PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فن لپ تاپ گیمینگ asus g750 jh

aidin.2014
13-05-2014, 19:59
سلام.من یه لپ تاپ گیمینگ asus g750 jh دارم چندبار مشکل براش بوجود اومد که بکمک دوستان حل شد.جدیدا موقع بازی های سنگین احساس میکنم فن سمت چپ(دوتا فن داره)ضعیفه و گرمارو کمتر بیرون میده و خنکتره اما فن سمت راستی خیلی قویتره و داعتر از چپیه هست.میخواستم بدونم این مشکله؟هرچند بعد از بازی بسرعت خنک میشه لپتاپ اما میگم اگه مشکلی براش بوجود اومده زیاد بهش فشار نیارمو ببرمش گارانتی.؟کمک کنید لطفا.یه سوال دیگه رنج نرمال دمای قطعات لپ تاپ جند درجس؟من بعد از 2 ساعت بازی مثلا call of duty ghost در حالت ultra graphic دمای گرافیم 46 درجس و دمای سی پی یو 51 درجه.این نرماله؟ببخشید سوالم طولانی شد:n16:

=CYBER=
13-05-2014, 20:17
سلام.من یه لپ تاپ گیمینگ asus g750 jh دارم چندبار مشکل براش بوجود اومد که بکمک دوستان حل شد.جدیدا موقع بازی های سنگین احساس میکنم فن سمت چپ(دوتا فن داره)ضعیفه و گرمارو کمتر بیرون میده و خنکتره اما فن سمت راستی خیلی قویتره و داعتر از چپیه هست.میخواستم بدونم این مشکله؟هرچند بعد از بازی بسرعت خنک میشه لپتاپ اما میگم اگه مشکلی براش بوجود اومده زیاد بهش فشار نیارمو ببرمش گارانتی.؟کمک کنید لطفا.یه سوال دیگه رنج نرمال دمای قطعات لپ تاپ جند درجس؟من بعد از 2 ساعت بازی مثلا call of duty ghost در حالت ultra graphic دمای گرافیم 46 درجس و دمای سی پی یو 51 درجه.این نرماله؟ببخشید سوالم طولانی شد:n16:
بهتر از نرمال هست !

خیالت راحت

پ . ن : البته بعد از بازی مهم نیست باید حین بازی چک کنی ببینی چنده

تا ۷۰-۸۰ مشکلی نیست

aidin.2014
13-05-2014, 20:25
بهتر از نرمال هست !

خیالت راحت

پ . ن : البته بعد از بازی مهم نیست باید حین بازی چک کنی ببینی چنده

تا ۷۰-۸۰ مشکلی نیست

در حال بازی دما 56 درجس در حالت ماکسمم گرافیک.در مورد سوال اول اطلاعی دارین؟

=CYBER=
13-05-2014, 20:26
در حال بازی دما 56 درجس در حالت ماکسمم گرافیک.در مورد سوال اول اطلاعی دارین؟

فن اتوماتيك دماي لپ تاپ رو تنظيم مي كنه ، با اين دمايي كه تو بازي داريد هيچ مشكلي نيست

aidin.2014
13-05-2014, 21:32
یه مشکلی دیگه که داره بعضی وقتا موس گیر میکنه تیک تیک میشه و حرکت میکنه بعد ویندوز ریفرش میشه .ریستارت نمیشه ریفرش میشه مشکل چیه؟:n16:

soroosh_cz
13-05-2014, 23:17
احیانا زیر صفحه تو Notification Bar نمی نویسه: The display driver did not respond and has been recovered ؟ بعضی درایورها با بعضی گرافیک های انویدیا این مشکل رو دارن.

aidin.2014
14-05-2014, 15:31
احیانا زیر صفحه تو Notification Bar نمی نویسه: The display driver did not respond and has been recovered ؟ بعضی درایورها با بعضی گرافیک های انویدیا این مشکل رو دارن.

نه هیچی نمینویسه