PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترفند جالب براي استفاده از عكس هاي Webshots

persian art
29-08-2006, 21:18
ترفند جالب براي استفاده از عكس هاي Webshots
در قسمت Folder Option فايل ها را از حالت Hidden خارج كنيد و به مسير زير برويد:
C:\Documents and Settings\zzzzz\Application Data\Webshots\The Webshots Desktop
اگر ويندوز شما در درايو ديگري است مسير آنن را بدهيد. Zzzzz هم نامي است كه در موقع نصب ويندوز داده ايد. دقت كنيد كه به مسير All Users نبايد برويد. دد ان جا عكسي كه در حال نمايش است با فرمت bmp پيدا خواهيد كرد.

Ali Alizadeh Mansouri
30-08-2006, 21:43
سلام،
این ترفند رو من یکی دو سال پیش کشف کرده بودم ولی فرمت عکسی که webshots اونجا قرار می ده بیت مپه (برای اینکه بتونه wallpaper کنه) و اگه بخواهید اون رو دوباره jpeg کنید می خوره تو سر کیفیت! به علاوه اینکه یک watermark یعنی آرم وب شاتس هم گوشه ی پایین عکس باقی می مونه.
تو فایلهای wbz. وب شاتس خودش عکس رو به صورت jpeg ذخیره می کنه و بعد اون رو استخراج و تبدیل به بیت مپ می کنه.
ولی اگه به آدرس زیر بروید و برنامه ی Ultimate Webshots Converter رو دانلود کنید براتون عکسهای وب شاتس رو از هر فرمتش که باشند به صورت دسته جمعی بدون افت کیفیت و بدون آرم وب شاتس استخراج می کنه.
برید حالشو ببرید!!
آدرس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali Alizadeh Mansouri
30-08-2006, 22:09
در ضمن برای دوستانی که با سایت webshots آشنایی ندارند این سایت بانک فوق العاده غنی از تصاویر - حدود 419 میلیون عکس!! - با کیفیت عالی در اختیار کاربران قرار می دهد و هر روز پنج عکس زیبای جدید به مجموعه ی خود اضافه می کند. همچنین بطور رایگان فضای قابل ملاحظه ای برای آپلود و به اشتراک گذاری تصاویر ارائه می کند.
البته عکس ها دارای پسوند مخصوص wbz هستند که فقط با نرم افزار خود وب شاتس (Webshots Desktop) باز می شوند که البته با نرم افزاری که در بالا معرفی کردم این مشکل هم ردیف می شود!
موفق باشید.

Nvidia
01-09-2006, 00:37
يك راه بابك عزيز معرفي كرده كه راه بسيار خوبي هم هست

Ali Alizadeh Mansouri
01-09-2006, 14:19
سلام،
من هم روش پیشنهادی در تاپیک گفته شده رو امتحان کردم. وب سایت زیر هم تو همون تاپیک معرفی شده و کار یکسانی رو انجام می ده:
من راحتتر از این استفاده کردم چون می تونم عکسهارو با یه راست کلیک با برنامه ی مدیریت دانلود دانلود کنم.
در واقع کاری که این سایت و همین طور برنامه ای که شما گفتید می کنند اینه که به انتهای آدرس
اطلاعات مربوط به صفحه و نام عکس رو ضمیمه می کنند و در حقیقت این عکس در پوشه ای در آدرس قبلی قرار داره.

برنامه ای هم که من معرفی کردم مستلزم داشتن فایلهای با پسوند wbz و wbc هست و برای افرادی خوبه که از قبل این فایلها رو داشته باشند.
از نظرات دوستان هم متشکرم.
موفق باشید.