PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید دوربین DSLR تا 1500 تومان

Hamed_jon
13-05-2014, 10:09
سلام خدمت همگی دوستان عزیز
بنده مدت زیادی هست که به عکاسی علاقه مندم و با دوربین های معمولی بصورت تجربی عکاسی میکردم و مواردی رو یاد میگرفتم.
حالا میخوام وارد عکاسی حرفه ای بشم ولی هنوز خیلی از اصطلاحات رو نمیدونم و کار با دوربین های حرفه ای رو بلد نیستم و تصمیم گرفتم دوربینی بخرم و باز هم بصورت تجربی عکاسی رو یاد بگیرم.
در رنج قیمت 1500 من دو سه تا دوربین تو دیجی کالا بیشتر پیدا نکردم که میخواستم نظر شما رو بدونم و اگه پیشنهاد دیگه ای برای بنده دارید بفرمایید:
ضمنا دنبال جزوه ای آموزشی برای شروع عکاسی میگردم ممنون میشم کمک کنید.

مدل های دوربین:

Canon EOS 1100D + 18-55mm IS Lens

Nikon D3100

Canon EOS 1100D + 18-55mm lens

ضمنا با یک نفر از عکاسان حرفه ای که رتبه های خوب بین المللی داره صحبت کردم میگفت بنظر من پولت رو برسون به 2 تومن و نیکون D3300 بگیر چون واقعا محشره، ولی خوب نمیخوام تا اون اندازه هزینه کنم و فکر میکنم تا همین 1500 کافی باشه، نظر شما چیه؟

senaps
13-05-2014, 10:58
سلام....
دوربین های خوبی پیدا کردین، ولی فکر میکنم دلیل پیدا شدن این دوربین ها اینه که دیجی کالا تخصصی جنس نمیاره!!....
توی سایت های تخصصی فروش دوربین و اینا بگردین، قطعا بهترین نتیجه‌ای که پیدا خواهید کرد، 600 دی از کنن خواهد بود...

به نظرم برای شروع، این دوربین رو با 18-55 که همراهش هست تهیه بفرمایید و برای یادگیری عکاسی ویدیو و مطلب خیلی زیاد هست...