براش نیفتاد . در کل محصولات سونی کیفیت خوبی دارند ولی نمیدونم برای شما چرا این اتفاق افتاد؟

zadis
19-05-2014, 22:16
دوست عزیز دلیل نمیشه به شما جنس بنجل انداختن کیفت سونی بد باشه .خوده من 2تا گوشی سونی دارم ولی تا حالا هیچ ایرادی نداشتند . L تا حالا چند بار از دستم افتاد(صفحش محکم به زمین خورد) و هیچ اتفاقی براش نیفتاد . در کل محصولات سونی کیفیت خوبی دارند ولی نمیدونم برای شما چرا این اتفاق افتاد؟

جنس بنجل مگه داریم ؟؟؟؟ سونی ساخته دیگه . شما اطمینان کامل داری از سونی ؟؟؟؟؟؟ گوشی ضد آبشو بگیر بعد بنداز تو آب . اگه واقعا اطمینان داری از کیفیتش که ترسی نداری و اینکارو میکنی ولی فکر نکنم :n02:
سونی من نمیگم همه میگن کیفیتش خوب نیست .اس پی که دیگه هیچ با ارتقا به اندروید 4.3 داغمون شد .این چه گوشی هست که با آپدیت بدتر میشه:n13:

SORAR
19-05-2014, 22:25
جنس بنجل مگه داریم ؟؟؟؟ سونی ساخته دیگه . شما اطمینان کامل داری از سونی ؟؟؟؟؟؟ گوشی ضد آبشو بگیر بعد بنداز تو آب . اگه واقعا اطمینان داری از کیفیتش که ترسی نداری و اینکارو میکنی ولی فکر نکنم :n02:
سونی من نمیگم همه میگن کیفیتش خوب نیست .اس پی که دیگه هیچ با ارتقا به اندروید 4.3 داغمون شد .این چه گوشی هست که با آپدیت بدتر میشه:n13:
بله حتی اپل هم جنس بنجل داره . من به سونی محصولاتش اطمینان کامل دارم و تا به حال که از محصولاتش استفاده کردم ضرری به من نزد. من خودم یه سونی L و ZU دارم ZU ضد آبه واونو با خودم حموم می برم و تا به حال براش اتفاقی نیفتاده براش .اکثر گوشی ها باآپدیت همین اتفاقی که شما گفتین براش می افته چه سامسونگ چه سونی چه ......

denzelmovie
20-05-2014, 01:10
دوستان من که رفتم همون xperia v خریدم، این دو روزی که دستم بوده که راضی بودم ازش، هم خوشگله هم کیفیت خیلی خوبی داره
رفتم از یکی که آشنا بود خریدم، بهم میگفت الان دیگه گوشی که میاد ال سی دیش رو برمیدارن یه چیز قلابی میزارن رووش، کلا دزدی زیاد میکنن
ولی این گوشی که به من داده واقعا کیفیت صفحه بسیار بالایی داره، کلا ازش راضی هستم
این دوستمون هم دارن دیگه در مورد سونی بی انصافی میکنن، خودم قبلا سونی داشتم هیچ مشکلی نداشته، دوستام هم دارن همه راضی بودن تووو اون قیمتی که خریدن
به قول دوستمون جنس بنجل زیاد به مردم میندازن ولی دلیل نمیشه سونی رو زیر سوال ببریم
از همه دوستانی که منو توو خرید گوشی راهنمایی کردن خیلی خیلی ممنونم :11:

betty_angel
20-05-2014, 03:09
سلام
دوستان منم بودجه همین حدود 800 دارم. چند وقته دارم گوشی ها رو تو سایت ها نگاه می کنم. اولش که sp به نظرم خوب اومد. و بقیه مدلهای سونی هم نگاه انداختم. ولی الان دارم به g2 mini فکر می کنم. گرچه هنوز دستم نگرفتم ولی به نظرم طراحیش جالبه. علاوه بر اون تو بررسی کیفیت دوربین توی سایت GSMarena بهتر بود. یه کم دوربین برام مهمه در حد پولی که دارم میخوام خوب باشه. فقط اینکه دیدم همه جا زدن مدل دو سیمکارته یعنی مدل G618 ، توی ایران میاد. کسی نمیدونه میتونم G610 پیدا کنم یا نه؟

