PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي نرم افزار و توضيح درباره ي كار برد هاي آن(بفرما تو)

T.K
29-08-2006, 21:38
دوستان اين تاپيكو گذاشتم كه هم اطلاعات خودم زياد بشه هم نياز همه (و خودم ) برآورده :biggrin:
لطفا از هيچ چيز دريغ نكنيد حتي نرم افزار هايي كه خيلي كاربردي نيسند اما ممكنه يه نفر نياز داشته باشه (شايد هم روش نشه سوال كنه) مثل خودم من كه كار برد هاي Image Ready رو نمی دونم و همین جا از فرصت استفاده میکنم و از هر کی که کار برداشو می دونه خواهش می کنم در اختیار من (و دیگران) بزاره :blush:
نرم افزاری که من معرفی می کنم super screen saver builder 6.2.006 است که دارای محیطی کاملا حرفه ای است وبرای ساخت اسکریین سیور به کار میره در ضمن ی تونید صدا هم به کار ببرید و نحوه ی تهیه ی آن : در کینگ 2006 پرند part 2 disc 2 :cool:
[QUOTE]پیروز و سر بلند باشید

mahsoft
29-08-2006, 21:52
دوست عزیز برای هر درخواست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه تاپیک جداگانه باز کنید تا دوستان دیگه هم بتونن به راحتی تاپیک مورد نظرشون رو پیدا کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی هر برنامه در تاپیک جدا و اموزش برنامه هم همینطور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد کاربرد برنامه Image Ready

این برنامه برای درست کردن عکسهای gif انمیشن استفاده میشه

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] T.K
موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]