PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن backlight در صفخه ی نمایش HP-g62

ali.r.h
12-05-2014, 13:31
سلام خدمت دوستان و اساتید
اگر تاپیک رو جای درستش نزدم عذر خواهی میکنم
من روی لپ تاپ HP-g62 یه ویندوز7 ریختم( ویندوز قبلی هم 7 بود ) و همه چی اوکی بود تا وقتی درایورهاشو دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کردم و یکی یکی شروع به نصب درایور ها کردم
حالا اخرین نصب هم نصب بایوس سیستم بود که من این بایوس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کردم
سیستم خاموش شد و کاملا صفحه سیاه شد ( ینی از اول که روشن میشه صفحه تاریکه )
اما وقتی نور خارحی رو روی صفحه میندازیم صفحه مشخص میشه
با HDMI هم سیستم رو به مانیتور وصل کردم و تصویر رو نشون میده اما توی خود لب تاپ خبری از نور نیست
دکمه ی sleep هم در منوی استارت خاموش هست
دوستان ممنووون میشم راهنماییم کنن...

ali.r.h
14-05-2014, 08:44
کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

EXTREME
14-05-2014, 08:53
در لپ تاب دکمه میانبری نیست که نور رو زیاد کنه یا صفحه را از حالت خاموش دربیاره ؟

ali.r.h
14-05-2014, 18:32
هست ولی اصلا کار نمیکنه...
دکمه میانبر صدا اما کار میکنه و علامت کم شدن یا زیاد شدن صدا در صفحه ظاهر میشه اما برای دکمه ی نو هیچ عکس العملی نشون نمیده
توی کنترپنل Display هم به طور معمول باید اپشنی باشه تا brightness رو کم یا زیاد کرد که اصلا همچین چیزی نداره...

EXTREME
14-05-2014, 19:49
هست ولی اصلا کار نمیکنه...
دکمه میانبر صدا اما کار میکنه و علامت کم شدن یا زیاد شدن صدا در صفحه ظاهر میشه اما برای دکمه ی نو هیچ عکس العملی نشون نمیده
توی کنترپنل Display هم به طور معمول باید اپشنی باشه تا brightness رو کم یا زیاد کرد که اصلا همچین چیزی نداره...

فکر کنم به دلیل همون بایوسی باشه که ریختید به نظرم لپ تاب رو ببرید بیرون نشون بدید