zadis
20-05-2014, 07:22
بهترین گزینه برات g2 mini هست .شک نکن .قابلیت های جالبی هم داره که بقیه ندارن . طراحی زیبا . کیفیت صفحه نمایش خوب . دوربین عالی . اندروید کیت کت .باتریش هم فوق العادست حتی از خود جی تو و نوت 3 و اس 5 هم بهتر عمل کرده

tiyam 01
20-05-2014, 08:45
سلام
دوستان منم بودجه همین حدود 800 دارم. چند وقته دارم گوشی ها رو تو سایت ها نگاه می کنم. اولش که sp به نظرم خوب اومد. و بقیه مدلهای سونی هم نگاه انداختم. ولی الان دارم به g2 mini فکر می کنم. گرچه هنوز دستم نگرفتم ولی به نظرم طراحیش جالبه. علاوه بر اون تو بررسی کیفیت دوربین توی سایت GSMarena بهتر بود. یه کم دوربین برام مهمه در حد پولی که دارم میخوام خوب باشه. فقط اینکه دیدم همه جا زدن مدل دو سیمکارته یعنی مدل G618 ، توی ایران میاد. کسی نمیدونه میتونم G610 پیدا کنم یا نه؟
سللام
lg l90 d405 هم خصوصیات g2 mini داره و تک سیم کارت ـه. 50 تومنی هم ارزونتره

---------------
با یه کم هرینه بیشتر هم s4 mini هست
اینم مقایسه دوربینش با g2 mini

betty_angel
21-05-2014, 01:43
سللام
lg l90 d405 هم خصوصیات g2 mini داره و تک سیم کارت ـه. 50 تومنی هم ارزونتره

---------------
با یه کم هرینه بیشتر هم s4 mini هست
اینم مقایسه دوربینش با g2 mini

بهترین گزینه برات g2 mini هست .شک نکن .قابلیت های جالبی هم داره که بقیه ندارن . طراحی زیبا . کیفیت صفحه نمایش خوب . دوربین عالی . اندروید کیت کت .باتریش هم فوق العادست حتی از خود جی تو و نوت 3 و اس 5 هم بهتر عمل کرده

ممنونم از راهنماییتون.
دوربین جی 2 مینی به نظر میاد خیلی خوب باشه. در مقایسه با گلکسی گرند2 و اس4 مینی که خیلی رنگهاش و جزئیاتش بهتره به نظرم. واقعا انتخاب خیلی برام سخته :n27: .
کسی نمیدونه گلکسی گرند2 و جی2 مینی یک سیم کارته هم هست یا نه؟؟

به نظرتون اگه تا تابستون صبر کنم، گوشی های جدید الجی و سونی معرفی بشن، قیمت این گوشی ها میاد پایین؟

zadis
21-05-2014, 06:54
جی 2 مینی تک سیم هم داره و اینظور که من شنیدم فقط نسخه دو سیم تو ایران میاد .علتشو نمیدونم !!!!!!! .دوربین جی 2 از هر دو بهتره . اگه صبر کنی احتمالا جی 3 مینی هم معرفی میشه بعد از جی 3 که 6 اردیبهشت معرفی میشه . ولی خب صبر کردن هم سخته :n02: من که نمیتونم تا اون موقع صبر کنم . همین جی 2 مینی رو میگیرم البته اگه مشکیشو پیدا کنم !!!!1

hamidchi
21-05-2014, 14:12
جی 3 مینی که خیلی مونده تا بیاد . جی 2 مینی 2 ماهه معرفی شده و نزدیک یک ماه وارد بازار داخلی شده
اگه اتفاق خاصی تو اقتصاد کشور نیفته یه مقدار کمی میاد پایین تر ولی نه خیلی