PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوزم اکتیو شده یا نه؟

Soroush HD
13-05-2014, 13:36
سلام.بعد از اینکه ویندوز رو نصب کردم و با یه نرم افزار اکتیوش کردم حالا توی قسمت سیستم در قسمت پایینش هیچی ننوشته.یعنی اکتیو شده؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dark_boy99
13-05-2014, 14:22
" تقریبا 20 روز پیش بود که به خاطر عجله ای که داشتم بدون اینکه نگاهی به آیتم های آپدیت بندازم همشون رو تیک زدم و روی گزینه UPDATE کلیک کردم !
و این سر آغاز دردسرهای ما بود. ثانیه به ثانیه ارور دادن , چند برابر شدن زمان بوت و ... . اما مشکل نبود درمان بود. با 14 نرم افزار و لودر مختلف چک کردم ولی نشد که نشد. عاقبت زمانی که همه گفتن که باید ویندوز عوض کنی متقاعد شدم و عوض کردن ویندوز رو توی لیست کارهام قرار دادم. اما امروز حوالی ساعت 2 بعد از ظهر از یه وب سایت خارجی سر در آوردم که نوشته بود Genuine For Ever ! لبخند سردی به این واژه زدم ولی گفتم ما که 14 روش رو تست کردیم اینم روش. گزینه دانلود رو زدم و 3.65 مگابایت دانلود شد. اجراش کردم و خود نرم افزار ریستارت کرد و تمام! ویندوز مثل اولش شده بود و فکر کنم این معنای واژه Genuine For Ever بود. "
افرادی که مثل من دچار این مشکل شدند میتونن این نرم افزار رو دانلود کنن و پس از یه ریستارت ساده ویندوز شما Genuine شده است !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رمز فایل : itkadeh.com منبع آی تی کده