PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم فقط با Ctrl+Alt+Delete بالا میاد کمممممممممممک

panther99
12-05-2014, 19:53
دوستان سیستم من چنوقتیه فقط با کلیدهای ترکیبی Ctrl+Alt+Delete بالا میاد .
اولش فکر کردم ایراد از ویندوزه ! که ویندوز رو عوض کردم ولی بازم همین اتفاق افتاد !!!!!!!!!
جالبه فقط موقعی که سیستم خاموشه و میخوام روشنش کنم این اتفبق میفته !! و موقع رسیتارت بالا میاد .
البته مشکل اینجوریه که وقتی کلیدهای ترکیبی رو نمیزنم سیستم بالا میاد ولی مانیتور روشن نمیشه !!! چون صدای استارت ویندوز رو میشنوم و همینطور وقتی یک بار دکمه پاور رو میزنم صدای خاموش شدن ویندوز میاد و خاموش میشه !!!!!!!! کسی میدونه علت این ایراد عجیب چیه و را حلش چیه ؟؟؟!!!

EXTREME
12-05-2014, 20:33
دوستان سیستم من چنوقتیه فقط با کلیدهای ترکیبی Ctrl+Alt+Delete بالا میاد .
اولش فکر کردم ایراد از ویندوزه ! که ویندوز رو عوض کردم ولی بازم همین اتفاق افتاد !!!!!!!!!
جالبه فقط موقعی که سیستم خاموشه و میخوام روشنش کنم این اتفبق میفته !! و موقع رسیتارت بالا میاد .
البته مشکل اینجوریه که وقتی کلیدهای ترکیبی رو نمیزنم سیستم بالا میاد ولی مانیتور روشن نمیشه !!! چون صدای استارت ویندوز رو میشنوم و همینطور وقتی یک بار دکمه پاور رو میزنم صدای خاموش شدن ویندوز میاد و خاموش میشه !!!!!!!! کسی میدونه علت این ایراد عجیب چیه و را حلش چیه ؟؟؟!!!

ویندوزتون چیه ؟

panther99
12-05-2014, 20:51
سون . قبلا هم همین بود ولی این مشکلو نداشت

panther99
13-05-2014, 13:51
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟!!!!!! :n03::n03::n03::n03:

EXTREME
13-05-2014, 15:50
سیستمتون رو اسکن ویروس کردید ؟

panther99
13-05-2014, 16:39
دوست عزیز ویندوز رو عوض کردم به کل . بعد خاموش کردم و وقتی روشن کردم دیدم باید دوباره با کلیدهای ترکیبی بالا بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

panther99
16-05-2014, 20:31
آقا واقعا کسی نیست جواب منو بده بعد از 5 روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

molaeiabbas
17-05-2014, 04:25
چرا هست توکل به خدا
تابلویه که ویروسیه که داره اذیتت میکنه مخصوصا اون جا که میگی اگه کلیدهای ترکیبی رو نزنم ویندوز log on میشه و تصویر قطع میشه این تصویر قطع شدنه کار ویروسه. ویروسه جالب و زرنگیه.ممکن بگی خب من که ویندورز ش رو عوض کردم اما لازمه بدونی بعضی ویروس های پیشرفته میرن تو درایوای دیگه قایم میشن و اگه صد بارم ویندوز رو عوض کنی وفتی برای اولین بار explorerرو باز کنی میان سر وفت ویندوز تازه نصب شده اما راه حل:
اولین کاری که میکنی اینه که با یک سیستم کاملا سالم و غیر ویروسی که روش یک آنتی ویروس حرفه ای نصبi هاردت رو اسکن کنی. یعنی هاردت رو از سیستمت جدا کن و بعد به اون سیستم وصل کن. توصیه من اینه که آنتی ویروس اون سیستمه باید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی باشه (و نه کسپرسکی انتی ویروس ) که باید حتما آپدیت روز هم باشه و یا بیت دیفندر اپدیت شده. در ضمن حتما بعد از اسکن با آنتی ویروس با نرم افزار malware byte که آپدیت شده باشه هم هاردت رو ویروس یابی کن. بعد که این کارا رو کردی و مطمئن شدی سیستم ویروس نداره وارد safe mode شو و یه اکانت دیگه بساز و باهاش log on شو و اکانت قبلی رو پاک کن. اگه با حوصله کارایی رو که گفتم انجام بدی انشاا... مشکل حل میشه
منتظر جواب هستم
و من ا... التوفیق

panther99
17-05-2014, 11:46
خیلی ممنون . باشه امتحان میکنم .